Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 16.02.2020, Iron Mountain HS-133
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Clemens Aigner Austria 711  
2 Clemens Leitner Austria 695 -16
3 Stefan Huber Austria 532 -179
4 Taku Takeuchi Japonia 506 -205
5 Markus Schiffner Austria 420 -291
6 Martin Hamann Niemcy 417 -294
7 Ziga Jelar Słowenia 400 -311
8 Anders Haare Norwegia 377 -334
9 Ulrich Wohlgenannt Austria 363 -348
10 Sondre Ringen Norwegia 351 -360
11 Anze Semenic Słowenia 345 -366
12 Andreas Granerud Buskum Norwegia 324 -387
13 Keiichi Sato Japonia 276 -435
14 Paweł W±sek Polska 274 -437
15 Cene Prevc Słowenia 263 -448
16 Klemens Murańka Polska 254 -457
17 Luca Roth Niemcy 202 -509
18 Bor Pavlovcic Słowenia 201 -510
19 Rok Justin Słowenia 194 -517
20 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 182 -529
21 Lovro Kos Słowenia 179 -532
22 Yuken Iwasa Japonia 177 -534
23 Jurij Tepes Słowenia 165 -546
24 Moritz Baer Niemcy 161 -550
25 Robin Pedersen Norwegia 160 -551
26 Anders Ladehaug Norwegia 145 -566
27 Peter Resinger Austria 137 -574
28 Andrzej Stękała Polska 133 -578
29 Adrian Sell Niemcy 128 -583
30 Aleksander Zniszczoł Polska 125 -586
31 Sander Vossan Eriksen Norwegia 123 -588
32 Andreas Schuler Szwajcaria 118 -593
33 Philipp Raimund Niemcy 109 -602
34 Maciej Kot Polska 108 -603
35 Halvor Egner Granerud Norwegia 106 -605
36 Hiroaki Watanabe Japonia 105 -606
37 Jaka Hvala Słowenia 93 -618
  Stefan Hula Polska 93 -618
39 Jernej Presecnik Słowenia 92 -619
40 Dominik Peter Szwajcaria 91 -620
41 Tjas Grilc Słowenia 88 -623
42 Kilian Maerkl Niemcy 81 -630
43 Shohei Tochimoto Japonia 80 -631
44 Vojtech Stursa Czechy 78 -633
45 Manuel Fettner Austria 77 -634
46 Noriaki Kasai Japonia 76 -635
47 Stefan Rainer Austria 74 -637
48 Mats Bjerke Myhren Norwegia 70 -641
49 Felix Hoffmann Niemcy 67 -644
50 Maximilian Steiner Austria 65 -646
51 Thomas Hofer Austria 59 -652
  Paul Winter Niemcy 59 -652
53 Kenshiro Ito Japonia 54 -657
54 Cestmir Kozisek Czechy 53 -658
55 Mathis Contamine Francja 43 -668
56 Jonathan Learoyd Francja 40 -671
57 Niko Kytosaho Finlandia 38 -673
58 Federico Cecon Włochy 34 -677
  Julian Wackernell Austria 34 -677
60 Fredrik Villumstad Norwegia 30 -681
61 Mark Hafnar Słowenia 29 -682
62 Ren Nikaido Japonia 28 -683
63 Mikhail Maksimochkin Rosja 24 -687
  Filip Sakala Czechy 24 -687
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 24 -687
66 Francisco Moerth Austria 23 -688
67 Ilmir Hazetdinov Rosja 22 -689
68 Andrew Urlaub USA 21 -690
69 Marco Woergoetter Austria 20 -691
  Masamitsu Ito Japonia 20 -691
71 Arttu Pohjola Finlandia 19 -692
72 Giovanni Bresadola Włochy 18 -693
  Danil Sadreev Rosja 18 -693
74 Justin Nietzel Niemcy 16 -695
75 Denis Kornilov Rosja 15 -696
  Kacper Juroszek Polska 15 -696
  Tomofumi Naito Japonia 15 -696
78 Ilia Mankov Rosja 14 -697
79 Matias Braathen Norwegia 13 -698
80 Zak Mogel Słowenia 11 -700
81 Mikhail Nazarov Rosja 10 -701
82 Gabriel Karlen Szwajcaria 9 -702
  Matthew Soukup Kanada 9 -702
  Alex Insam Włochy 9 -702
  Florian Kroell Austria 9 -702
86 Ole Kristian Baarset Norwegia 7 -704
  Adam Niżnik Polska 7 -704
  Danil Vassilyev Kazachstan 7 -704
89 Oscar P. Westerheim Norwegia 5 -706
  Hisaki Nagamine Japonia 5 -706
91 Reruhi Shimizu Japonia 2 -709
  Mico Ahonen Finlandia 2 -709
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -709
94 Decker Dean USA 1 -710
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3219  
2 Słowenia Słowenia 2060 -1159
3 Norwegia Norwegia 1893 -1326
4 Japonia Japonia 1344 -1875
5 Niemcy Niemcy 1240 -1979
6 Polska Polska 1009 -2210
7 Szwajcaria Szwajcaria 242 -2977
8 Czechy Czechy 155 -3064
9 Rosja Rosja 103 -3116
10 Francja Francja 83 -3136
11 Włochy Włochy 61 -3158
  Finlandia Finlandia 61 -3158
13 USA USA 22 -3197
14 Kanada Kanada 9 -3210
15 Kazachstan Kazachstan 7 -3212

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich