Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
01.03.2009 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Kofler Austria 124.0 126.0 249.0
2 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 124.5 123.5 245.4
3 Jon Aaraas Norwegia 123.5 125.0 245.3
4 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 122.0 125.0 242.1
5 Stefan Thurnbichler Austria 124.5 121.0 240.4
6 Christian Ulmer Niemcy 124.0 121.5 238.9
7 Pascal Bodmer Niemcy 125.0 120.5 235.9
8 Borek Sedlak Czechy 120.5 123.0 234.3
9 Balthasar Schneider Austria 121.5 120.5 230.1
10 Atle Pedersen Roensen Norwegia 118.5 122.5 228.8
11 Andreas Stjernen Norwegia 120.0 121.0 228.3
12 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 120.5 119.0 227.1
13 Matic Kramarsic Słowenia 118.5 121.5 226.5
14 Rafał ¦liż Polska 120.5 118.5 226.2
15 Sigurd Pettersen Norwegia 118.0 121.5 225.6
16 Jan Matura Czechy 117.5 121.0 224.8
17 Thomas Thurnbichler Austria 119.0 118.0 222.6
18 Volodymyr Boshchuk Ukraina 119.5 118.0 221.0
19 Florian Schabereiter Austria 114.5 118.5 211.9
20 Klemens Murańka Polska 116.0 114.5 208.9
21 Julian Musiol Niemcy 117.0 114.5 208.2
22 Erik Simon Niemcy 116.0 116.0 208.1
23 Marcin Bachleda Polska 114.0 116.5 207.9
  Peter Prevc Słowenia 114.0 116.5 207.9
25 Roland Mueller Austria 114.0 116.5 207.4
26 Anze Damjan Słowenia 113.5 117.0 206.9
27 Danny Queck Niemcy 114.0 115.0 203.2
28 Stefan Hula Polska 114.5 111.0 197.9
29 Richard Freitag Niemcy 114.0 110.0 194.7
30 Georgiy Chervyakov Rosja 113.0 109.5 190.0
31 Michael Hayboeck Austria 113.5   98.3
32 Pascal Egloff Szwajcaria 112.0   97.6
33 Adrian Schuler Szwajcaria 112.0   97.1
34 Nicolas Mayer Francja 112.0   96.6
35 Ziga Mandl Słowenia 111.5   95.7
  Manuel Fettner Austria 111.5   95.7
37 Stanislav Oshepkov Rosja 111.5   95.2
38 Nicholas Alexander USA 110.5   94.4
39 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 110.5   93.9
40 Robert Kuban Czechy 110.5   93.4
  Michael Glasder USA 110.5   93.4
  Robert Johansson Norwegia 110.5   93.4
43 Oleksandr Lazarovych Ukraina 111.0   93.3
44 Andreas Wank Niemcy 110.0   93.0
45 Remi Francais Szwajcaria 109.5   91.1
46 Vitaliy Shumbarets Ukraina 109.5   90.6
47 Antoine Guignard Szwajcaria 107.5   88.0
48 Maximilian Mechler Niemcy 109.0   86.7
49 Cestmir Kozisek Czechy 106.5   85.2
50 Julien Dorme Francja 101.5   75.7
51 Jaan Juris Estonia 99.0   70.2
52 Dmitriy Ponomarev Rosja 97.5   67.5
53 Chris Lamb USA 93.0   55.9
54 Illimar Paern Estonia     DNS
55 Vladimir Zografski Bułgaria     DNS
56 Aleksandr Hancharou Białoru¶     DNS
57 Petar Fartunov Bułgaria     DNS
58 Wesley Savill Kanada     DNS

« Puchar Kontynentalny 2008/2009 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2008/2009

Puchar Kontynentalny 2008/2009

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich