Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
07.12.2019 - Vikersund (Norwegia) HS-117
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Taku Takeuchi Japonia 110.5 111.5 281.1
2 Keiichi Sato Japonia 114.0 112.5 271.5
3 Clemens Aigner Austria 114.5 115.0 268.6
4 Sondre Ringen Norwegia 115.5 113.0 265.8
5 Cene Prevc Słowenia 111.5 108.0 263.9
6 Clemens Leitner Austria 115.5 105.0 263.1
7 Manuel Fettner Austria 112.0 106.5 262.1
8 Andreas Granerud Buskum Norwegia 120.0 114.5 258.7
9 Thomas Hofer Austria 111.0 106.5 256.0
10 Niko Kytosaho Finlandia 109.0 101.0 255.2
11 Yuken Iwasa Japonia 113.0 115.0 255.1
12 Markus Schiffner Austria 114.5 113.5 253.9
13 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 116.5 107.0 253.1
14 Dominik Peter Szwajcaria 110.0 110.5 253.0
15 Aleksander Zniszczoł Polska 111.5 105.0 252.0
16 Halvor Egner Granerud Norwegia 108.5 107.0 251.9
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 106.5 109.5 251.9
18 Bor Pavlovcic Słowenia 103.5 109.5 251.2
19 Fredrik Villumstad Norwegia 107.0 106.5 248.3
  Luca Roth Niemcy 108.0 104.5 248.3
21 Stefan Huber Austria 105.5 106.5 247.7
22 Martin Hamann Niemcy 111.5 108.0 246.6
  Kilian Maerkl Niemcy 107.0 106.5 246.6
24 Zak Mogel Słowenia 109.0 104.5 246.5
25 Anders Ladehaug Norwegia 104.5 104.0 245.8
26 Jernej Presecnik Słowenia 104.5 107.0 245.7
27 Andreas Schuler Szwajcaria 106.0 98.0 240.5
28 Jonathan Learoyd Francja 103.0 100.0 235.2
29 Kenshiro Ito Japonia 105.5 107.5 227.3
30 Anders Haare Norwegia 109.5 DSQ 132.9
31 Ole Kristian Baarset Norwegia 104.0   119.2
32 David Haagen Austria 106.5   118.9
33 Oscar P. Westerheim Norwegia 102.0   118.6
34 Philipp Raimund Niemcy 103.0   117.8
35 Ziga Jelar Słowenia 105.5   117.5
36 Jarkko Maatta Finlandia 103.0   117.4
37 Matias Braathen Norwegia 106.5   115.7
38 Andrzej Stękała Polska 105.5   115.3
39 Lovro Kos Słowenia 108.0   115.1
40 Danil Sadreev Rosja 104.5   114.3
41 Federico Cecon Włochy 104.0   114.0
  Shohei Tochimoto Japonia 103.5   114.0
43 Cestmir Kozisek Czechy 104.0   113.4
44 Sandro Hauswirth Szwajcaria 103.5   112.8
45 Tomasz Pilch Polska 105.5   112.4
46 Giovanni Bresadola Włochy 100.5   111.9
47 Felix Hoffmann Niemcy 102.0   111.3
48 Mathis Contamine Francja 105.0   110.9
49 Matthew Soukup Kanada 103.0   110.4
50 Joakim Aune Norwegia 106.0   109.4
51 Adrian Sell Niemcy 104.5   108.6
52 Seou Choi Korea Pd. 102.5   108.4
53 Mateusz Gruszka Polska 98.0   108.3
54 Andrew Urlaub USA 98.5   105.3
55 Kacper Juroszek Polska 100.5   102.5
56 Heung Chul Choi Korea Pd. 97.5   102.3
57 Danil Vassilyev Kazachstan 102.5   100.6
58 Frantisek Holik Czechy 96.5   100.3
59 Guang Yang Chiny 96.5   99.9
60 Henri Kavilo Finlandia 96.0   99.3
61 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 95.0   97.6
62 Paweł Wąsek Polska 104.0   97.4
63 Patrick Gasienica USA 103.0   95.5
64 Francesco Cecon Włochy 93.0   94.1
65 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 86.5   91.8
66 Radek Selcer Czechy 94.0   89.9
67 Jack White Francja 89.5   85.0
68 Jingtao Hu Chiny 85.5   80.6
69 Casey Larson USA 96.5   80.3
70 Nikita Devyatkin Kazachstan 86.0   75.5
71 Sungwoo Cho Korea Pd. 88.0   75.3
72 Chao Li Chiny DSQ   DSQ
73 Adam Niżnik Polska DSQ   DSQ
74 Mikhail Purtov Rosja DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2019/2020

Puchar Kontynentalny 2019/2020

Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
3 października 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 października 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (środa)
19:00
MŚ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
MŚ Planica
oficjalny trening
16:00
MŚ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich