Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
15.03.1987 - Planica (Jugosławia) K-185
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 166.0 190.0 186.0
2 Matjaz Zupan Jugosławia 162.0 184.0 182.0
3 Piotr Fijas Polska 139.0 185.0 180.5
4 Miran Tepes Jugosławia 166.0 169.0 180.0
5 Vegard Opaas Norwegia 168.0 179.0 178.0
6 Andreas Bauer RFN 167.0 180.0 175.5
7 Heikki Ylipulli Finlandia 165.0 162.0 174.0
8 Guenther Stranner Austria 164.0 165.0 173.5
9 Hroar Stjernen Norwegia 162.0 173.0 170.5
10 Raimund Litschko NRD 161.0 162.0 169.5
11 Thomas Klauser RFN 151.0 174.0 169.0
12 Trond Joeran Pedersen Norwegia 133.0 174.0 167.5
  Pekka Suorsa Finlandia 155.0 175.0 167.5
14 Andreas Felder Austria 159.0 165.0 165.5
15 Fabrice Piazzini Szwajcaria 157.0 155.0 164.0
16 Tuomo Ylipulli Finlandia 156.0 149.0 162.0
17 Didier Mollard Francja 153.0 148.0 159.5
18 Wolfgang Margreiter Austria 141.0 164.0 157.0
19 Matjas Zagar Jugosławia 150.0 147.0 156.5
20 Jiri Malec Czechosłowacja 150.0 134.0 155.0
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 151.0 161.0 155.0
22 Jiri Parma Czechosłowacja 149.0 161.0 154.5
  Tomaz Dolar Jugosławia 144.0 160.0 154.5
24 Josef Heumann Niemcy 149.0 143.0 152.5
25 Antonio Lacedelli Włochy 148.0 153.0 152.0
  Anders Daun Szwecja 149.0 156.0 152.0
27 Pavel Ploc Czechosłowacja 146.0 149.0 151.5
28 Vasja Bajc Jugosławia 99.0 158.0 149.5
29 Sandro Sambugaro Włochy 145.0 150.0 149.0
  Mark Konopacke USA 130.0 157.0 149.0
31 Rolf Schilli RFN 142.0 156.0 147.5
32 Mike Arnold NRD 143.0 143.0 147.0
33 Borut Mur Jugosławia 141.0 150.0 146.0
34 Martin Svagerko Czechosłowacja 140.0 156.0 145.0
  Mike Holland USA 141.0 153.0 145.0
36 Rajko Lotric Jugosławia 140.0 144.0 144.0
  Mika Kojonkoski Finlandia 139.0 150.0 144.0
  Janez Debelak Jugosławia 140.0 153.0 144.0
39 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 140.0 147.0 143.0
40 Franz Wiegele Austria 139.0 151.0 142.5
41 Paul Erat Austria 139.0 143.0 141.0
42 Janez Stirn Jugosławia 123.0 150.0 140.0
43 Virginio Lunardi Włochy 139.0 132.0 139.5
44 Udo Okraffka NRD 136.0 130.0 138.5
45 Thomas Ihle RFN 132.0 134.0 134.0
46 Magnus Aastroem Szwecja 132.0 144.0 133.5
47 Robert Kopac Jugosławia 131.0 123.0 132.0
48 Bruno Romang Szwajcaria 127.0 127.0 127.5
  Harald Rodlauer Austria 117.0 140.0 127.5
  Eric Breche Francja 129.0 128.0 127.5
  Gerard Balanche Szwajcaria 121.0 143.0 127.5
52 Laszlo Fischer Węgry 126.0 118.0 125.0
53 Scott Smith USA 123.0 131.0 121.0
54 Gerard Colin Francja 114.0 132.0 118.0
55 Iztok Melin Jugosławia 116.0 118.0 112.5
56 Rick Mewborn USA 106.0 126.0 110.0
  Iztok Golob Jugosławia 115.0 118.0 110.0
58 Vili Tepes Jugosławia 116.0 120.0 108.5

« Puchar ¦wiata 1986/1987 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1986/1987

Puchar ¦wiata 1986/1987

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich