Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
22.02.2009 - Brotterode (Niemcy) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Thurnbichler Austria 120.5 118.0 281.8
2 Jon Aaraas Norwegia 119.5 114.0 267.8
3 Lukas Mueller Austria 121.5 108.0 264.6
4 Pascal Bodmer Niemcy 119.5 109.5 262.7
5 Primoz Pikl Słowenia 113.0 114.5 260.5
6 Erik Simon Niemcy 111.0 110.0 248.3
7 Atle Pedersen Roensen Norwegia 110.0 110.5 247.4
8 Maximilian Mechler Niemcy 112.0 106.0 241.9
9 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 108.5 109.0 239.0
10 Anze Damjan Słowenia 110.5 104.5 236.5
11 Vegard Swensen Norwegia 108.0 106.5 236.1
12 Manuel Fettner Austria 111.5 103.5 235.5
13 Daniel Lackner Austria 107.0 105.0 230.1
14 Rok Urbanc Słowenia 110.0 102.0 229.6
15 Cestmir Kozisek Czechy 112.5 98.5 227.3
16 Kenneth Gangnes Norwegia 109.0 101.0 225.5
17 Andreas Vilberg Norwegia 106.5 104.0 224.4
18 Jan Matura Czechy 107.0 100.5 222.5
19 Christian Ulmer Niemcy 105.0 103.5 222.3
20 Stefan Hayboeck Austria 100.5 106.5 219.1
21 Borek Sedlak Czechy 100.0 106.5 218.2
22 Andreas Wank Niemcy 101.5 105.0 217.7
23 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 101.5 103.5 216.5
24 Haakon Helgesen Norwegia 97.0 107.5 213.1
25 Severin Freund Niemcy 94.0 108.0 209.6
26 Richard Freitag Niemcy 97.0 103.0 205.0
27 Michael Hayboeck Austria 91.5 100.5 189.1
28 Saso Tadic Słowenia 100.0 90.5 184.9
29 Robert Kuban Czechy 97.0 93.0 181.5
30 Andreas Strolz Austria 97.0 92.0 180.7
31 Gregor Deschwanden Szwajcaria 89.5   80.6
32 Marco Grigoli Szwajcaria 88.5   78.3
33 Remi Francais Szwajcaria 90.5   77.9
34 Michael Glasder USA 88.5   77.3
35 Radik Zhaparov Kazachstan 86.5   75.2
36 Dawid Kubacki Polska 86.5   74.7
  Piotr Żyła Polska 86.5   74.7
38 Manuel Poppinger Austria 84.5   71.1
39 Assan Takhtakhunov Kazachstan 82.0   65.1
40 Dawid Kowal Polska 81.0   60.3
41 Krzysztof Miętus Polska 77.5   57.0
42 Yevgeniy Levkin Kazachstan 76.5   54.7
43 Thomas Lobben Norwegia 77.5   53.0
44 Nicholas Alexander USA 73.0   47.4
45 Antoine Guignard Szwajcaria 74.0   44.7
46 Chris Lamb USA 70.5   38.4
47 Pavel Farkas Czechy 70.0   37.5
48 Dmitriy Ponomarev Rosja 68.0   35.4
49 Aleksandr Hancharou Białoru¶ 66.5   34.7
50 Georgiy Chervyakov Rosja 57.0   12.6
51 Danny Queck Niemcy DSQ   DSQ
52 Stanislav Oshepkov Rosja DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2008/2009 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2008/2009

Puchar Kontynentalny 2008/2009

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich