Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1986/1987
06.12.1986   Thunder Bay Kanada
07.12.1986   Thunder Bay Kanada K-120
13.12.1986   Lake Placid USA K-114
14.12.1986   Lake Placid USA K-86
21.12.1986   Chamonix Francja K-95
30.12.1986   Oberstdorf RFN K-115
30.12.1986   Oberstdorf RFN K-115
01.01.1987   Garmisch-Partenkirchen RFN K-115
01.01.1987   Garmisch-Partenkirchen RFN K-115
04.01.1987   Innsbruck Austria K-109
04.01.1987   Innsbruck Austria K-109
06.01.1987   Bischofshofen Austria K-111
06.01.1987   Bischofshofen Austria K-111
10.01.1987   Strbske Pleso Czechosłowacja K-114
11.01.1987   Strbske Pleso Czechosłowacja K-88
14.01.1987   Oberwiesenthal NRD K-90
24.01.1987   Sapporo Japonia K-90
25.01.1987   Sapporo Japonia K-115
28.02.1987   Lahti Finlandia K-88
01.03.1987   Lahti Finlandia K-88
04.03.1987   Oernskoeldsvik Szwecja K-82
08.03.1987   Falun Szwecja K-112
14.03.1987   Planica Jugosławia K-185
15.03.1987   Planica Jugosławia K-185
21.03.1987   Raelingen Norwegia K-85
22.03.1987   Oslo Norwegia K-105
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie do konkursu w Sapporo wliczano 9 najlepszych konkursów, a po nim 6 najlepszych.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Vegard Opaas Norwegia 218  
2 Ernst Vettori Austria 192 -26
3 Andreas Felder Austria 177 -41
4 Miran Tepes Jugosławia 166 -52
5 Hroar Stjernen Norwegia 159 -59
6 Matti Nykänen Finlandia 133 -85
7 Primoz Ulaga Jugosławia 132 -86
8 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 131 -87
9 Jiri Parma Czechosłowacja 129 -89
10 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 124 -94
11 Jens Weissflog NRD 103 -115
12 Ulf Findeisen NRD 95 -123
13 Thomas Klauser RFN 86 -132
14 Andreas Bauer RFN 81 -137
15 Tuomo Ylipulli Finlandia 74 -144
16 Jukka Kalso Finlandia 62 -156
17 Pekka Suorsa Finlandia 49 -169
18 Risto Laakkonen Finlandia 38 -180
19 Heikki Ylipulli Finlandia 36 -182
20 Matjaz Debelak Jugosławia 33 -185
21 Steinar Braaten Norwegia 32 -186
  Oliver Strohmaier Austria 32 -186
23 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 31 -187
  Matjaz Zupan Jugosławia 31 -187
25 Akira Sato Japonia 29 -189
26 Shinichi Tanaka Japonia 28 -190
27 Bohumil Vacek Czechosłowacja 27 -191
  Gerard Balanche Szwajcaria 27 -191
29 Hiro Shima Japonia 25 -193
  Martin Svagerko Czechosłowacja 25 -193
31 Piotr Fijas Polska 24 -194
32 Christian Hauswirth Szwajcaria 22 -196
  Olav Hansson Norwegia 22 -196
34 Fabrice Piazzini Szwajcaria 21 -197
  Mike Holland USA 21 -197
36 Guenther Stranner Austria 19 -199
37 Masaru Nagaoka Japonia 17 -201
  Stale Fjorden Norwegia 17 -201
39 Didier Mollard Francja 15 -203
  Pavel Ploc Czechosłowacja 15 -203
  Pascal Reymond Szwajcaria 15 -203
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 15 -203
43 Frederic Berger Francja 14 -204
44 Takayuki Sasaki Japonia 13 -205
45 Jan Boklöv Szwecja 12 -206
46 Franz Wiegele Austria 11 -207
47 Horst Bulau Kanada 10 -208
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 10 -208
49 Peter Rohwein RFN 9 -209
  Jari Puikkonen Finlandia 9 -209
  Kai Nokelainen Finlandia 9 -209
  Chiharu Nishikata Japonia 9 -209
  Janez Debelak Jugosławia 9 -209
54 Antonio Lacedelli Włochy 8 -210
  Remo Lederer NRD 8 -210
  Franz Neulaendtner Austria 8 -210
57 Sandro Sambugaro Włochy 7 -211
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 7 -211
  Harald Rodlauer Austria 7 -211
60 Raimund Litschko NRD 6 -212
  Naoto Ito Japonia 6 -212
  Per-Inge Taellberg Szwecja 6 -212
63 Janez Stirn Jugosławia 5 -213
  Clas Brede Braaten Norwegia 5 -213
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 5 -213
  Josef Heumann RFN 5 -213
  Mika Kojonkoski Finlandia 5 -213
  Jinya Nishikata Japonia 5 -213
  Wolfgang Steiert RFN 5 -213
70 Raimund Resch Austria 4 -214
  Christoph Mueller Austria 4 -214
  Ingo Lesser NRD 4 -214
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 4 -214
  Michail Jessin ZSRR 4 -214
  Richard Schallert Austria 4 -214
76 Lorenz Wegscheider RFN 3 -215
  Andrej Verveikin ZSRR 3 -215
78 Jan Kowal Polska 2 -216
  Jouni Johansen Finlandia 2 -216
  Valerji Karetnikov ZSRR 2 -216
  Rajko Lotric Jugosławia 2 -216
  Zane Palmer USA 2 -216
  Rolf Schilli RFN 2 -216
  Bernat Sola Hiszpania 2 -216
85 Masahiko Harada Japonia 1 -217
  Terumi Hashimoto Japonia 1 -217
  Erik Johnsen Norwegia 1 -217
  Virginio Lunardi Włochy 1 -217
  Aleksandr Taranov ZSRR 1 -217
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 638  
2 Finlandia Finlandia 541 -97
3 Austria Austria 476 -162
4 Jugosławia Jugosławia 384 -254
5 Czechosłowacja Czechosłowacja 240 -398
6 NRD NRD 218 -420
7 RFN RFN 191 -447
8 Japonia Japonia 134 -504
9 Szwajcaria Szwajcaria 89 -549
10 Francja Francja 29 -609
11 Polska Polska 26 -612
12 USA USA 23 -615
13 Szwecja Szwecja 18 -620
14 Włochy Włochy 16 -622
15 ZSRR ZSRR 10 -628
  Kanada Kanada 10 -628
17 Hiszpania Hiszpania 2 -636
Wyniki konkursów
06.12.1986 Thunder Bay Kanada K-89,5
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
07.12.1986 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
13.12.1986 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
14.12.1986 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
21.12.1986 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Martin Svagerko (Czechosłowacja)
30.12.1986 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
01.01.1987 Garmisch-Partenkirchen RFN K-115
Zwycięzca: Andreas Bauer (RFN)
04.01.1987 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
06.01.1987 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Tuomo Ylipulli (Finlandia)
10.01.1987 Strbske Pleso Czechosłowacja K-114
Zwycięzca: Ulf Findeisen (NRD)
11.01.1987 Strbske Pleso Czechosłowacja K-88
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
14.01.1987 Oberwiesenthal NRD K-90
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
24.01.1987 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Akira Sato (Japonia)
25.01.1987 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
28.02.1987 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
01.03.1987 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.03.1987 Oernskoeldsvik Szwecja K-82
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
08.03.1987 Falun Szwecja K-112
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
14.03.1987 Planica Jugosławia K-185
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
15.03.1987 Planica Jugosławia K-185
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
21.03.1987 Raelingen Norwegia K-85
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
22.03.1987 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Ryoyu Kobayashi
66%
Karl Geiger
7%
inny skoczek
6%
Halvor Egner Granerud
3%
Marius Lindvik
2%
Markus Eisenbichler
2%
Anze Lanisek
1%
Jan Hoerl
1%
Robert Johansson
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich