Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
Kalendarz zawodów - FIS Cup kobiet 2021/2022
03.07.2021 09:30 Otepää Estonia HS-97
04.07.2021 10:30 Otepää Estonia HS-97
15.07.2021 15:00 Kuopio Finlandia HS-100
16.07.2021 09:00 Kuopio Finlandia HS-100
25.08.2021   Prémanon Francja HS-96 odwołany
26.08.2021 19:30 Gerardmer Francja HS-75
27.08.2021 11:00 Gerardmer Francja HS-75
28.08.2021 17:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
29.08.2021 12:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
04.09.2021 10:30 Ljubno Słowenia HS-91
05.09.2021 10:00 Ljubno Słowenia HS-91
18.09.2021 10:15 Villach Austria HS-98
19.09.2021 09:15 Villach Austria HS-98
25.09.2021   Pjongczang Korea Pd. odwołany
26.09.2021   Pjongczang Korea Pd. odwołany
13.11.2021 10:30 Falun Szwecja HS-100
14.11.2021 10:30 Falun Szwecja HS-100
10.12.2021 19:00 Kandersteg Szwajcaria HS-106
11.12.2021 10:00 Kandersteg Szwajcaria HS-106
29.01.2022 10:45 Zakopane Polska HS-104
30.01.2022 10:15 Zakopane Polska HS-104 odwołany
19.02.2022 10:00 Villach Austria HS-98
20.02.2022 09:00 Villach Austria HS-98
26.02.2022 10:00 Oberhof Niemcy HS-100
27.02.2022 09:00 Oberhof Niemcy HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sina Arnet Szwajcaria 514  
2 Julia Muehlbacher Austria 451 -63
3 Lara Malsiner Włochy 426 -88
4 Irina Avvakumova Rosja 400 -114
5 Hannah Wiegele Austria 376 -138
6 Qingyue Peng Chiny 373 -141
7 Martina Ambrosi Włochy 329 -185
8 Annika Belshaw USA 314 -200
9 Bing Dong Chiny 305 -209
10 Birun Shao Chiny 277 -237
11 Emely Torazza Szwajcaria 265 -249
12 Taja Bodlaj Słowenia 249 -265
13 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 242 -272
  Emma Chervet Francja 242 -272
15 Josephin Laue Niemcy 230 -284
  Irma Makhinia Rosja 230 -284
17 Pia Lilian Kuebler Niemcy 229 -285
18 Liangyao Wang Chiny 227 -287
19 Nika Prevc Słowenia 226 -288
20 Alexandra Kustova Rosja 222 -292
21 Vanessa Moharitsch Austria 203 -311
22 Mariia Iakovleva Rosja 200 -314
23 Lia Boehme Niemcy 197 -317
24 Camilla Henni Comazzi Włochy 184 -330
25 Julia Clair Francja 180 -334
26 Jessica Malsiner Włochy 177 -337
27 Rea Kindlimann Szwajcaria 172 -342
28 Anna Twardosz Polska 163 -351
29 Josephine Pagnier Francja 160 -354
30 Michelle Goebel Niemcy 158 -356
31 Anna Hoffmann USA 155 -359
  Martina Zanitzer Włochy 155 -359
33 Anastasiia Subbotina Rosja 152 -362
34 Sofia Tikhonova Rosja 151 -363
35 Katra Komar Słowenia 150 -364
36 Noelia Vuerich Włochy 145 -369
37 Lexane Durand Poudret Francja 142 -372
38 Yuka Seto Japonia 140 -374
  Jenny Rautionaho Finlandia 140 -374
40 Xiaotong Ni Chiny 138 -376
41 Paige Jones USA 133 -381
42 Ping Zeng Chiny 131 -383
43 Josie Johnson USA 129 -385
44 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 125 -389
  Nagomi Nakayama Japonia 125 -389
46 Kamila Karpiel Polska 124 -390
  Xueyao Li Chiny 124 -390
48 Kristina Prokopeva Rosja 120 -394
49 Qiurong Li Chiny 117 -397
50 Klara Ulrichova Czechy 110 -404
  Emma Rougeron Francja 110 -404
52 Lilou Zepchi Francja 109 -405
53 Asia Marcato Włochy 108 -406
54 Katharina Ellmauer Austria 107 -407
55 Cara Larson USA 102 -412
56 Nika Kriznar Słowenia 100 -414
  Sophie Sorschag Austria 100 -414
58 Frida Westman Szwecja 95 -419
  Kurumi Ichinohe Japonia 95 -419
60 Elizaveta Mokhova Rosja 94 -420
61 Lara Logar Słowenia 92 -422
62 Samantha Macuga USA 91 -423
63 Tinkara Komar Słowenia 90 -424
64 Nika Vetrih Słowenia 87 -427
65 Jerica Jesenko Słowenia 81 -433
66 Kseniia Piskunova Rosja 80 -434
  Spela Rogelj Słowenia 80 -434
68 Julia Kykkänen Finlandia 79 -435
69 Veronika Jencova Czechy 77 -437
70 Nina Lussi USA 76 -438
  Susanna Forsstroem Finlandia 76 -438
72 Julia Tervahartiala Finlandia 75 -439
  Sophie Kothbauer Austria 75 -439
74 Anna Shpyneva Rosja 72 -442
75 Oceane Avocat Gros Francja 68 -446
76 Andreea Diana Trambitas Rumunia 65 -449
77 Klara Lebelt Niemcy 62 -452
78 Katja Markuta Słowenia 61 -453
79 Jerneja Brecl Słowenia 60 -454
80 Tetiana Pylypchuk Ukraina 58 -456
81 Astrid Norstedt Szwecja 55 -459
82 Veronika Shishkina Kazachstan 53 -461
83 Maja Vtic Słowenia 50 -464
  Joanna Szwab Polska 50 -464
  Ana Jereb Słowenia 50 -464
86 Diana Toropchenova Rosja 48 -466
87 Rachael Haerter USA 46 -468
88 Alvine Holz Niemcy 40 -474
  Natalia Słowik Polska 40 -474
90 Karoline Roestad Norwegia 38 -476
  Estella Hassrick USA 38 -476
  Macey Olden USA 38 -476
93 Pola Bełtowska Polska 36 -478
94 Hina Tsushida Japonia 35 -479
  Alina Buechel Liechtenstein 35 -479
96 Karolina Indrackova Czechy 34 -480
97 Kaede Narita Japonia 33 -481
98 Nora Midtsundstad Norwegia 32 -482
99 Ursa Vidmar Słowenia 31 -483
  Maike Tyralla Niemcy 31 -483
101 Logan Sankey USA 29 -485
102 Anezka Indrackova Czechy 28 -486
  Maja Kovacic Słowenia 28 -486
  Alina Borodina Rosja 28 -486
105 Paulina Cie¶lar Polska 27 -487
  Marie Liane Norwegia 27 -487
107 Sara Tajner Polska 25 -489
108 Maria Daria Chindris Rumunia 23 -491
109 Tamara Mesikova Słowacja 22 -492
110 Oriane Didier Francja 21 -493
111 Annemarii Bendi Estonia 20 -494
112 Justine Mengin Francja 19 -495
113 Josefine Loeken Norwegia 16 -498
  Guylim Park Korea Pd. 16 -498
115 Maela Didier Francja 15 -499
  Christina Feicht Niemcy 15 -499
117 Katarina Pirnovar Słowenia 12 -502
118 Delia Anamaria Folea Rumunia 10 -504
  Ringo Miyajima Japonia 10 -504
120 Nika Krasovic Słowenia 9 -505
121 Sofia Mattila Finlandia 8 -506
122 Julia Aikia Finlandia 1 -513
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Rosja Rosja 1797  
2 Słowenia Słowenia 1698 -99
3 Chiny Chiny 1692 -105
4 Włochy Włochy 1524 -273
5 Austria Austria 1312 -485
6 USA USA 1151 -646
7 Niemcy Niemcy 1087 -710
8 Francja Francja 1066 -731
9 Szwajcaria Szwajcaria 951 -846
10 Polska Polska 465 -1332
11 Japonia Japonia 438 -1359
12 Finlandia Finlandia 379 -1418
13 Czechy Czechy 249 -1548
14 Szwecja Szwecja 150 -1647
15 Norwegia Norwegia 113 -1684
16 Rumunia Rumunia 98 -1699
17 Ukraina Ukraina 58 -1739
18 Kazachstan Kazachstan 53 -1744
19 Liechtenstein Liechtenstein 35 -1762
20 Słowacja Słowacja 22 -1775
21 Estonia Estonia 20 -1777
22 Korea Pd. Korea Pd. 16 -1781
Wyniki konkursów
03.07.2021 Otepää Estonia HS-97
Zwycięzca: Mariia Iakovleva (Rosja)
04.07.2021 Otepää Estonia HS-97
Zwycięzca: Mariia Iakovleva (Rosja)
15.07.2021 Kuopio Finlandia HS-100
Zwycięzca: Birun Shao (Chiny)
16.07.2021 Kuopio Finlandia HS-100
Zwycięzca: Hannah Wiegele (Austria)
26.08.2021 Gerardmer Francja HS-72
Zwycięzca: Josephine Pagnier (Francja)
27.08.2021 Gerardmer Francja HS-72
Zwycięzca: Julia Clair (Francja)
28.08.2021 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Sina Arnet (Szwajcaria)
29.08.2021 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Sina Arnet (Szwajcaria)
04.09.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
05.09.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Qingyue Peng (Chiny)
18.09.2021 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
19.09.2021 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Lara Malsiner (Włochy)
13.11.2021 Falun Szwecja HS-100
Zwycięzca: Irina Avvakumova (Rosja)
14.11.2021 Falun Szwecja HS-100
Zwycięzca: Irina Avvakumova (Rosja)
10.12.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Emma Chervet (Francja)
11.12.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Emma Chervet (Francja)
29.01.2022 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Sophie Sorschag (Austria)
19.02.2022 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Irina Avvakumova (Rosja)
20.02.2022 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Irina Avvakumova (Rosja)
26.02.2022 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Anna Hoffmann (USA)
27.02.2022 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2021/2022

FIS Cup kobiet 2021/2022

Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich