Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
21.02.2009 - Brotterode (Niemcy) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Lukas Mueller Austria 115.0 117.5 272.0
2 Stefan Thurnbichler Austria 114.0 116.5 267.9
3 Primoz Pikl Słowenia 112.5 115.0 261.0
4 Christian Ulmer Niemcy 112.0 110.0 251.6
5 Manuel Fettner Austria 105.5 114.0 246.6
6 Kenneth Gangnes Norwegia 105.5 113.0 245.3
7 Maximilian Mechler Niemcy 110.0 109.0 244.2
8 Borek Sedlak Czechy 106.5 111.0 241.0
9 Vegard Swensen Norwegia 109.5 107.0 239.7
10 Erik Simon Niemcy 109.0 105.5 235.1
11 Michael Hayboeck Austria 108.0 105.5 234.3
12 Thomas Lobben Norwegia 105.5 107.5 231.9
13 Pascal Bodmer Niemcy 102.0 111.0 230.9
14 Cestmir Kozisek Czechy 106.0 107.5 230.3
15 Andreas Wank Niemcy 110.0 103.0 229.9
16 Anze Damjan Słowenia 107.5 104.0 228.7
17 Atle Pedersen Roensen Norwegia 105.5 106.0 228.2
18 Danny Queck Niemcy 106.0 104.0 227.0
19 Jon Aaraas Norwegia 104.0 15.5 226.6
20 Radik Zhaparov Kazachstan 106.0 106.5 226.5
21 Jan Matura Czechy 101.0 108.0 225.2
22 Daniel Lackner Austria 103.5 105.0 222.8
23 Andreas Vilberg Norwegia 106.0 102.0 222.4
24 Manuel Poppinger Austria 102.0 106.5 221.8
25 Haakon Helgesen Norwegia 108.5 99.5 221.4
26 Andreas Strolz Austria 104.5 103.0 219.0
27 Remi Francais Szwajcaria 103.0 102.0 214.0
28 Nicholas Alexander USA 103.5 101.0 213.6
29 Richard Freitag Niemcy 101.5 100.5 209.6
30 Piotr Żyła Polska 102.5 95.5 199.4
31 Stefan Hayboeck Austria 101.5   105.7
32 Antoine Guignard Szwajcaria 102.0   105.6
33 Saso Tadic Słowenia 101.5   105.2
34 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 101.5   104.7
35 Severin Freund Niemcy 100.5   104.4
36 Dawid Kubacki Polska 99.5   101.6
37 Marco Grigoli Szwajcaria 99.0   100.2
38 Stanislav Oshepkov Rosja 96.0   92.3
39 Chris Lamb USA 95.0   91.5
40 Gregor Deschwanden Szwajcaria 94.5   90.1
41 Rok Urbanc Słowenia 94.0   89.7
42 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 93.5   88.8
43 Michael Glasder USA 93.5   87.8
44 Robert Kuban Czechy 93.0   86.4
45 Georgiy Chervyakov Rosja 92.0   86.1
46 Krzysztof Miętus Polska 92.0   85.1
47 Pavel Farkas Czechy 91.5   83.2
48 Jiri Mazoch Czechy 100.0   79.5
49 Yevgeniy Levkin Kazachstan 91.0   79.3
50 Dawid Kowal Polska 86.0   72.8
51 Aleksandr Hancharou Białoru¶ 85.5   71.4
52 Dmitriy Ponomarev Rosja 79.0   55.7
53 Assan Takhtakhunov Kazachstan DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2008/2009 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2008/2009

Puchar Kontynentalny 2008/2009

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich