Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 18.01.2020, Klingenthal HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Clemens Leitner Austria 440  
2 Taku Takeuchi Japonia 400 -40
3 Stefan Huber Austria 302 -138
4 Clemens Aigner Austria 278 -162
5 Keiichi Sato Japonia 276 -164
6 Sondre Ringen Norwegia 234 -206
7 Andreas Granerud Buskum Norwegia 168 -272
8 Markus Schiffner Austria 154 -286
9 Anders Haare Norwegia 147 -293
10 Ziga Jelar Słowenia 145 -295
11 Martin Hamann Niemcy 135 -305
12 Yuken Iwasa Japonia 134 -306
13 Andrzej Stękała Polska 132 -308
14 Aleksander Zniszczoł Polska 125 -315
15 Bor Pavlovcic Słowenia 106 -334
16 Ulrich Wohlgenannt Austria 97 -343
17 Halvor Egner Granerud Norwegia 96 -344
18 Cene Prevc Słowenia 95 -345
19 Luca Roth Niemcy 92 -348
20 Jurij Tepes Słowenia 79 -361
21 Manuel Fettner Austria 77 -363
22 Klemens Murańka Polska 74 -366
23 Vojtech Stursa Czechy 72 -368
24 Philipp Raimund Niemcy 71 -369
25 Jernej Presecnik Słowenia 70 -370
26 Peter Resinger Austria 65 -375
27 Anze Semenic Słowenia 62 -378
28 Robin Pedersen Norwegia 60 -380
29 Thomas Hofer Austria 59 -381
30 Sander Vossan Eriksen Norwegia 51 -389
31 Kenshiro Ito Japonia 47 -393
32 Kilian Maerkl Niemcy 46 -394
33 Paweł W±sek Polska 45 -395
34 Adrian Sell Niemcy 41 -399
35 Mats Bjerke Myhren Norwegia 40 -400
  Dominik Peter Szwajcaria 40 -400
37 Niko Kytosaho Finlandia 38 -402
38 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 37 -403
39 Jonathan Learoyd Francja 36 -404
  Shohei Tochimoto Japonia 36 -404
41 Fredrik Villumstad Norwegia 30 -410
42 Moritz Baer Niemcy 29 -411
43 Felix Hoffmann Niemcy 24 -416
44 Stefan Rainer Austria 23 -417
  Mathis Contamine Francja 23 -417
  Francisco Moerth Austria 23 -417
47 Marco Woergoetter Austria 20 -420
48 Anders Ladehaug Norwegia 18 -422
49 Arttu Pohjola Finlandia 16 -424
50 Maximilian Steiner Austria 15 -425
51 Ilia Mankov Rosja 14 -426
52 Matias Braathen Norwegia 13 -427
  Danil Sadreev Rosja 13 -427
54 Zak Mogel Słowenia 11 -429
55 Mikhail Maksimochkin Rosja 10 -430
56 Gabriel Karlen Szwajcaria 9 -431
57 Cestmir Kozisek Czechy 8 -432
58 Filip Sakala Czechy 7 -433
  Andreas Schuler Szwajcaria 7 -433
  Ole Kristian Baarset Norwegia 7 -433
  Tjas Grilc Słowenia 7 -433
62 Adam Niżnik Polska 6 -434
63 Mico Ahonen Finlandia 2 -438
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -438
65 Denis Kornilov Rosja 1 -439
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1553  
2 Norwegia Norwegia 901 -652
3 Japonia Japonia 893 -660
4 Słowenia Słowenia 575 -978
5 Niemcy Niemcy 438 -1115
6 Polska Polska 382 -1171
7 Czechy Czechy 87 -1466
8 Francja Francja 59 -1494
9 Finlandia Finlandia 58 -1495
10 Szwajcaria Szwajcaria 56 -1497
11 Rosja Rosja 38 -1515

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich