Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
20.07.2011 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 101.5 103.0 268.0
2 Gregor Schlierenzauer Austria 97.5 101.5 261.4
3 Kamil Stoch Polska 100.0 103.5 258.2
4 Robert Kranjec Słowenia 104.5 99.0 249.0
5 Taku Takeuchi Japonia 101.5 97.5 242.5
  Vladimir Zografski Bułgaria 105.5 96.0 242.5
7 Tom Hilde Norwegia 100.0 99.0 240.9
8 Severin Freund Niemcy 98.5 96.0 238.7
9 Richard Freitag Niemcy 96.5 95.5 238.0
10 Junshiro Kobayashi Japonia 105.0 89.0 237.8
11 Pavel Karelin Rosja 100.0 91.0 237.3
12 Maciej Kot Polska 106.0 96.0 234.0
13 Andreas Stjernen Norwegia 100.5 94.0 228.5
14 Stephan Hocke Niemcy 96.0 93.0 228.2
15 Wolfgang Loitzl Austria 92.0 95.0 224.3
16 Fumihisa Yumoto Japonia 95.0 94.5 222.8
17 Martin Schmitt Niemcy 98.0 90.0 221.4
18 Jure Sinkovec Słowenia 95.5 90.5 219.2
19 Lukas Hlava Czechy 95.5 91.5 218.4
20 Johan Remen Evensen Norwegia 94.5 91.5 216.4
21 Martin Koch Austria 92.0 95.0 215.8
22 Martin Cikl Czechy 93.5 91.5 214.9
23 Peter Prevc Słowenia 92.0 90.5 213.6
24 Ondrej Vaculik Czechy 93.5 91.5 212.9
25 Bartłomiej Kłusek Polska 94.0 89.5 212.7
26 Jarkko Maatta Finlandia 91.0 89.0 211.2
27 Maximilian Mechler Niemcy 98.5 87.0 211.0
28 Mitja Meznar Słowenia 97.5 89.0 208.6
29 Krzysztof Miętus Polska 91.5 87.0 208.4
30 Ilja Rosliakov Rosja 95.5 82.5 201.0
31 Anssi Koivuranta Finlandia 94.0   104.3
32 Dawid Kubacki Polska 91.5   104.0
33 Borek Sedlak Czechy 90.0   103.7
34 Tomas Zmoray Słowacja 91.0   103.3
35 Kalle Keituri Finlandia 92.0   103.0
36 Anders Bardal Norwegia 90.5   102.8
37 Michael Hayboeck Austria 88.0   102.2
38 Dejan Judez Słowenia 93.5   101.5
39 Shohei Tochimoto Japonia 88.5   100.1
40 Jakub Janda Czechy 89.5   99.5
41 Alexey Korolev Kazachstan 86.0   96.9
42 Denis Kornilov Rosja 89.5   96.7
43 Noriaki Kasai Japonia 86.0   95.5
44 Olli Muotka Finlandia 87.5   93.3
45 Jurij Tepes Słowenia 86.5   93.1
46 Stefan Hula Polska 86.0   92.1
47 Rune Velta Norwegia 84.5   90.5
48 Pascal Bodmer Niemcy 85.5   90.1
49 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 82.5   85.1
50 Sami Niemi Finlandia DNS   DNS

« Letnia Grand Prix 2011 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2011

Letnia Grand Prix 2011

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich