Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
24.02.2024, godz. 13:45
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Klasyfikacja po konkursie: 26.08.2011, Hakuba K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 580  
2 Kamil Stoch Polska 389 -191
3 Tom Hilde Norwegia 303 -277
4 Richard Freitag Niemcy 265 -315
5 Taku Takeuchi Japonia 221 -359
6 Gregor Schlierenzauer Austria 220 -360
7 Robert Kranjec Słowenia 206 -374
8 Pavel Karelin Rosja 196 -384
9 Maciej Kot Polska 176 -404
10 Vladimir Zografski Bułgaria 131 -449
11 Severin Freund Niemcy 126 -454
12 Denis Kornilov Rosja 124 -456
13 Piotr Żyła Polska 118 -462
14 Andreas Wank Niemcy 110 -470
15 Johan Remen Evensen Norwegia 103 -477
16 Fumihisa Yumoto Japonia 92 -488
17 Michael Hayboeck Austria 77 -503
18 Lukas Hlava Czechy 74 -506
  Krzysztof Miętus Polska 74 -506
20 Junshiro Kobayashi Japonia 73 -507
21 Rune Velta Norwegia 71 -509
22 Peter Prevc Słowenia 70 -510
  Manuel Fettner Austria 70 -510
24 Jurij Tepes Słowenia 66 -514
25 Jakub Janda Czechy 62 -518
26 Jure Sinkovec Słowenia 58 -522
  Stephan Hocke Niemcy 58 -522
28 Wolfgang Loitzl Austria 57 -523
29 Rafał Śliż Polska 50 -530
30 Ondrej Vaculik Czechy 49 -531
31 Ilja Rosliakov Rosja 44 -536
32 Dawid Kubacki Polska 43 -537
  Sebastian Colloredo Włochy 43 -537
34 Simon Ammann Szwajcaria 40 -540
  Daiki Ito Japonia 40 -540
  Roman Koudelka Czechy 40 -540
37 Anders Fannemel Norwegia 36 -544
38 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 35 -545
39 Noriaki Kasai Japonia 27 -553
40 Michael Neumayer Niemcy 26 -554
  Martin Schmitt Niemcy 26 -554
  Martin Cikl Czechy 26 -554
43 Jan Matura Czechy 25 -555
  Martin Koch Austria 25 -555
  Maximilian Mechler Niemcy 25 -555
46 Andreas Strolz Austria 24 -556
47 Andreas Stjernen Norwegia 23 -557
48 Shohei Tochimoto Japonia 22 -558
  Dejan Judez Słowenia 22 -558
50 Vincent Descombes Sevoie Francja 21 -559
51 Emmanuel Chedal Francja 19 -561
52 Bartłomiej Kłusek Polska 18 -562
53 Tomasz Byrt Polska 16 -564
  Anders Bardal Norwegia 16 -564
55 Borek Sedlak Czechy 15 -565
56 Mitja Meznar Słowenia 12 -568
57 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 10 -570
58 Stefan Hula Polska 9 -571
59 Akira Higashi Japonia 8 -572
  Dimitry Ipatov Rosja 8 -572
61 Kento Sakuyama Japonia 6 -574
62 Kenneth Gangnes Norwegia 5 -575
  Jarkko Maatta Finlandia 5 -575
64 Alexey Korolev Kazachstan 4 -576
65 Anssi Koivuranta Finlandia 3 -577
66 Pascal Bodmer Niemcy 2 -578
  Tomaz Naglic Słowenia 2 -578
  Grzegorz Miętus Polska 2 -578
69 Heung Chul Choi Korea Pd. 1 -579
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 1 -579
  Taro Takayanagi Japonia 1 -579
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1853  
2 Polska Polska 1395 -458
3 Niemcy Niemcy 1238 -615
4 Norwegia Norwegia 957 -896
5 Rosja Rosja 822 -1031
6 Czechy Czechy 741 -1112
7 Japonia Japonia 640 -1213
8 Słowenia Słowenia 636 -1217
9 Bułgaria Bułgaria 131 -1722
10 USA USA 50 -1803
11 Włochy Włochy 43 -1810
12 Szwajcaria Szwajcaria 40 -1813
  Francja Francja 40 -1813
14 Kanada Kanada 35 -1818
15 Finlandia Finlandia 18 -1835
16 Kazachstan Kazachstan 5 -1848
17 Korea Pd. Korea Pd. 1 -1852

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 lutego 2024 (piątek)
14:00
PŚ Oberstdorf
14:55
PŚ Oberstdorf
16:00
CoC Iron Mountain
16:30
PŚ Oberstdorf
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
19:35
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
20:35
TVN7 Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
21:51
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:29
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
02:18
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
05:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
08:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich