Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
30
31
sierpień 2021
Najbliższe zawody
06.08.2021, godz. 18:00
Courchevel HS-135
LGP K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1983/1984
10.12.1983   Thunder Bay Kanada K-89
12.12.1983   Thunder Bay Kanada K-120
17.12.1983   Lake Placid USA K-86
18.12.1983   Lake Placid USA K-114
30.12.1983   Oberstdorf RFN K-115
30.12.1983   Oberstdorf RFN K-115
01.01.1984   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
01.01.1984   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
04.01.1984   Innsbruck Austria K-106
04.01.1984   Innsbruck Austria K-106
06.01.1984   Bischofshofen Austria K-111
06.01.1984   Bischofshofen Austria K-111
11.01.1984   Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
14.01.1984   Harrachov Czechosłowacja K-120
15.01.1984   Liberec Czechosłowacja K-115
21.01.1984   Sapporo Japonia K-90
22.01.1984   Sapporo Japonia K-110
12.02.1984   Sarajevo Jugosławia K-90
18.02.1984   Sarajevo Jugosławia K-112
02.03.1984   Lahti Finlandia K-88
04.03.1984   Lahti Finlandia K-113
06.03.1984   Falun Szwecja K-89
09.03.1984   Lillehammer Norwegia K-120
11.03.1984   Oslo Norwegia K-105
17.03.1984   Oberstdorf RFN K-182
18.03.1984   Oberstdorf RFN K-182
24.03.1984   Planica Jugosławia K-95
25.03.1984   Planica Jugosławia K-130
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie do konkursów japońskich wliczano 5 najlepszych startów, po nich tyle samo. Dodatkowo do klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata wliczono także punkty zdobyte podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Sarajewie (w 1984).

* 09.03.1984 - Lillehammer - niepełne wyniki
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 230  
2 Matti Nykänen Finlandia 217 -13
3 Pavel Ploc Czechosłowacja 148 -82
4 Jeff Hastings USA 123 -107
5 Jiri Parma Czechosłowacja 122 -108
6 Primoz Ulaga Jugosławia 120 -110
7 Klaus Ostwald NRD 119 -111
8 Horst Bulau Kanada 102 -128
9 Jari Puikkonen Finlandia 101 -129
10 Vegard Opaas Norwegia 96 -134
11 Armin Kogler Austria 85 -145
12 Per Bergerud Norwegia 80 -150
  Andreas Bauer RFN 80 -150
14 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 76 -154
15 Andreas Felder Austria 75 -155
16 Pentti Kokkonen Finlandia 64 -166
17 Piotr Fijas Polska 57 -173
18 Adolf Hirner Austria 56 -174
19 Ernst Vettori Austria 45 -185
20 Veli-Matti Ahonen Finlandia 43 -187
21 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 42 -188
22 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 41 -189
  Mike Holland USA 41 -189
24 Masahiro Akimoto Japonia 40 -190
  Rolf Age Berg Norwegia 40 -190
  Manfred Steiner Austria 40 -190
27 Ulf Findeisen NRD 39 -191
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 39 -191
29 Holger Freitag NRD 38 -192
30 Lido Tomasi Włochy 37 -193
31 Richard Schallert Austria 34 -196
32 Stefan Stannarius NRD 32 -198
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 32 -198
34 Halvor Asphol Norwegia 31 -199
35 Miran Tepes Jugosławia 27 -203
36 Fritz Esser Austria 23 -207
37 Hans Wallner Austria 21 -209
38 Gerard Colin Francja 20 -210
  Markku Pusenius Finlandia 20 -210
  Hroar Stjernen Norwegia 20 -210
41 Franz Wiegele Austria 19 -211
42 Janusz Malik Polska 18 -212
  Peter Rohwein RFN 18 -212
44 Steinar Braaten Norwegia 17 -213
45 Roger Ruud Norwegia 15 -215
  Dennis McGrane USA 15 -215
  Jukka Kalso Finlandia 15 -215
48 Fabrice Piazzini Szwajcaria 14 -216
49 Tuomo Ylipulli Finlandia 13 -217
  Ron Richards Kanada 13 -217
51 Gennadi Prokopenko ZSRR 11 -219
52 Paul Erat Austria 10 -220
  Mathias Buse NRD 10 -220
  Manfred Deckert NRD 10 -220
  Christian Hauswirth Szwajcaria 10 -220
  Jan Jelenski Czechosłowacja 10 -220
  Vidar Johanssen Norwegia 10 -220
  Thomas Klauser RFN 10 -220
59 Vasja Bajc Jugosławia 8 -222
  Landis Arnold USA 8 -222
61 Boerge Benum Norwegia 6 -224
  Zane Palmer USA 6 -224
  Massimo Rigoni Włochy 6 -224
  Georg Waldvogel RFN 6 -224
65 Tomaz Dolar Jugosławia 5 -225
  Saturu Matsuhashi Japonia 5 -225
67 Uli Boll RFN 4 -226
  David Brown Kanada 4 -226
69 Alfred Groyer Austria 3 -227
  Steve Collins Kanada 3 -227
  Hirokazu Yagi Japonia 3 -227
  Mark Konopacke USA 3 -227
  Hubert Neuper Austria 3 -227
  Vladimir Breitschev Bułgaria 3 -227
75 Rajko Lotric Jugosławia 2 -228
  Masahiko Takahashi Japonia 2 -228
77 Thomas Hasselberger RFN 1 -229
  Reed Zuehlke USA 1 -229
  Juri Golovtschikov ZSRR 1 -229
  Raimund Resch Austria 1 -229
  Yataro Watase Japonia 1 -229
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 558  
2 NRD NRD 552 -6
3 Czechosłowacja Czechosłowacja 480 -78
4 Austria Austria 423 -135
5 Norwegia Norwegia 413 -145
6 USA USA 216 -342
7 Jugosławia Jugosławia 182 -376
8 Kanada Kanada 125 -433
9 RFN RFN 122 -436
10 Polska Polska 75 -483
11 Szwajcaria Szwajcaria 56 -502
12 Japonia Japonia 51 -507
13 Włochy Włochy 43 -515
14 Francja Francja 20 -538
15 ZSRR ZSRR 12 -546
16 Bułgaria Bułgaria 3 -555
Wyniki konkursów
10.12.1983 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
12.12.1983 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
17.12.1983 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
18.12.1983 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Jeff Hastings (USA)
30.12.1983 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Klaus Ostwald (NRD)
01.01.1984 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1984 Innsbruck Austria K-106
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
06.01.1984 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
11.01.1984 Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
14.01.1984 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
15.01.1984 Liberec Czechosłowacja K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
21.01.1984 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
22.01.1984 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Manfred Steiner (Austria)
12.02.1984 Sarajevo Jugosławia K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
18.02.1984 Sarajevo Jugosławia K-112
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
02.03.1984 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.03.1984 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.03.1984 Falun Szwecja K-89
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
09.03.1984 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
11.03.1984 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Vladimir Podzimek (Czechosłowacja)
17.03.1984 Oberstdorf RFN K-182
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
18.03.1984 Oberstdorf RFN K-182
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
24.03.1984 Planica Jugosławia K-95
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
25.03.1984 Planica Jugosławia K-130
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
5 sierpnia 2021 (czwartek)
19:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna K
6 sierpnia 2021 (pi±tek)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening K
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje K
14:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna M
16:30
LGP Courchevel
seria próbna K
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. K
7 sierpnia 2021 (sobota)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening M
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje M
16:50
LGP Courchevel
seria próbna M
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. M
12 sierpnia 2021 (czwartek)
20:00
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
9.8.2021
10:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
9.8.2021
11:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
9.8.2021
14:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
9.8.2021
15:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich