Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
11.03.1984 - Oslo (Norwegia) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 103.0 102.5 209.7
2 Pavel Ploc Czechosłowacja 102.5 103.0 205.7
3 Ole Christian Eidhammer Norwegia 103.5 97.5 203.9
4 Mike Holland USA 101.0 101.0 202.3
5 Rolf Age Berg Norwegia 96.0 101.0 198.8
6 Primoz Ulaga Jugosławia 100.5 98.5 198.6
7 Horst Bulau Kanada 100.5 96.0 192.6
  Richard Schallert Austria 97.0 99.5 192.6
9 Armin Kogler Austria 98.5 93.0 190.6
10 Zane Palmer USA 96.0 100.5 188.6
11 Jiri Parma Czechosłowacja 99.5 93.0 187.0
12 Franz Wiegele Austria 93.0 98.5 185.6
13 Vegard Opaas Norwegia 101.0 92.0 185.2
14 Jeff Hastings USA 105.5 83.5 184.6
15 Per Bergerud Norwegia 98.5 88.5 180.8
16 Landis Arnold USA 93.0 94.5 180.0
17 Vasja Bajc Jugosławia 96.0 90.0 177.9
18 Andreas Felder Austria 92.0 96.0 177.7
19 Knut Aall Norwegia 93.0 92.5 173.2
20 Tuomo Ylipulli Finlandia 90.0 96.5 173.1
  Reed Zuehlke USA 88.0 96.0 173.1
22 Jens Weissflog NRD 89.0 96.0 171.5
23 Pentti Kokkonen Finlandia 89.5 93.0 171.0
24 Pascal Reymond Szwajcaria 96.0 86.5 170.5
25 Halvor Asphol Norwegia 90.0 92.0 169.8
26 Hans Wallner Austria 93.0 86.0 163.6
27 Frank Sauerbrey NRD 92.0 85.5 159.5
28 Markku Pusenius Finlandia 88.5 90.5 159.1
29 Shohei Sakaguchi Japonia 89.5 85.5 158.5
30 Roger Ruud Norwegia 86.5 89.5 158.4
31 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 89.0 88.0 158.3
32 Jan Henrik Troen Norwegia 88.0 88.0 156.9
  Andreas Bauer RFN 86.5 89.5 156.9
34 Adolf Hirner Austria 86.5 87.5 154.1
35 Masaru Nagaoka Japonia 90.0 83.5 153.9
36 Hroar Stjernen Norwegia 88.0 88.0 153.4
37 Per-Morten Olsrud Norwegia 87.5 88.0 151.2
38 Yataro Watase Japonia 86.5 84.0 150.2
39 Fritz Esser Austria 90.5 81.5 148.3
40 Nils Stolzlechner USA 86.5 84.5 147.4
41 David Brown Kanada 86.5 83.5 146.5
42 Gerard Colin Francja 90.0 79.0 146.1
  Ole Bremseth Norwegia 85.5 81.0 146.1
44 Dag Holmen Jensen Norwegia 88.5 80.5 145.1
45 Kai-Bastian Lie-Nilsen Norwegia 86.5 83.5 145.0
46 Dennis McGrane USA 93.0 79.0 144.3
47 Massimo Rigoni Włochy 86.5 78.5 143.5
48 Sandro Sambugaro Włochy 87.5 80.5 139.7
49 Thomas Nordgren Szwecja 86.5 77.0 133.4
50 Oeystein Nerland Norwegia 90.0 77.5 106.5
51 Olov Andersson Szwecja 83.5   74.4
52 Vidar Johanssen Norwegia 85.5   73.2
53 Laszlo Fischer Węgry 86.5   73.1
54 Magnar Langklopp Norwegia 85.5   72.7
55 Jari Puikkonen Finlandia 85.0   72.5
56 Sveinung Kirkelund Norwegia 85.5   72.2
57 Akira Sato Japonia 83.5   71.9
58 Tibor Nador Węgry 83.5   71.4
59 Fabrice Piazzini Szwajcaria 84.5   70.8
60 Steve Collins Kanada 83.5   68.4
61 Frederic Berger Francja 82.0   67.3
62 Steinar Braaten Norwegia 82.0   65.8
63 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 82.0   64.8
64 Christer Andersson Szwecja 80.5   63.7
65 Dag Rogstad Norwegia 79.5   57.3
66 Ernst Vettori Austria 81.5   57.1
67 Saturu Matsuhashi Japonia 77.5   57.0
68 Ivar Mobekk Norwegia 76.5   55.6
69 Georg Waldvogel RFN 78.5   54.9
70 Tomaz Dolar Jugosławia 75.5   54.2
71 Antonio Lacedelli Włochy 76.5   53.6
72 Gian-Paolo Mosele Włochy 73.0   51.7
73 Geir Johnson Norwegia 71.0   42.4
74 Ron Richards Kanada 69.0   35.6
75 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 63.5   29.9
76 Matti Nykänen Finlandia 75.0   23.0

« Puchar Świata 1983/1984 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1983/1984

Puchar Świata 1983/1984

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich