Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
01.01.1987 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Bauer RFN 98.0 102.0 204.4
2 Jukka Kalso Finlandia 96.0 105.5 202.0
3 Ulf Findeisen NRD 98.5 100.5 201.0
4 Miran Tepes Jugosławia 95.0 104.0 200.0
5 Matjaz Debelak Jugosławia 96.0 104.5 197.6
6 Thomas Klauser RFN 94.0 101.0 194.9
7 Ernst Vettori Austria 94.0 100.0 194.0
8 Jens Weissflog NRD 93.5 97.5 189.3
9 Matti Nykänen Finlandia 93.5 98.5 188.2
10 Jiri Parma Czechosłowacja 93.5 97.5 187.8
11 Janez Stirn Jugosławia 94.5 95.0 186.2
12 Andreas Felder Austria 94.0 96.0 184.9
13 Gerard Balanche Szwajcaria 93.0 98.0 184.8
14 Primoz Ulaga Jugosławia 91.5 100.0 184.0
15 Vegard Opaas Norwegia 87.0 105.5 183.4
16 Wolfgang Steiert RFN 92.0 96.5 180.8
17 Ingo Lesser NRD 92.5 96.0 179.3
18 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 94.5 94.5 179.0
19 Martin Svagerko Czechosłowacja 92.0 98.0 178.9
20 Trond Joeran Pedersen Norwegia 91.5 97.5 178.0
21 Jari Puikkonen Finlandia 94.5 93.5 177.6
22 Jan Kowal Polska 93.0 95.5 176.8
23 Jon-Inge Kjorum Norwegia 93.0 94.5 175.9
24 Raimund Resch Austria 93.5 92.0 174.6
25 Vadim Zakharov ZSRR 91.5 93.0 171.7
26 Antonio Lacedelli Włochy 89.0 96.0 171.4
27 Shinichi Tanaka Japonia 89.0 95.5 171.2
28 Sandro Sambugaro Włochy 90.0 96.0 170.8
29 Virginio Lunardi Włochy 92.0 92.5 170.7
30 Ole Christian Eidhammer Norwegia 89.0 93.0 169.7
31 Tuomo Ylipulli Finlandia 89.0 93.0 168.7
32 Valerji Karetnikov ZSRR 90.0 92.5 168.1
33 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 90.0 92.5 167.9
34 Lorenz Wegscheider RFN 89.0 92.5 167.5
35 Olav Hansson Norwegia 88.0 93.0 167.3
36 Fabrice Piazzini Szwajcaria 89.0 94.0 166.1
37 Mark Konopacke USA 89.0 93.5 165.4
38 Peter Rohwein RFN 90.0 90.0 164.9
39 Josef Heumann RFN 88.0 93.5 164.5
40 Walentin Boschitschkov Bułgaria 89.0 92.0 164.3
41 Harald Rodlauer Austria 89.0 92.5 163.5
42 Bohumil Vacek Czechosłowacja 87.0 92.0 163.0
43 Matjaz Zupan Jugosławia 89.0 92.0 162.8
44 Rajko Lotric Jugosławia 86.0 91.0 160.2
  Akira Sato Japonia 88.0 89.0 160.2
46 Oliver Strohmaier Austria 91.5 87.0 158.8
47 Christian Rimmel RFN 89.0 90.0 157.5
48 Hroar Stjernen Norwegia 93.0 100.5 157.3
49 Adolf Hirner Austria 86.0 89.0 155.4
50 Chiharu Nishikata Japonia 89.0 78.0 142.7
51 Franz Neulaendtner Austria 89.0 76.0 136.4
52 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 87.0   76.0
53 Uli Boll RFN 87.0   75.5
54 Thomas Kindlimann Szwajcaria 87.0   75.0
55 Didier Mollard Francja 86.0   74.6
56 Shohei Sakaguchi Japonia 85.0   73.7
57 Masaru Nagaoka Japonia 85.0   72.7
58 Pekka Suorsa Finlandia 84.0   72.3
59 Zane Palmer USA 85.0   71.7
  Pavel Ploc Czechosłowacja 85.0   71.7
61 Remo Lederer NRD 84.0   71.3
62 Rolf Schilli RFN 85.0   71.2
63 Christian Hauswirth Szwajcaria 84.0   70.3
  Gerard Colin Francja 84.0   70.3
65 Hiro Shima Japonia 83.0   69.9
66 Thomas Ihle RFN 84.0   69.8
67 Massimo Rigoni Włochy 83.5   69.6
68 Peter Grundig NRD 82.0   69.5
69 Pascal Reymond Szwajcaria 83.0   69.4
70 Frederic Berger Francja 84.0   69.3
71 Andrej Verveikin ZSRR 83.5   69.1
72 Aleksandr Taranov ZSRR 84.5   69.0
73 Carlo Pinzani Włochy 82.0   68.5
  Juergen Winterhalder RFN 82.0   68.5
75 Rick Mewborn USA 83.0   68.4
76 Raimund Litschko NRD 81.0   68.1
77 Sergei Brysgalov ZSRR 82.0   68.0
78 Magnus Aastroem Szwecja 82.5   67.7
79 Georg Waldvogel RFN 81.5   67.3
80 Stein Gruben Norwegia 81.0   66.1
81 Dieter Thoma RFN 82.0   66.0
82 Jan Boklöv Szwecja 82.5   65.7
83 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 80.0   65.2
84 Bernat Sola Hiszpania 81.0   65.1
85 Per-Inge Taellberg Szwecja 80.0   64.2
86 Richard Schallert Austria 81.0   64.1
87 Chris Hastings USA 82.0   63.5
88 Thomas Hasselberger RFN 80.0   63.2
89 Bogdan Papierz Polska 80.0   62.7
90 Vladimir Breitschev Bułgaria 80.0   62.2
91 Andrej Uchanjov ZSRR 77.0   60.0
92 Markus Gahler Szwajcaria 78.0   59.9
93 Horst Bulau Kanada 77.0   59.0
94 Aake Norman Szwecja 77.0   58.0
95 Thomas Nordgren Szwecja 77.0   57.0
96 Franck Rey Francja 74.0   55.8
97 Ivo Pertile Włochy 76.0   55.6
98 Ron Richards Kanada 75.5   55.4
99 Staffan Taellberg Szwecja 75.5   53.4
100 Gabor Geller Węgry 75.0   52.7
101 Olaf Vogler RFN 72.0   52.5
  Eckhard Reichertz RFN 72.0   52.5
103 Laszlo Fischer Węgry 72.0   51.5
104 Anders Daun Szwecja 73.0   49.9
105 Thomas Dufter RFN 71.5   49.8
106 Michael Schiele RFN 70.0   48.2
107 Magnus Westman Szwecja 70.0   46.7
108 Piotr Fijas Polska 66.0   40.6
109 Mihaly Szalai Węgry 66.0   36.6
110 Jesus Lobo Hiszpania 61.0   28.6
111 Ron Rautio Kanada 60.0   24.7
112 Gerrit Konijnenberg Holandia 59.0   20.8

« Puchar ¦wiata 1986/1987 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1986/1987

Puchar ¦wiata 1986/1987

Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich