TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 230  
2 Matti Nykänen Finlandia 217 -13
3 Pavel Ploc Czechosłowacja 148 -82
4 Jeffrey Hastings USA 123 -107
5 Jiri Parma Czechosłowacja 122 -108
6 Primoz Ulaga Jugosławia 120 -110
7 Klaus Ostwald NRD 118 -112
8 Horst Bulau Kanada 102 -128
9 Jari Puikkonen Finlandia 101 -129
10 Vegard Opaas Norwegia 96 -134
11 Armin Kogler Austria 85 -145
12 Andreas Bauer RFN 80 -150
  Per Bergerud Norwegia 80 -150
14 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 76 -154
  Andreas Felder Austria 76 -154
16 Pentti Kokkonen Finlandia 64 -166
17 Piotr Fijas Polska 57 -173
18 Adolf Hirner Austria 56 -174
19 Ernst Vettori Austria 45 -185
20 Veli-Matti Ahonen Finlandia 43 -187
21 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 42 -188
22 Mike Holland USA 41 -189
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 41 -189
24 Ole Christian Eidhammer Norwegia 40 -190
  Manfred Steiner Austria 40 -190
  Masahiro Akimoto Japonia 40 -190
  Rolf Age Berg Norwegia 40 -190
28 Ulf Findeisen NRD 39 -191
29 Horger Freitag NRD 38 -192
30 Lido Tomasi Włochy 37 -193
31 Richard Schallert Austria 34 -196
32 Stefan Stannarius NRD 32 -198
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 32 -198
34 Halvor Asphol Norwegia 31 -199
35 Miran Tepes Jugosławia 27 -203
36 Fritz Esser Austria 23 -207
37 Hans Wallner Austria 21 -209
38 Gerard Colin Francja 20 -210
  Hroar Stjernen Norwegia 20 -210
  Markku Pusenius Finlandia 20 -210
41 Franz Wiegele Austria 19 -211
42 Peter Rohwein RFN 18 -212
  Janusz Malik Polska 18 -212
44 Steinar Braaten Norwegia 17 -213
45 Roger Ruud Norwegia 15 -215
  Dennis McGrane USA 15 -215
  Jukka Kalso Finlandia 15 -215
48 Fabrice Piazzini Szwajcaria 14 -216
49 Ron Richards Kanada 13 -217
  Tuomo Ylipulli Finlandia 13 -217
51 Gennadi Prokopenko ZSRR 11 -219
52 Mathias Buse NRD 10 -220
  Thomas Klauser RFN 10 -220
  Vidar Johanssen Norwegia 10 -220
  Christian Hauswirth Szwajcaria 10 -220
  Paul Erat Austria 10 -220
  Manfred Deckert NRD 10 -220
  Jan Jelenski Czechosłowacja 10 -220
59 Vasja Bajc Jugosławia 8 -222
  Landis Arnold USA 8 -222
61 Boerge Benum Norwegia 6 -224
  Massimo Rigoni Włochy 6 -224
  Georg Waldvogel RFN 6 -224
  Zane Palmer USA 6 -224
65 Thomas Dolar Jugosławia 5 -225
  Satoru Matsuhashi Japonia 5 -225
67 Uli Boll RFN 4 -226
  David Brown Kanada 4 -226
69 Alfred Groyer Austria 3 -227
  Hirokazu Yagi Japonia 3 -227
  Vladimir Breitschev Bułgaria 3 -227
  Steve Collins Kanada 3 -227
  Mark Konopacke USA 3 -227
  Hubert Neuper Austria 3 -227
75 Rajko Lotric Jugosławia 2 -228
  Masahiko Takahashi Japonia 2 -228
77 Yataro Watase Japonia 1 -229
  Reed Zuehlke USA 1 -229
  Juri Golowtschikov ZSRR 1 -229
  Thomas Hasselberger RFN 1 -229
  Raimund Resch Austria 1 -229
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 NRD NRD 477  
2 Finlandia Finlandia 473 -4
3 Austria Austria 416 -61
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 398 -79
5 Norwegia Norwegia 396 -81
6 USA USA 197 -280
7 Jugosławia Jugosławia 162 -315
8 Kanada Kanada 122 -355
9 RFN RFN 119 -358
10 Polska Polska 75 -402
11 Szwajcaria Szwajcaria 56 -421
12 Japonia Japonia 51 -426
13 Włochy Włochy 43 -434
14 Francja Francja 20 -457
15 ZSRR ZSRR 12 -465
16 Bułgaria Bułgaria 3 -474
Wyniki konkursów
10.12.1983 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
12.12.1983 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
17.12.1983 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
18.12.1983 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Jeffrey Hastings (USA)
30.12.1983 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Klaus Ostwald (NRD)
01.01.1984 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1984 Innsbruck Austria K-106
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
06.01.1984 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
11.01.1984 Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
14.01.1984 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
15.01.1984 Liberec Czechosłowacja K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
21.01.1984 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
22.01.1984 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Manfred Steiner (Austria)
12.02.1984 Sarajevo Jugosławia K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
18.02.1984 Sarajevo Jugosławia K-112
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
03.03.1984 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.03.1984 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.03.1984 Falun Szwecja K-89
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
09.03.1984 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
11.03.1984 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Vladimir Podzimek (Czechosłowacja)
17.03.1984 Oberstdorf RFN K-182
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
18.03.1984 Oberstdorf RFN K-182
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
23.03.1984 Planica Jugosławia K-95
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
24.03.1984 Planica Jugosławia K-130
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Damjan Fras
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind. K/M
12:00
CoC Brotterode
oficjalny trening K
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:00
CoC Brotterode
konkurs ind. K
14:30
M¦ Seefeld
konkurs ind. M
17:30
CoC Brotterode
konkurs ind. M
19:00
M¦ Seefeld
dekoracja M ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »