TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2016
Period 1
01.07.2016 19:00 Kranj Słowenia HS-109
02.07.2016 09:30 Kranj Słowenia HS-109
20.08.2016 15:00 Kuopio Finlandia HS-127
21.08.2016 09:00 Kuopio Finlandia HS-127
26.08.2016 14:30 Frenstat Czechy HS-106
27.08.2016 14:00 Frenstat Czechy HS-106
Period 2
10.09.2016 18:00 Lillehammer Norwegia HS-138
11.09.2016 10:00 Lillehammer Norwegia HS-138
17.09.2016 10:45 Stams Austria HS-115
18.09.2016 10:00 Stams Austria HS-115
24.09.2016 17:00 Wisła Polska HS-134
25.09.2016 09:30 Wisła Polska HS-134
30.09.2016 16:30 Klingenthal Niemcy HS-140
01.10.2016 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Eisenbichler Niemcy 618  
2 Jan Ziobro Polska 438 -180
3 Rok Justin Słowenia 430 -188
4 Davide Bresadola Włochy 353 -265
5 Aleksander Zniszczoł Polska 337 -281
6 Sebastian Colloredo Włochy 325 -293
7 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 321 -297
8 Alex Insam Włochy 305 -313
9 Halvor Egner Granerud Norwegia 291 -327
10 Tilen Bartol Słowenia 280 -338
11 Domen Prevc Słowenia 266 -352
12 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 258 -360
13 Clemens Aigner Austria 235 -383
14 Robert Johansson Norwegia 222 -396
15 Maximilian Steiner Austria 204 -414
16 Peter Prevc Słowenia 200 -418
17 Bartłomiej Kłusek Polska 199 -419
18 Lukas Hlava Czechy 198 -420
19 Jakub Janda Czechy 172 -446
20 Tom Hilde Norwegia 142 -476
21 Robert Kranjec Słowenia 140 -478
  Jurij Tepes Słowenia 140 -478
23 Daniel Huber Austria 138 -480
24 Martin Hamann Niemcy 136 -482
25 Yuken Iwasa Japonia 130 -488
  Stephan Leyhe Niemcy 130 -488
27 Krzysztof Miętus Polska 125 -493
28 Jarkko Määttä Finlandia 124 -494
29 Stefan Kraft Austria 120 -498
30 Jarl Magnus Riiber Norwegia 116 -502
31 Miran Zupancic Słowenia 108 -510
32 Andraz Pograjc Słowenia 107 -511
  Ernest Prislic Słowenia 107 -511
34 Thomas Hofer Austria 98 -520
35 Stefan Huber Austria 97 -521
36 Viktor Polasek Czechy 96 -522
37 Jaka Hvala Słowenia 89 -529
38 Matjaz Pungertar Słowenia 88 -530
39 William Rhoads USA 87 -531
  Elias Tollinger Austria 87 -531
41 Kevin Bickner USA 83 -535
42 Aljaz Osterc Słowenia 82 -536
43 Pius Paschke Niemcy 80 -538
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 80 -538
  Constantin Schmid Niemcy 80 -538
46 Andreas Alamommo Finlandia 76 -542
47 Tim Fuchs Niemcy 66 -552
  Andreas Kofler Austria 66 -552
49 Vojtech Stursa Czechy 65 -553
50 Clemens Leitner Austria 60 -558
51 Przemysław Kantyka Polska 59 -559
52 Manuel Fettner Austria 58 -560
  Janni Reisenauer Austria 58 -560
  Philipp Aschenwald Austria 58 -560
55 Karl Geiger Niemcy 56 -562
56 Alexey Romashov Rosja 54 -564
57 Tomaz Naglic Słowenia 53 -565
58 Florian Altenburger Austria 50 -568
  Killian Peier Szwajcaria 50 -568
  Danny Queck Niemcy 50 -568
61 Bor Pavlovcic Słowenia 47 -571
62 Are Sumstad Norwegia 40 -578
63 Eetu Nousiainen Finlandia 37 -581
64 Vincent Descombes Sevoie Francja 36 -582
  Tomas Vancura Czechy 36 -582
  Jan Matura Czechy 36 -582
67 Michael Glasder USA 35 -583
68 Marat Zhaparov Kazachstan 33 -585
69 Julian Hahn Niemcy 29 -589
  Marinus Kraus Niemcy 29 -589
71 Lauri Asikainen Finlandia 27 -591
72 Masamitsu Ito Japonia 26 -592
73 Stanisław Biela Polska 24 -594
  Felix Hoffmann Niemcy 24 -594
75 Simon Greiderer Austria 23 -595
76 Simon Ammann Szwajcaria 22 -596
77 Bartosz Czyż Polska 20 -598
78 Ulrich Wohlgenannt Austria 16 -602
  Richard Haukedal Norwegia 16 -602
80 Tobias Birchler Szwajcaria 15 -603
  Sebastian Bradatsch Niemcy 15 -603
82 Ziga Jelar Słowenia 14 -604
83 Anze Lanisek Słowenia 12 -606
  Paweł W±sek Polska 12 -606
  Andrzej Stękała Polska 12 -606
86 Niko Kytoesaho Finlandia 10 -608
  Jesper Oedegaard Norwegia 10 -608
88 Gabriel Karlen Szwajcaria 9 -609
  Joshua Maurer Kanada 9 -609
90 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 8 -610
  Dominik Maylaender Niemcy 8 -610
  Jan Kus Słowenia 8 -610
93 Johannes Schubert Niemcy 7 -611
94 Casey Larson USA 5 -613
95 Cedrik Weigel Niemcy 4 -614
96 Keiichi Sato Japonia 3 -615
  Marius Lindvik Norwegia 3 -615
  Cestmir Kozisek Czechy 3 -615
99 Mikhail Maksimochkin Rosja 2 -616
  Federico Cecon Włochy 2 -616
  Andraz Modic Słowenia 2 -616
  Adrian Sell Niemcy 2 -616
103 Frantisek Holik Czechy 1 -617
  Andreas Schuler Szwajcaria 1 -617
  Paul Winter Niemcy 1 -617
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2173  
2 Austria Austria 1368 -805
3 Niemcy Niemcy 1335 -838
4 Norwegia Norwegia 1241 -932
5 Polska Polska 1226 -947
6 Włochy Włochy 985 -1188
7 Czechy Czechy 607 -1566
8 Finlandia Finlandia 274 -1899
9 Kanada Kanada 267 -1906
10 USA USA 210 -1963
11 Japonia Japonia 159 -2014
12 Szwajcaria Szwajcaria 97 -2076
13 Rosja Rosja 56 -2117
14 Francja Francja 36 -2137
15 Kazachstan Kazachstan 33 -2140
16 Ukraina Ukraina 8 -2165
Wyniki konkursów
01.07.2016 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
02.07.2016 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
20.08.2016 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jarkko Määttä (Finlandia)
21.08.2016 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jarl Magnus Riiber (Norwegia)
26.08.2016 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Lukas Hlava (Czechy)
27.08.2016 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
10.09.2016 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
11.09.2016 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
17.09.2016 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
18.09.2016 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
24.09.2016 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
25.09.2016 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
30.09.2016 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
01.10.2016 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »