TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Martin Schmitt Niemcy 1753  
2 Janne Ahonen Finlandia 1695 -58
3 Noriaki Kasai Japonia 1598 -155
4 Kazuyoshi Funaki Japonia 1589 -164
5 Hideharu Miyahira Japonia 935 -818
6 Sven Hannawald Niemcy 896 -857
7 Andreas Widhölzl Austria 833 -920
8 Stefan Horngacher Austria 813 -940
9 Masahiko Harada Japonia 720 -1033
10 Dieter Thoma Niemcy 555 -1198
11 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 512 -1241
12 Wolfgang Loitzl Austria 505 -1248
13 Kazuya Yoshioka Japonia 497 -1256
14 Nicolas Dessum Francja 454 -1299
15 Reinhard Schwarzenberger Austria 444 -1309
16 Morten Aagheim Norwegia 428 -1325
17 Andreas Goldberger Austria 400 -1353
18 Martin Höllwarth Austria 385 -1368
  Jakub Suchacek Czechy 385 -1368
20 Lasse Ottesen Norwegia 363 -1390
21 Christof Duffner Niemcy 359 -1394
22 Kristian Brenden Norwegia 344 -1409
23 Hiroya Saito Japonia 261 -1492
24 Hansjörg Jäkle Niemcy 223 -1530
25 Peter Zonta Słowenia 212 -1541
26 Ronny Hornschuh Niemcy 197 -1556
27 Primoz Peterka Słowenia 192 -1561
28 Ville Kantee Finlandia 183 -1570
29 Roar Ljoekelsoey Norwegia 173 -1580
30 Roberto Cecon Włochy 169 -1584
31 Christian Meyer Norwegia 168 -1585
32 Olav Magne Dönnem Norwegia 167 -1586
33 Henning Stensrud Norwegia 160 -1593
  Mika Laitinen Finlandia 160 -1593
35 Jani Soininen Finlandia 151 -1602
36 Bruno Reuteler Szwajcaria 144 -1609
37 Alexander Herr Niemcy 141 -1612
38 Takanobu Okabe Japonia 102 -1651
39 Robert Mateja Polska 100 -1653
40 Kazuhiro Nakamura Japonia 96 -1657
41 Gerd Siegmund Niemcy 89 -1664
42 Sylvain Freiholz Szwajcaria 78 -1675
43 Risto Jussilainen Finlandia 72 -1681
44 Valery Kobelev Rosja 71 -1682
45 Kristoffer Jaafs Szwecja 61 -1692
46 Adam Małysz Polska 58 -1695
47 Jakub Janda Czechy 48 -1705
  Tami Kiuru Finlandia 48 -1705
49 Michal Dolezal Czechy 46 -1707
50 Lucas Chevalier-Girod Francja 45 -1708
51 Roland Audenrieth Niemcy 43 -1710
  Katsutoshi Chiba Japonia 43 -1710
53 Marco Steinauer Szwajcaria 39 -1714
54 Pekka Salminen Finlandia 37 -1716
55 Yoshikazu Norota Japonia 36 -1717
56 Damjan Fras Słowenia 34 -1719
57 Ivan Lunardi Włochy 30 -1723
58 Jakub Jiroutek Czechy 29 -1724
  Yukitaka Fukita Japonia 29 -1724
60 Wilfried Eberharter Austria 28 -1725
61 Masayuki Sato Japonia 27 -1726
62 Urban Franc Słowenia 26 -1727
63 Yuta Watase Japonia 25 -1728
64 Artur Khamidullin Rosja 23 -1730
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 23 -1730
66 Oddgeir Heimdal Norwegia 22 -1731
  Miha Rihtar Słowenia 22 -1731
68 Alan Alborn USA 21 -1732
69 Andreas Küttel Szwajcaria 18 -1735
70 Kazuki Nishishita Japonia 15 -1738
71 Tomas Plny Czechy 14 -1739
  Hitoshi Sakurai Japonia 14 -1739
73 Jakub Hlava Czechy 13 -1740
74 Rico Parpan Szwajcaria 12 -1741
75 Jon Petter Sandaker Norwegia 11 -1742
  Jaroslav Sakala Czechy 11 -1742
  Leif Frey Niemcy 11 -1742
78 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -1743
  Wojciech Skupień Polska 10 -1743
80 Kazuhiro Higashi Japonia 9 -1744
  Matej Uram Słowacja 9 -1744
  Blaz Vrhovnik Słowenia 9 -1744
  Frode Haare Norwegia 9 -1744
84 Tom Age Aarnes Norwegia 8 -1745
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 8 -1745
  Pavel Gaiduk Kazachstan 8 -1745
87 Frank Löffler Niemcy 7 -1746
  Jure Radelj Słowenia 7 -1746
89 Fabian Ebenhoch Austria 6 -1747
  Łukasz Kruczek Polska 6 -1747
91 Jani Myllaeri Finlandia 5 -1748
  Bine Norcic Słowenia 5 -1748
  Jinya Nishikata Japonia 5 -1748
  Marius Smariset Norwegia 5 -1748
95 Falko Krismayr Austria 4 -1749
  Matthias Wallner Austria 4 -1749
97 Jussi Hautamäki Finlandia 3 -1750
  Milan Zivic Słowenia 3 -1750
99 Martin Koch Austria 2 -1751
  Karl-Heinz Dorner Austria 2 -1751
101 Akseli Lajunen Finlandia 1 -1752
  Seou Choi Korea Pd. 1 -1752
  Lauri Hakola Finlandia 1 -1752
  Jerome Gay Francja 1 -1752
  Espen Bredesen Norwegia 1 -1752
  Matti Hautamäki Finlandia 1 -1752
  Stanislav Filimonov Kazachstan 1 -1752
  Robert Krenek Czechy 1 -1752
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 6201  
2 Niemcy Niemcy 4394 -1807
3 Austria Austria 3586 -2615
4 Norwegia Norwegia 2494 -3707
5 Finlandia Finlandia 2457 -3744
6 Słowenia Słowenia 598 -5603
7 Czechy Czechy 547 -5654
8 Francja Francja 500 -5701
9 Szwajcaria Szwajcaria 291 -5910
10 Włochy Włochy 199 -6002
11 Polska Polska 174 -6027
12 Rosja Rosja 94 -6107
13 Szwecja Szwecja 61 -6140
14 USA USA 21 -6180
15 Kazachstan Kazachstan 9 -6192
  Słowacja Słowacja 9 -6192
17 Korea Pd. Korea Pd. 1 -6200
Wyniki konkursów
28.11.1998 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
29.11.1998 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
05.12.1998 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
06.12.1998 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
08.12.1998 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
12.12.1998 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
19.12.1998 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
20.12.1998 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
30.12.1998 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
01.01.1999 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
03.01.1999 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
06.01.1999 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
09.01.1999 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
10.01.1999 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
16.01.1999 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Stefan Horngacher (Austria)
17.01.1999 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
23.01.1999 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
24.01.1999 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
29.01.1999 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
30.01.1999 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzcy: Japonia
31.01.1999 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
07.02.1999 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
04.03.1999 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
06.03.1999 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
09.03.1999 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
11.03.1999 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
14.03.1999 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
19.03.1999 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
20.03.1999 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
21.03.1999 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »