TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
04.08.2002 - Oberstdorf (Niemcy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 936.5
2 Austria Austria 929.5
3 Polska Polska 908.0
4 Słowenia Słowenia 899.0
5 USA USA 889.0
6 Rosja Rosja 870.0
7 Francja Francja 869.0
8 Czechy Czechy 859.5
9 Norwegia Norwegia 830.0
10 Szwajcaria Szwajcaria 814.5
11 Kazachstan Kazachstan 792.0
12 Korea Pd. Korea Pd. 790.5
13 Włochy Włochy 702.5
14 Holandia Holandia 689.5
15 Szwecja Szwecja 675.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Wojciech Skupień Polska 95.0 96.0 251.5
2 Frank Löffler Niemcy 90.5 101.5 251.0
3 Andreas Kofler Austria 92.0 95.5 247.5
4 Ildar Fatchullin Rosja 95.0 92.5 246.5
5 Nicolas Dessum Francja 90.5 94.5 240.0
6 Michael Möllinger Niemcy 91.5 93.5 237.5
7 Stefan Thurnbichler Austria 93.5 89.0 236.5
8 Clint Jones USA 90.5 92.5 236.0
9 Remi Santiago Francja 94.0 89.0 234.5
10 Gorazd Robnik Słowenia 91.5 88.5 232.0
11 Stefan Pieper Niemcy 98.5 91.0 229.5
12 Jiri Parma jr. Czechy 93.0 87.0 228.5
13 Jure Radelj Słowenia 89.5 91.0 227.0
14 Alan Alborn USA 89.5 92.0 226.5
15 Jakub Janda Czechy 88.0 90.0 225.0
  Reinhard Schwarzenberger Austria 84.0 94.5 225.0
17 Pavel Gaiduk Kazachstan 84.5 94.0 224.0
18 Morten Solem Norwegia 86.5 90.0 223.0
  Tommy Schwall USA 92.0 85.0 223.0
20 Rok Benkovic Słowenia 96.5 83.5 222.5
21 Łukasz Kruczek Polska 92.0 84.5 221.5
22 Christian Nagiller Austria 85.5 90.5 220.5
23 Frank Ludwig Niemcy 88.0 86.5 218.5
24 Tomisław Tajner Polska 87.5 87.5 218.0
25 Uros Peterka Słowenia 85.0 90.0 217.5
26 Marcin Bachleda Polska 88.5 85.5 217.0
27 Stanislav Filimonov Kazachstan 91.5 82.5 216.5
28 Alessio Bolognani Włochy 86.5 87.5 216.0
29 Giancarlo Adami Włochy 86.5 88.0 215.5
30 Jan Ottar Andersen Norwegia 89.0 84.5 212.5
31 Valery Kobelev Rosja 86.0 89.0 211.0
32 Seou Choi Korea Pd. 85.0 86.5 210.0
33 Pavel Fizek Czechy 82.5 89.0 209.5
34 Bruno Hauswirth Szwajcaria 87.5 82.5 209.0
  Alexey Silaev Rosja 87.5 83.5 209.0
36 Kristoffer Jaafs Szwecja 88.5 85.0 207.5
37 Heiri Kaelin Szwajcaria 84.5 86.0 206.5
38 Christoph Kreuzer Holandia 88.0 91.5 206.0
39 Billy Chedal Francja 86.0 84.5 205.0
40 Ilja Rosliakov Rosja 85.5 83.5 203.5
  Brian Welch USA 86.0 83.0 203.5
42 David Andersen Norwegia 81.5 87.0 202.5
43 Christian Muellener Szwajcaria 86.0 80.5 200.0
44 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 86.5 80.0 199.5
45 Marc Vogel Szwajcaria 82.0 84.5 199.0
46 Jakub Jiroutek Czechy 84.0 81.5 196.5
47 Heung-Su Kim Korea Pd. 85.5 81.5 196.0
48 Kim-Roar Hansen Norwegia 80.5 84.0 192.0
49 Maxim Polunin Kazachstan 82.5 81.5 190.5
50 Maxime Remy Francja 82.5 80.5 189.5
51 Chil-Ku Kang Korea Pd. 79.0 81.0 185.0
52 Ingemar Mayr Holandia 81.5 76.0 176.0
53 Radik Zhaparov Kazachstan 78.5 74.0 161.0
54 Jeroen Nikkel Holandia 75.5 74.5 160.5
55 Andreas Aren Szwecja 71.5 77.5 156.5
  Besnik Gashi Szwecja 78.0 70.5 156.5
57 Johan Erikson Szwecja 70.5 78.5 154.5
58 Stefano Chiapolino Włochy 80.5 69.0 153.5
59 Boy van Baarle Holandia 75.0 69.0 147.0
60 Flavio Fruch Włochy 67.5 66.0 117.5

« Letni Puchar Kontynentalny 2002 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2002

Letni Puchar Kontynentalny 2002

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »