TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 10.01.1999, Engelberg K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1043  
2 Martin Schmitt Niemcy 878 -165
3 Kazuyoshi Funaki Japonia 761 -282
4 Noriaki Kasai Japonia 702 -341
5 Andreas Widhölzl Austria 544 -499
6 Sven Hannawald Niemcy 381 -662
7 Morten Aagheim Norwegia 374 -669
8 Stefan Horngacher Austria 360 -683
9 Masahiko Harada Japonia 315 -728
10 Hideharu Miyahira Japonia 305 -738
11 Andreas Goldberger Austria 298 -745
12 Kazuya Yoshioka Japonia 295 -748
13 Wolfgang Loitzl Austria 294 -749
14 Nicolas Dessum Francja 265 -778
15 Dieter Thoma Niemcy 240 -803
16 Martin Höllwarth Austria 218 -825
17 Kristian Brenden Norwegia 214 -829
18 Lasse Ottesen Norwegia 207 -836
19 Hiroya Saito Japonia 203 -840
20 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 191 -852
21 Ronny Hornschuh Niemcy 181 -862
22 Reinhard Schwarzenberger Austria 170 -873
23 Jakub Suchacek Czechy 152 -891
24 Mika Laitinen Finlandia 122 -921
25 Hansjörg Jäkle Niemcy 113 -930
26 Primoz Peterka Słowenia 111 -932
27 Christian Meyer Norwegia 95 -948
  Christof Duffner Niemcy 95 -948
29 Olav Magne Dönnem Norwegia 79 -964
30 Alexander Herr Niemcy 78 -965
31 Takanobu Okabe Japonia 72 -971
32 Bruno Reuteler Szwajcaria 68 -975
33 Jani Soininen Finlandia 65 -978
34 Roar Ljoekelsoey Norwegia 54 -989
35 Gerd Siegmund Niemcy 53 -990
36 Sylvain Freiholz Szwajcaria 52 -991
  Roberto Cecon Włochy 52 -991
38 Michal Dolezal Czechy 46 -997
  Peter Zonta Słowenia 46 -997
40 Marco Steinauer Szwajcaria 39 -1004
  Jakub Janda Czechy 39 -1004
42 Henning Stensrud Norwegia 26 -1017
43 Valery Kobelev Rosja 25 -1018
44 Artur Khamidullin Rosja 23 -1020
45 Damjan Fras Słowenia 18 -1025
46 Lucas Chevalier-Girod Francja 17 -1026
47 Kristoffer Jaafs Szwecja 13 -1030
  Jakub Hlava Czechy 13 -1030
49 Wojciech Skupień Polska 10 -1033
50 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 9 -1034
  Blaz Vrhovnik Słowenia 9 -1034
52 Jaroslav Sakala Czechy 8 -1035
  Tom Age Aarnes Norwegia 8 -1035
  Risto Jussilainen Finlandia 8 -1035
55 Alan Alborn USA 7 -1036
56 Jon Petter Sandaker Norwegia 6 -1037
57 Bine Norcic Słowenia 5 -1038
58 Falko Krismayr Austria 4 -1039
  Rico Parpan Szwajcaria 4 -1039
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 4 -1039
61 Milan Zivic Słowenia 3 -1040
  Jussi Hautamäki Finlandia 3 -1040
63 Roland Audenrieth Niemcy 2 -1041
64 Seou Choi Korea Pd. 1 -1042
  Matti Hautamäki Finlandia 1 -1042
  Andreas Küttel Szwajcaria 1 -1042
  Stanislav Filimonov Kazachstan 1 -1042
  Lauri Hakola Finlandia 1 -1042
  Robert Krenek Czechy 1 -1042
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2653  
2 Niemcy Niemcy 2021 -632
3 Austria Austria 1888 -765
4 Norwegia Norwegia 1263 -1390
5 Finlandia Finlandia 1247 -1406
6 Francja Francja 282 -2371
7 Czechy Czechy 259 -2394
8 Słowenia Słowenia 192 -2461
9 Szwajcaria Szwajcaria 164 -2489
10 Włochy Włochy 52 -2601
11 Rosja Rosja 48 -2605
12 Szwecja Szwecja 13 -2640
13 Polska Polska 10 -2643
14 USA USA 7 -2646
15 Kazachstan Kazachstan 1 -2652
  Korea Pd. Korea Pd. 1 -2652

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »