TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
06.07.2002 - Velenje (Słowenia) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Kranjec Słowenia 91.0 90.5 249.5
2 Primoz Peterka Słowenia 88.5 88.5 246.5
3 Damjan Fras Słowenia 84.5 91.0 242.5
4 Peter Zonta Słowenia 86.5 89.5 239.0
5 Kazuyoshi Funaki Japonia 86.0 90.5 237.0
6 Igor Medved Słowenia 84.0 88.5 231.0
7 Grega Lang Słowenia 85.0 86.5 229.5
8 Remi Santiago Francja 84.0 87.0 227.0
9 Uros Peterka Słowenia 84.5 85.0 226.0
10 Jure Radelj Słowenia 82.0 89.0 224.5
11 Rok Benkovic Słowenia 82.5 86.5 223.5
12 Andreas Kofler Austria 81.5 86.5 222.0
13 Bine Zupan Słowenia 82.0 85.5 221.5
14 Reinhard Schwarzenberger Austria 82.5 85.0 218.5
15 Stefan Pieper Niemcy 82.0 84.5 217.0
  Frank Löffler Niemcy 81.5 85.0 217.0
17 Christian Nagiller Austria 83.5 82.5 216.5
18 Blaz Vrhovnik Słowenia 80.5 84.5 215.5
19 Ingemar Mayr Holandia 80.5 85.0 214.0
  Jiri Parma jr. Czechy 83.0 82.0 214.0
21 Primoz Pikl Słowenia 80.0 84.0 213.0
22 Branko Iskra Słowenia 80.5 82.5 210.0
  Jan Ottar Andersen Norwegia 82.0 81.0 210.0
24 Łukasz Kruczek Polska 82.5 82.5 207.5
25 Jurij Tepes Słowenia 79.5 80.5 203.5
26 Primoz Zupan-Urh Słowenia 80.0 80.0 201.5
27 Christoph Kreuzer Holandia 80.5 79.5 200.0
28 Jan Mazoch Czechy 79.5 77.5 195.0
29 Kai Bracht Niemcy 80.0 77.0 194.5
  Jaka Oblak Słowenia 81.0 76.0 194.5
31 Stefan Kaiser Austria 78.5   98.0
  Andraz Kern Słowenia 78.5   98.0
33 Jakub Jiroutek Czechy 78.5   97.5
  Christoph Strickner Austria 79.0   97.5
35 Jernej Damjan Słowenia 78.5   97.0
  Rok Urbanc Słowenia 78.0   97.0
37 Jonas Westberg Szwecja 78.0   96.5
  Manuel Fettner Austria 78.5   96.5
39 Antonin Hajek Czechy 78.0   95.5
40 Martin Mesik Słowacja 77.5   94.0
41 Gorazd Robnik Słowenia 76.0   92.5
42 Dusan Orsula Słowacja 76.5   92.0
  Maxim Polunin Kazachstan 76.5   92.0
44 Simon Podrebersek Słowenia 76.0   91.5
45 Pavel Fizek Czechy 76.0   90.5
  Gerhard Hofer Austria 76.0   90.5
  Jan Matura Czechy 75.5   90.5
48 Krystian Długopolski Polska 76.0   90.0
49 Zvonko Kordez Słowenia 75.0   89.5
50 Martin Cikl Czechy 75.5   89.0
51 Bine Norcic Słowenia 75.0   88.5
52 Gasper Juvan Słowenia 75.0   88.0
  Isak Grimholm Szwecja 75.0   88.0
54 Jan Tomazin Słowenia 74.5   87.0
55 David Andersen Norwegia 74.0   86.0
56 Pavel Gaiduk Kazachstan 73.5   85.0
  Jure Kumer Słowenia 73.5   85.0
  Dirk Else Niemcy 73.5   85.0
59 Gregor Bernik Słowenia 73.0   84.0
  Morten Solem Norwegia 73.0   84.0
  Kim-Roar Hansen Norwegia 73.0   84.0
62 Jouko Hein Estonia 72.5   82.5
63 Stefan Hula Polska 72.0   82.0
64 Michal Dolezal Czechy 74.0   81.5
65 Bostjan Burger Słowenia 71.5   81.0
66 Assan Takhtakhunov Kazachstan 74.5   80.0
67 Giancarlo Adami Włochy 71.0   79.5
68 Sebastian Colloredo Włochy 70.0   77.5
  Marco Beltrame Włochy 70.0   77.5
70 Arrigo Della Mea Włochy 70.0   75.5
71 Jaan Juris Estonia 67.5   74.5
72 Emil Ignatov Bułgaria 68.0   72.5
73 Kristoffer Jaafs Szwecja 70.0   72.0
74 Alexey Lepihin Kazachstan 67.0   70.5
75 Boy van Baarle Holandia 67.5   67.5
  Peter Kostial Słowacja 68.0   67.5
77 Csaba Magdo Rumunia 65.5   67.0
78 Radik Zhaparov Kazachstan 66.0   64.5
79 Ciprian Ionita Rumunia 63.5   62.0
80 Jeroen Nikkel Holandia 65.0   61.5
81 Stefano Chiapolino Włochy 63.0   57.5
82 Ivan Karaulov Kazachstan 60.0   50.5
83 Maxim Korolev Kazachstan 58.0   46.5
84 Peter Tuczai Węgry 59.0   45.5

« Letni Puchar Kontynentalny 2002 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2002

Letni Puchar Kontynentalny 2002

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »