Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
25.09.2021, godz. 09:45
Lahti HS-100
FIS Cup
04.01.1984 - Innsbruck (Austria) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog NRD 101.0 107.5 224.1
2 Matti Nykänen Finlandia 96.0 102.5 207.6
3 Jari Puikkonen Finlandia 97.0 101.0 205.4
4 Klaus Ostwald NRD 89.0 107.5 200.3
5 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 99.0 96.0 198.2
6 Per Bergerud Norwegia 91.0 102.0 197.4
7 Pentti Kokkonen Finlandia 94.0 96.0 195.2
8 Andreas Felder Austria 90.0 98.0 188.9
9 Peter Rohwein RFN 94.0 94.0 186.9
10 Primoz Ulaga Jugosławia 90.0 97.0 185.5
11 Armin Kogler Austria 88.0 97.0 184.2
12 Pavel Ploc Czechosłowacja 90.5 96.0 183.8
13 Rolf Age Berg Norwegia 90.0 94.0 180.3
14 Landis Arnold USA 91.0 91.0 180.0
  Holger Freitag NRD 91.0 91.0 180.0
16 Manfred Deckert NRD 93.0 90.0 179.4
17 Lido Tomasi Włochy 89.0 96.0 179.2
18 Ole Christian Eidhammer Norwegia 88.0 95.0 178.9
19 Ernst Vettori Austria 89.0 93.0 178.0
20 Sandro Sambugaro Włochy 86.0 96.5 177.7
21 Jeff Hastings USA 88.0 92.5 176.4
22 Stefan Stannarius NRD 89.0 91.0 176.2
23 Fabrice Piazzini Szwajcaria 86.0 96.0 175.0
24 Pekka Suorsa Finlandia 88.0 93.5 173.8
25 Vladimir Tschernajev ZSRR 90.0 90.0 173.7
26 Mathias Buse NRD 88.0 91.0 173.3
27 Jiri Parma Czechosłowacja 84.0 94.0 172.4
28 Georg Waldvogel RFN 88.0 89.0 170.0
29 Miran Tepes Jugosławia 89.0 90.0 169.8
  Nils Stolzlechner USA 84.5 94.5 169.8
31 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 87.0 89.0 166.6
32 Markku Pusenius Finlandia 85.0 90.0 166.2
33 Piotr Fijas Polska 89.0 87.0 165.6
34 Jari Pulkkinen Finlandia 86.5 89.0 165.4
35 Manfred Steiner Austria 87.0 87.0 165.3
36 Wolfgang Steiert RFN 85.0 89.0 163.3
37 Massimo Rigoni Włochy 84.5 88.0 163.2
38 Roger Ruud Norwegia 83.0 90.0 162.4
39 Ulf Findeisen NRD 91.0 82.0 161.4
  Veli-Matti Ahonen Finlandia 90.0 83.0 161.4
41 Raimund Resch Austria 88.5 85.5 161.3
42 Steve Collins Kanada 88.5 85.0 160.1
43 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 84.5 88.0 158.2
44 Ron Richards Kanada 88.5 83.0 157.3
45 Fritz Esser Austria 84.0 88.0 156.5
46 Gennadi Prokopenko ZSRR 84.0 84.0 155.4
47 Richard Schallert Austria 84.0 85.0 152.3
48 Matjas Zagar Jugosławia 86.0 82.0 150.9
49 Bojan Globocnik Jugosławia 84.0 82.0 150.6
50 Franz Neulaendtner Austria 85.0 81.0 149.1
51 Juri Golovtschikov ZSRR 83.0   73.8
52 Thomas Klauser RFN 82.0   73.4
  Andreas Bauer RFN 82.0   73.4
54 Franz Wiegele Austria 83.0   73.3
  Reed Zuehlke USA 83.0   73.3
56 Tomaz Dolar Jugosławia 82.0   72.9
  Hubert Neuper Austria 82.0   72.9
58 Vegard Opaas Norwegia 83.0   72.8
59 Miroslav Slusny Czechosłowacja 82.0   72.4
  Steinar Braaten Norwegia 82.0   72.4
61 David Brown Kanada 82.0   71.4
  Tuomo Ylipulli Finlandia 82.0   71.4
63 Valerji Karetnikov ZSRR 80.0   70.6
64 Alfred Groyer Austria 80.0   70.1
65 Vasja Bajc Jugosławia 79.0   66.7
66 Hans Wallner Austria 78.0   66.3
67 Janusz Malik Polska 78.0   65.3
68 Anders Daun Szwecja 77.0   64.4
69 Thomas Hasselberger RFN 77.0   63.9
70 Dennis McGrane USA 78.0   63.8
71 Horst Bulau Kanada 78.0   63.3
  Thomas Feuerstein Austria 78.0   63.3
73 Vladimir Breitschev Bułgaria 77.0   62.9
  Frederic Berger Francja 77.0   62.9
  Jose Rivera Hiszpania 77.0   62.9
  Paul Erat Austria 77.0   62.9
77 Jan Henrik Troen Norwegia 77.0   61.9
78 Adolf Hirner Austria 78.0   61.3
79 Thomas Ihle RFN 75.0   60.6
80 Martin Svagerko Czechosłowacja 76.0   60.5
81 Guenther Stranner Austria 75.0   60.1
  Laszlo Fischer Węgry 75.0   60.1
83 John Denney USA 74.0   59.7
  Valerij Savin ZSRR 74.0   59.7
85 Norbert Leitner Austria 74.0   57.7
86 Wolfgang Margreiter Austria 74.0   57.2
87 Angel Stojanov Bułgaria 73.0   56.8
88 Rajko Lotric Jugosławia 71.0   54.5
  Walentin Boschitschkov Bułgaria 71.0   54.5
90 Gabor Geller Węgry 71.0   53.5
91 Mike Holland USA 71.0   53.0
  Gerard Colin Francja 71.0   53.0
93 Erich Kreuzer Austria 71.0   52.0
94 Harald Rodlauer Austria 70.0   51.6
95 Oleg Serov ZSRR 67.0   47.4
96 Antonio Lacedelli Włochy 68.0   46.8
97 Bernat Sola Hiszpania 67.0   45.4
98 Christian Hauswirth Szwajcaria 66.0   45.0
99 Werner Haim Austria 66.0   44.0
100 Jan Kowal Polska 65.0   43.6
101 Pascal Reymond Szwajcaria 66.0   41.0
  Angel Joaniquet Hiszpania 66.0   41.0
103 Ulf Astroem Szwecja 63.0   39.3
104 Robert Kueffe Austria 63.0   38.3
105 Thomas Nordgren Szwecja 62.0   36.4
106 Harald Haim Austria 62.0   34.4

« Puchar ¦wiata 1983/1984 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1983/1984

Puchar ¦wiata 1983/1984

Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:45
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich