Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
06.03.1984 - Falun (Szwecja) K-89
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jiri Parma Czechosłowacja 84.0 82.5 206.1
2 Jeff Hastings USA 91.5 75.5 201.9
3 Adolf Hirner Austria 81.5 83.0 198.4
4 Matti Nykänen Finlandia 83.0 82.5 197.5
5 Fritz Esser Austria 83.0 81.0 193.1
6 Andreas Felder Austria 82.5 82.0 192.4
7 Pentti Kokkonen Finlandia 76.0 84.0 188.7
8 Halvor Asphol Norwegia 83.0 79.0 188.4
9 Rolf Age Berg Norwegia 83.0 80.0 186.0
10 Mike Holland USA 81.5 75.5 185.2
11 Hroar Stjernen Norwegia 87.5 74.5 183.9
12 Pavel Ploc Czechosłowacja 84.5 76.5 183.8
13 Ulf Findeisen NRD 79.5 79.5 183.6
14 Per Bergerud Norwegia 77.0 81.0 180.0
  Dennis McGrane USA 78.0 77.5 180.0
16 Richard Schallert Austria 81.5 76.5 179.5
17 Juha Lappalainen Finlandia 77.5 82.0 179.4
18 Horst Bulau Kanada 76.0 80.0 177.1
19 Landis Arnold USA 82.0 69.5 172.1
20 Vegard Opaas Norwegia 78.5 76.5 168.7
21 Georg Waldvogel RFN 78.5 73.5 168.4
22 Tomaz Dolar Jugosławia 77.0 76.0 168.0
23 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 79.0 73.0 167.9
24 Reed Zuehlke USA 72.0 79.0 167.3
25 Nils Stolzlechner USA 77.0 76.0 166.5
26 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 78.5 74.5 165.0
27 Armin Kogler Austria 72.0 77.0 163.1
28 Massimo Rigoni Włochy 72.0 75.5 162.7
29 Hans Wallner Austria 77.0 70.5 159.7
30 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 74.5 72.0 157.6
31 Stefan Stannarius NRD 80.5 78.0 156.8
32 Markku Pusenius Finlandia 70.5 75.0 155.0
33 Ron Richards Kanada 76.5 70.0 154.1
34 Tapio Mikkonen Finlandia 76.0 67.5 152.8
35 Primoz Ulaga Jugosławia 75.5 69.5 152.7
36 Zane Palmer USA 81.0 66.0 152.4
  Vasja Bajc Jugosławia 70.0 74.5 152.4
38 Steve Collins Kanada 70.0 73.0 152.0
39 Ole Bremseth Norwegia 73.0 71.0 150.6
40 Lido Tomasi Włochy 72.0 71.0 149.0
41 Andreas Bauer RFN 73.5 68.5 147.9
42 Gerard Colin Francja 71.5 69.0 145.5
  David Brown Kanada 69.0 71.5 145.5
44 Laszlo Fischer Węgry 71.0 69.0 141.7
45 Anders Daun Szwecja 68.0 72.0 139.7
46 Tuomo Ylipulli Finlandia 61.0 79.0 138.2
47 Thomas Nordgren Szwecja 67.0 68.5 135.0
48 Franz Wiegele Austria 67.0 69.5 132.1
49 Christer Andersson Szwecja 64.0 71.0 131.2
50 Veli-Matti Ahonen Finlandia 74.0 61.0 130.2
51 Miran Tepes Jugosławia 70.5 69.0 128.9
52 Ingo Lesser NRD 68.0 62.5 124.0
53 Frederic Berger Francja 65.0 65.0 123.2
54 Olov Andersson Szwecja 68.5 61.0 121.9
55 Tomas Jernkrook Szwecja 65.0 66.5 121.6
56 Bo Andersson Szwecja 65.0 61.5 116.6
57 Sandro Sambugaro Włochy 56.0 72.0 114.0
58 Goesta LiljequistI Szwecja 64.5 63.0 112.7
59 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 69.0 57.0 107.8
60 Tibor Nador Węgry 61.0 61.0 107.4
61 Ulf Astroem Szwecja 64.5 58.0 105.7
62 Aake Norman Szwecja 62.0 62.0 105.6
63 Anders Hoernblad Szwecja 57.0 57.0 82.1
64 Antonio Lacedelli Włochy 58.0   41.4

« Puchar ¦wiata 1983/1984 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1983/1984

Puchar ¦wiata 1983/1984

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich