Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
03.08.2002 - Oberstdorf (Niemcy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Frank Löffler Niemcy 98.5 95.5 258.5
2 Stefan Pieper Niemcy 97.5 93.0 249.5
3 Stefan Thurnbichler Austria 95.0 90.5 243.0
4 Michael Möllinger Niemcy 94.5 90.5 241.0
5 Nicolas Dessum Francja 92.0 91.0 235.5
6 Andreas Kofler Austria 90.5 90.5 234.5
7 Frank Ludwig Niemcy 94.5 86.5 232.5
8 Jure Radelj Słowenia 89.0 91.0 231.0
9 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 91.0 89.0 230.0
10 Christian Nagiller Austria 90.0 89.5 229.5
11 Remi Santiago Francja 89.5 90.0 228.5
  Reinhard Schwarzenberger Austria 89.5 89.5 228.5
13 Wojciech Skupień Polska 89.5 90.5 228.0
  Florian Liegl Austria 90.0 89.0 228.0
15 Kai Bracht Niemcy 92.5 85.5 226.5
16 Roland Audenrieth Niemcy 90.5 87.0 222.5
17 Stefan Kaiser Austria 87.0 89.0 222.0
18 Alan Alborn USA 89.0 86.5 218.0
19 Łukasz Kruczek Polska 87.5 86.5 216.0
20 Alessio Bolognani Włochy 88.5 86.5 215.5
21 Morten Solem Norwegia 86.5 85.5 215.0
  Frank Reichel Niemcy 89.0 85.0 215.0
23 Manuel Fettner Austria 89.0 84.5 213.0
24 Uros Peterka Słowenia 87.5 84.5 210.0
25 Pavel Fizek Czechy 87.5 83.0 208.0
26 Rok Benkovic Słowenia 92.0 80.5 206.0
27 Ilja Rosliakov Rosja 86.5 83.0 205.0
28 Brian Welch USA 89.0 82.0 200.5
29 Andreas Wank Niemcy 88.0 77.0 195.5
30 Daniel Klausmann Niemcy 88.0 78.0 194.0
31 Jakub Janda Czechy 85.5   105.5
32 Gorazd Robnik Słowenia 87.0   105.0
  Tomisław Tajner Polska 86.0   105.0
34 Jiri Parma jr. Czechy 84.5   103.5
35 Jakub Jiroutek Czechy 84.5   103.0
36 Blaz Vrhovnik Słowenia 85.0   102.0
  Marcin Bachleda Polska 84.5   102.0
  Mario Kürschner Niemcy 84.5   102.0
39 Bine Zupan Słowenia 84.5   101.5
  Heiri Kaelin Szwajcaria 84.0   101.5
  Maximilian Mechler Niemcy 84.5   101.5
42 Seou Choi Korea Pd. 83.5   101.0
43 David Andersen Norwegia 83.0   100.0
44 Martin Mesik Słowacja 84.0   99.5
  Maxime Remy Francja 83.5   99.5
46 Jan-Ottar Andersen Norwegia 83.5   99.0
  Clint Jones USA 83.0   99.0
48 Christoph Kreuzer Holandia 83.0   98.5
  Pavel Gaiduk Kazachstan 83.0   98.5
  Billy Chedal Francja 83.5   98.5
  Giancarlo Adami Włochy 83.0   98.5
52 Fabian Oberascher Niemcy 83.5   98.0
53 Tommy Schwall USA 82.5   97.5
  Kristoffer Jaafs Szwecja 82.5   97.5
55 Stanislav Filimonov Kazachstan 82.0   97.0
56 Grega Lang Słowenia 82.5   96.5
  Grzegorz ¦liwka Polska 82.5   96.5
58 Jan Matura Czechy 81.0   95.5
  Jaan Juris Estonia 81.5   95.5
60 Alexey Silaev Rosja 82.0   95.0
  Vladimir Rosko Słowacja 82.0   95.0
62 Robert Mateja Polska 81.0   94.5
63 Heung-Su Kim Korea Pd. 81.5   93.5
  Ingemar Mayr Holandia 80.5   93.5
  Jan Mazoch Czechy 82.0   93.5
66 Chil-Ku Kang Korea Pd. 81.0   93.0
67 Primoz Zupan-Urh Słowenia 83.0   92.5
68 Bruno Hauswirth Szwajcaria 79.5   92.0
69 Marc Vogel Szwajcaria 79.5   91.5
  Radik Zhaparov Kazachstan 80.5   91.5
71 Michal Dolezal Czechy 79.0   90.5
72 Logan Gerber USA 79.0   90.0
73 Aurelien Ducroz Francja 79.5   89.5
74 Dusan Orsula Słowacja 80.5   88.5
75 Ildar Fatchullin Rosja 80.0   88.0
76 Christian Lange Niemcy 78.0   87.5
77 Christian Muellener Szwajcaria 77.5   86.5
78 Christoph Strickner Austria 79.0   85.0
  Maxim Polunin Kazachstan 77.5   85.0
80 Dimitry Ipatov Rosja 78.5   84.0
  Jonathon Kling USA 76.5   84.0
82 Alexey Lepihin Kazachstan 77.0   82.5
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 78.0   82.5
84 Martin Auer Niemcy 75.5   81.5
85 Tim Nelson USA 74.0   78.5
86 Petr Denisovski Rosja 74.0   78.0
87 Andreas Aren Szwecja 75.0   77.5
88 Hartman Rector USA 75.0   77.0
89 Stefano Chiapolino Włochy 75.0   76.0
90 Kakhaber Tsakadze Gruzja 73.5   75.5
  Igor Boychuk Ukraina 73.0   75.5
92 Maxim Korolev Kazachstan 73.5   75.0
93 Patrick Bodmer Niemcy 74.5   74.5
94 Hans Petrat Niemcy 74.5   74.0
95 Florentin Durand Francja 72.5   73.5
  Mateusz Rutkowski Polska 73.0   73.5
97 Ciprian Ionita Rumunia 72.5   73.0
  Jouko Hein Estonia 73.5   73.0
99 Ivan Karaulov Kazachstan 71.5   72.5
100 Florian Krumbacher Niemcy 73.5   72.0
101 Kim-Roar Hansen Norwegia 71.0   70.5
  Boy van Baarle Holandia 71.5   70.5
103 Csaba Magdo Rumunia 71.5   70.0
104 Stefan Rupp Niemcy 72.0   69.0
105 Johan Erikson Szwecja 71.5   67.5
  Besnik Gashi Szwecja 72.5   67.5
107 Flavio Fruch Włochy 69.5   66.5
108 Jeroen Nikkel Holandia 68.5   61.0
109 Vitaliy Prokopyuk Ukraina 63.0   45.0
110 Andrei Balazs Rumunia 61.5   43.5
111 Vazha Kozanashvili Gruzja 52.0   23.0

« Letni Puchar Kontynentalny 2002 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2002

Letni Puchar Kontynentalny 2002

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich