Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
25.01.1987 - Sapporo (Japonia) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Primoz Ulaga Jugosławia 121.0 113.5 231.8
2 Miran Tepes Jugosławia 113.5 109.0 215.0
3 Steinar Braaten Norwegia 112.0 107.0 208.1
4 Oliver Strohmaier Austria 115.5 102.5 205.2
5 Shinichi Tanaka Japonia 108.5 110.0 202.4
6 Hiro Shima Japonia 107.0 108.0 199.5
7 Janez Debelak Jugosławia 108.0 110.0 199.2
8 Franz Wiegele Austria 111.0 102.5 192.9
9 Matjaz Debelak Jugosławia 104.5 108.5 189.7
10 Stale Fjorden Norwegia 109.5 98.5 187.7
11 Jinya Nishikata Japonia 106.0 104.0 187.5
12 Akira Sato Japonia 109.0 98.0 186.3
13 Mike Holland USA 110.5 97.5 185.7
14 Takayuki Sasaki Japonia 108.0 102.0 183.5
15 Terumi Hashimoto Japonia 103.5 101.0 181.3
16 Masaru Nagaoka Japonia 100.0 107.0 180.8
17 Clas Brede Braaten Norwegia 101.0 102.5 179.9
18 Bernat Sola Hiszpania 104.5 97.0 171.1
19 Paul Erat Austria 100.0 99.5 165.3
20 Masahiko Harada Japonia 98.0 98.0 161.9
  Yasuhide Miyazaki Japonia 101.0 97.5 161.9
22 Yataro Watase Japonia 100.0 94.5 161.3
23 Magnus Westman Szwecja 100.5 94.5 159.0
24 Christoph Mueller Austria 99.5 95.0 158.8
25 Landis Arnold USA 96.5 93.5 149.5
26 Stein Gruben Norwegia 93.5 97.0 149.2
27 Chiharu Nishikata Japonia 91.0 97.0 147.2
28 Bernhard Winkler Austria 94.0 96.0 147.0
29 Saturu Matsuhashi Japonia 95.0 91.0 144.4
  Yuzuru Kimura Japonia 90.5 98.0 144.4
31 Toshiya Nishikata Japonia 95.0 89.5 138.3
32 Jiro Kamiharako Japonia 95.0 89.0 137.6
33 Toshiaki Tao Japonia 96.5 86.5 136.2
34 Naoki Yasuzaki Japonia 94.5 83.5 130.7
35 Ian Magrath Kanada 93.0 86.0 130.6
  Todd Gillmann Kanada 93.0 86.0 130.6
37 Christer Andersson Szwecja 90.0 92.0 130.3
38 Naoto Ito Japonia 84.0 93.0 129.8
39 Shohei Sakaguchi Japonia 90.5 88.5 129.1
40 Takuya Takeuchi Japonia 88.5 90.5 125.6
41 Jun Shibuya Japonia 85.0 90.5 121.2
42 Motoyasu Takeuchi Japonia 85.0 87.0 120.3
43 Katsushi Tao Japonia 88.5 86.0 119.3

« Puchar ¦wiata 1986/1987 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1986/1987

Puchar ¦wiata 1986/1987

Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich