Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
14.12.2019, godz. 11:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2011
Period 1
17.07.2011   Wisła Polska HS-134 K-120 otwarcie
20.07.2011   Szczyrk Polska HS-106 K-95
22.07.2011   Zakopane Polska HS-134 K-120 drużynowy
23.07.2011   Zakopane Polska HS-134 K-120
06.08.2011 19:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 drużynowy
07.08.2011 14:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
12.08.2011   Courchevel Francja HS-132 K-120
14.08.2011   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
26.08.2011   Hakuba Japonia HS-131 K-120
27.08.2011   Hakuba Japonia HS-131 K-120
30.08.2011   Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125
01.10.2011   Hinzenbach Austria HS-94 K-85
03.10.2011   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 620  
2 Kamil Stoch Polska 505 -115
3 Tom Hilde Norwegia 443 -177
4 Gregor Schlierenzauer Austria 400 -220
5 Piotr Żyła Polska 298 -322
6 Taku Takeuchi Japonia 281 -339
7 Richard Freitag Niemcy 265 -355
8 Pavel Karelin Rosja 256 -364
9 Maciej Kot Polska 222 -398
10 Severin Freund Niemcy 216 -404
11 Robert Kranjec Słowenia 206 -414
12 Vladimir Zografski Bułgaria 205 -415
13 Jurij Tepes Słowenia 202 -418
14 Denis Kornilov Rosja 195 -425
15 Jure Sinkovec Słowenia 166 -454
16 Daiki Ito Japonia 164 -456
17 Roman Koudelka Czechy 160 -460
18 Michael Hayboeck Austria 154 -466
19 Andreas Wank Niemcy 148 -472
20 Anders Fannemel Norwegia 146 -474
21 Manuel Fettner Austria 142 -478
22 Krzysztof Miętus Polska 130 -490
23 Junshiro Kobayashi Japonia 128 -492
24 Lukas Hlava Czechy 124 -496
25 Johan Remen Evensen Norwegia 118 -502
26 Fumihisa Yumoto Japonia 106 -514
27 Wolfgang Loitzl Austria 100 -520
28 Dejan Judez Słowenia 88 -532
29 Rune Velta Norwegia 82 -538
30 Michael Neumayer Niemcy 81 -539
31 Tomasz Byrt Polska 72 -548
32 Peter Prevc Słowenia 70 -550
  Martin Koch Austria 70 -550
34 Sebastian Colloredo Włochy 67 -553
35 Ilja Rosliakov Rosja 66 -554
36 Jakub Janda Czechy 62 -558
37 Stephan Hocke Niemcy 58 -562
38 Maximilian Mechler Niemcy 57 -563
39 Ondrej Vaculik Czechy 56 -564
40 Shohei Tochimoto Japonia 55 -565
41 Rafał ¦liż Polska 50 -570
42 Andrea Morassi Włochy 49 -571
43 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 47 -573
44 Borek Sedlak Czechy 46 -574
45 Mitja Meznar Słowenia 44 -576
46 Dawid Kubacki Polska 43 -577
47 Simon Ammann Szwajcaria 40 -580
48 Martin Cikl Czechy 39 -581
49 Jan Matura Czechy 36 -584
50 Andreas Stjernen Norwegia 33 -587
51 Vincent Descombes Sevoie Francja 32 -588
52 Martin Schmitt Niemcy 30 -590
53 Anton Kalinitschenko Rosja 29 -591
54 David Winkler Niemcy 28 -592
55 Noriaki Kasai Japonia 27 -593
56 Jan Ziobro Polska 25 -595
57 Andreas Strolz Austria 24 -596
58 Anssi Koivuranta Finlandia 22 -598
59 Anders Bardal Norwegia 20 -600
  Aleksander Zniszczoł Polska 20 -600
61 Emmanuel Chedal Francja 19 -601
62 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 18 -602
  Bartłomiej Kłusek Polska 18 -602
64 Matti Hautamäki Finlandia 16 -604
  Matjaz Pungertar Słowenia 16 -604
  Jernej Damjan Słowenia 16 -604
67 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 15 -605
68 Alexey Korolev Kazachstan 13 -607
69 Markus Eisenbichler Niemcy 12 -608
70 Janne Happonen Finlandia 11 -609
71 Tomaz Naglic Słowenia 10 -610
  Felix Schoft Niemcy 10 -610
73 Stefan Hula Polska 9 -611
74 Dimitry Ipatov Rosja 8 -612
  Akira Higashi Japonia 8 -612
  Davide Bresadola Włochy 8 -612
77 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 7 -613
78 Yevgeniy Levkin Kazachstan 6 -614
  Kento Sakuyama Japonia 6 -614
80 Kenneth Gangnes Norwegia 5 -615
  Kaarel Nurmsalu Estonia 5 -615
  Jarkko Määttä Finlandia 5 -615
83 Daniel Wenig Niemcy 4 -616
84 Stefan Kraft Austria 2 -618
  Pascal Bodmer Niemcy 2 -618
  Felix Brodauf Niemcy 2 -618
  Grzegorz Miętus Polska 2 -618
88 Taro Takayanagi Japonia 1 -619
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 1 -619
  Heung Chul Choi Korea Pd. 1 -619
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2312  
2 Polska Polska 1894 -418
3 Niemcy Niemcy 1513 -799
4 Norwegia Norwegia 1263 -1049
5 Słowenia Słowenia 1018 -1294
6 Rosja Rosja 1011 -1301
7 Czechy Czechy 973 -1339
8 Japonia Japonia 926 -1386
9 Bułgaria Bułgaria 205 -2107
10 Włochy Włochy 124 -2188
11 Finlandia Finlandia 72 -2240
12 Francja Francja 51 -2261
13 USA USA 50 -2262
14 Kanada Kanada 47 -2265
15 Szwajcaria Szwajcaria 40 -2272
16 Kazachstan Kazachstan 19 -2293
17 Estonia Estonia 5 -2307
18 Korea Pd. Korea Pd. 1 -2311
Wyniki konkursów
17.07.2011 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
20.07.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
22.07.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Austria
23.07.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
06.08.2011 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Austria
07.08.2011 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
12.08.2011 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
14.08.2011 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
26.08.2011 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
27.08.2011 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
30.08.2011 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
01.10.2011 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
03.10.2011 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2019 (pi±tek)
10:30
P¦ Klingenthal
11:05
P¦ Klingenthal
11:45
P¦ Klingenthal
13:00
P¦ Klingenthal
13:45
P¦ Klingenthal
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Klingenthal
18:30
CoC-k Notodden
19:15
CoC-k Notodden
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich