Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
23.02.2020, godz. 11:30
Ljubno HS-94
P¦-k
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2019/2020
Period 3
07.12.2019 13:15 Vikersund Norwegia HS-117
08.12.2019 11:00 Vikersund Norwegia HS-117
14.12.2019 11:00 Ruka Finlandia HS-142
15.12.2019 09:00 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2019 17:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 odwołane
28.12.2019 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 odwołane
03.01.2020 18:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołane
04.01.2020 11:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołane
Period 5
11.01.2020 17:00 Bischofshofen Austria HS-142
12.01.2020 10:00 Bischofshofen Austria HS-142
18.01.2020 17:00 Klingenthal Niemcy HS-140
19.01.2020 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
25.01.2020 03:00 Sapporo Japonia HS-137
26.01.2020 02:30 Sapporo Japonia HS-137
01.02.2020 13:00 Planica Słowenia HS-138
02.02.2020 11:45 Planica Słowenia HS-138
Period 6
08.02.2020 17:30 Brotterode Niemcy HS-117
09.02.2020 12:15 Brotterode Niemcy HS-117
15.02.2020 20:00 Iron Mountain USA HS-133
16.02.2020 20:00 Iron Mountain USA HS-133
22.02.2020 19:00 Val di Fiemme Włochy HS-104
23.02.2020 09:00 Val di Fiemme Włochy HS-104
29.02.2020 13:00 Rena Norwegia HS-139
01.03.2020 10:15 Rena Norwegia HS-139
Period 7
07.03.2020 16:15 Lahti Finlandia HS-130
08.03.2020 11:30 Lahti Finlandia HS-130
14.03.2020 13:45 Zakopane Polska HS-140
15.03.2020 11:45 Zakopane Polska HS-140
21.03.2020 17:00 Czajkowski Rosja HS-140
22.03.2020 12:00 Czajkowski Rosja HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Clemens Aigner Austria 871  
2 Clemens Leitner Austria 785 -86
3 Stefan Huber Austria 532 -339
4 Taku Takeuchi Japonia 506 -365
5 Martin Hamann Niemcy 479 -392
6 Markus Schiffner Austria 446 -425
7 Ziga Jelar Słowenia 400 -471
  Ulrich Wohlgenannt Austria 400 -471
9 Anders Haare Norwegia 377 -494
10 Andreas Granerud Buskum Norwegia 375 -496
11 Sondre Ringen Norwegia 351 -520
12 Anze Semenic Słowenia 345 -526
13 Maciej Kot Polska 308 -563
14 Keiichi Sato Japonia 276 -595
15 Paweł W±sek Polska 274 -597
  Luca Roth Niemcy 274 -597
17 Moritz Baer Niemcy 271 -600
18 Cene Prevc Słowenia 263 -608
19 Klemens Murańka Polska 254 -617
20 Lovro Kos Słowenia 217 -654
21 Bor Pavlovcic Słowenia 201 -670
22 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 199 -672
23 Rok Justin Słowenia 194 -677
24 Yuken Iwasa Japonia 177 -694
25 Sander Vossan Eriksen Norwegia 167 -704
26 Jurij Tepes Słowenia 165 -706
27 Robin Pedersen Norwegia 160 -711
  Anders Ladehaug Norwegia 160 -711
29 Philipp Raimund Niemcy 159 -712
30 Andrzej Stękała Polska 139 -732
31 Peter Resinger Austria 137 -734
32 Adrian Sell Niemcy 128 -743
33 Aleksander Zniszczoł Polska 125 -746
34 Andreas Schuler Szwajcaria 118 -753
35 Stefan Rainer Austria 110 -761
  Kilian Maerkl Niemcy 110 -761
37 Stefan Hula Polska 108 -763
38 Halvor Egner Granerud Norwegia 106 -765
39 Hiroaki Watanabe Japonia 105 -766
40 Jaka Hvala Słowenia 97 -774
41 Jernej Presecnik Słowenia 96 -775
42 Marco Woergoetter Austria 91 -780
  Dominik Peter Szwajcaria 91 -780
  Mark Hafnar Słowenia 91 -780
45 Tjas Grilc Słowenia 88 -783
46 Shohei Tochimoto Japonia 80 -791
47 Vojtech Stursa Czechy 78 -793
48 Manuel Fettner Austria 77 -794
49 Noriaki Kasai Japonia 76 -795
50 Mats Bjerke Myhren Norwegia 70 -801
51 Felix Hoffmann Niemcy 67 -804
52 Maximilian Steiner Austria 65 -806
53 Zak Mogel Słowenia 62 -809
54 Paul Winter Niemcy 59 -812
  Thomas Hofer Austria 59 -812
56 Kenshiro Ito Japonia 54 -817
57 Cestmir Kozisek Czechy 53 -818
58 Kevin Bickner USA 46 -825
59 Mathis Contamine Francja 43 -828
60 Jonathan Learoyd Francja 40 -831
61 Niko Kytosaho Finlandia 38 -833
62 Filip Sakala Czechy 37 -834
63 Federico Cecon Włochy 34 -837
  Thomas Lackner Austria 34 -837
  Julian Wackernell Austria 34 -837
66 Fredrik Villumstad Norwegia 30 -841
67 Ren Nikaido Japonia 28 -843
68 Sandro Hauswirth Szwajcaria 27 -844
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 27 -844
70 Tomasz Pilch Polska 26 -845
71 Mikhail Maksimochkin Rosja 24 -847
72 Francisco Moerth Austria 23 -848
73 Ilmir Hazetdinov Rosja 22 -849
74 Andrew Urlaub USA 21 -850
75 Masamitsu Ito Japonia 20 -851
  Alex Insam Włochy 20 -851
77 Giovanni Bresadola Włochy 19 -852
  Arttu Pohjola Finlandia 19 -852
79 Danil Sadreev Rosja 18 -853
80 Justin Nietzel Niemcy 16 -855
81 Denis Kornilov Rosja 15 -856
  Kacper Juroszek Polska 15 -856
  Tomofumi Naito Japonia 15 -856
84 Richard Freitag Niemcy 14 -857
  Ilia Mankov Rosja 14 -857
86 Matias Braathen Norwegia 13 -858
87 Jan Bombek Słowenia 10 -861
  Mikhail Nazarov Rosja 10 -861
89 Gabriel Karlen Szwajcaria 9 -862
  Matthew Soukup Kanada 9 -862
  Florian Kroell Austria 9 -862
92 Ole Kristian Baarset Norwegia 7 -864
  Adam Niżnik Polska 7 -864
  Danil Vassilyev Kazachstan 7 -864
95 Oscar P. Westerheim Norwegia 5 -866
  Hisaki Nagamine Japonia 5 -866
97 Reruhi Shimizu Japonia 2 -869
  Mico Ahonen Finlandia 2 -869
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -869
  Daniel Moroder Włochy 2 -869
101 Decker Dean USA 1 -870
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3673  
2 Słowenia Słowenia 2229 -1444
3 Norwegia Norwegia 2020 -1653
4 Niemcy Niemcy 1577 -2096
5 Japonia Japonia 1344 -2329
6 Polska Polska 1256 -2417
7 Szwajcaria Szwajcaria 245 -3428
8 Czechy Czechy 168 -3505
9 Rosja Rosja 130 -3543
10 Francja Francja 83 -3590
11 Włochy Włochy 75 -3598
12 USA USA 68 -3605
13 Finlandia Finlandia 61 -3612
14 Kanada Kanada 9 -3664
15 Kazachstan Kazachstan 7 -3666
Wyniki konkursów
07.12.2019 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Taku Takeuchi (Japonia)
08.12.2019 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Anders Haare (Norwegia)
14.12.2019 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Keiichi Sato (Japonia)
15.12.2019 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Taku Takeuchi (Japonia)
11.01.2020 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Clemens Leitner (Austria)
12.01.2020 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
18.01.2020 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
19.01.2020 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
25.01.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Clemens Leitner (Austria)
26.01.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
01.02.2020 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
02.02.2020 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
08.02.2020 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
09.02.2020 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
15.02.2020 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
16.02.2020 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
22.02.2020 Val di Fiemme Włochy HS-104
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
23.02.2020 Val di Fiemme Włochy HS-104
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 lutego 2020 (niedziela)
09:00
CoC Val di Fiemme
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich