TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 17.01.1999, Zakopane K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1223  
2 Martin Schmitt Niemcy 878 -345
3 Kazuyoshi Funaki Japonia 873 -350
4 Noriaki Kasai Japonia 771 -452
5 Andreas Widhölzl Austria 644 -579
6 Stefan Horngacher Austria 520 -703
7 Sven Hannawald Niemcy 449 -774
8 Morten Aagheim Norwegia 384 -839
9 Hideharu Miyahira Japonia 370 -853
10 Masahiko Harada Japonia 361 -862
11 Wolfgang Loitzl Austria 335 -888
  Kazuya Yoshioka Japonia 335 -888
13 Andreas Goldberger Austria 330 -893
14 Nicolas Dessum Francja 309 -914
15 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 291 -932
16 Dieter Thoma Niemcy 279 -944
17 Martin Höllwarth Austria 254 -969
18 Kristian Brenden Norwegia 224 -999
19 Lasse Ottesen Norwegia 223 -1000
20 Hiroya Saito Japonia 214 -1009
21 Ronny Hornschuh Niemcy 197 -1026
22 Reinhard Schwarzenberger Austria 191 -1032
23 Jakub Suchacek Czechy 152 -1071
24 Christian Meyer Norwegia 149 -1074
25 Mika Laitinen Finlandia 129 -1094
26 Hansjörg Jäkle Niemcy 119 -1104
27 Primoz Peterka Słowenia 112 -1111
28 Alexander Herr Niemcy 96 -1127
29 Christof Duffner Niemcy 95 -1128
30 Peter Zonta Słowenia 90 -1133
31 Olav Magne Dönnem Norwegia 79 -1144
32 Jani Soininen Finlandia 77 -1146
33 Takanobu Okabe Japonia 73 -1150
34 Bruno Reuteler Szwajcaria 68 -1155
35 Gerd Siegmund Niemcy 55 -1168
36 Roar Ljoekelsoey Norwegia 54 -1169
37 Roberto Cecon Włochy 52 -1171
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 52 -1171
39 Henning Stensrud Norwegia 50 -1173
40 Michal Dolezal Czechy 46 -1177
41 Jakub Janda Czechy 39 -1184
  Marco Steinauer Szwajcaria 39 -1184
43 Valery Kobelev Rosja 25 -1198
44 Artur Khamidullin Rosja 23 -1200
45 Robert Mateja Polska 18 -1205
  Damjan Fras Słowenia 18 -1205
47 Lucas Chevalier-Girod Francja 17 -1206
48 Kristoffer Jaafs Szwecja 13 -1210
  Jakub Hlava Czechy 13 -1210
50 Adam Małysz Polska 12 -1211
51 Wojciech Skupień Polska 10 -1213
52 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 9 -1214
  Blaz Vrhovnik Słowenia 9 -1214
54 Risto Jussilainen Finlandia 8 -1215
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 8 -1215
  Tom Age Aarnes Norwegia 8 -1215
  Jaroslav Sakala Czechy 8 -1215
58 Alan Alborn USA 7 -1216
59 Jon Petter Sandaker Norwegia 6 -1217
  Łukasz Kruczek Polska 6 -1217
61 Bine Norcic Słowenia 5 -1218
  Marius Smariset Norwegia 5 -1218
63 Falko Krismayr Austria 4 -1219
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 4 -1219
  Rico Parpan Szwajcaria 4 -1219
66 Milan Zivic Słowenia 3 -1220
  Jussi Hautamäki Finlandia 3 -1220
68 Roland Audenrieth Niemcy 2 -1221
  Martin Koch Austria 2 -1221
70 Matti Hautamäki Finlandia 1 -1222
  Stanislav Filimonov Kazachstan 1 -1222
  Andreas Küttel Szwajcaria 1 -1222
  Lauri Hakola Finlandia 1 -1222
  Robert Krenek Czechy 1 -1222
  Seou Choi Korea Pd. 1 -1222
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2997  
2 Austria Austria 2280 -717
3 Niemcy Niemcy 2170 -827
4 Norwegia Norwegia 1482 -1515
5 Finlandia Finlandia 1446 -1551
6 Francja Francja 326 -2671
7 Czechy Czechy 259 -2738
8 Słowenia Słowenia 245 -2752
9 Szwajcaria Szwajcaria 164 -2833
10 Włochy Włochy 52 -2945
11 Rosja Rosja 48 -2949
12 Polska Polska 46 -2951
13 Szwecja Szwecja 13 -2984
14 USA USA 7 -2990
15 Kazachstan Kazachstan 1 -2996
  Korea Pd. Korea Pd. 1 -2996

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »