Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
05.12.2021, godz. 07:30
Zhangjiakou/Pekin HS-140
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 29.08.2021, Einsiedeln HS-117
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Julia Muehlbacher Austria 320  
2 Bing Dong Chiny 245 -75
3 Sina Arnet Szwajcaria 236 -84
4 Birun Shao Chiny 205 -115
5 Mariia Iakovleva Rosja 200 -120
6 Julia Clair Francja 180 -140
7 Liangyao Wang Chiny 169 -151
8 Hannah Wiegele Austria 160 -160
  Josephine Pagnier Francja 160 -160
10 Camilla Henni Comazzi Włochy 147 -173
11 Yuka Seto Japonia 140 -180
  Jenny Rautionaho Finlandia 140 -180
13 Martina Ambrosi Włochy 137 -183
14 Ping Zeng Chiny 131 -189
15 Emely Torazza Szwajcaria 125 -195
16 Annika Belshaw USA 124 -196
  Xueyao Li Chiny 124 -196
18 Xiaotong Ni Chiny 121 -199
19 Josephin Laue Niemcy 120 -200
20 Qingyue Peng Chiny 119 -201
21 Anastasiia Subbotina Rosja 108 -212
22 Rea Kindlimann Szwajcaria 101 -219
23 Kurumi Ichinohe Japonia 95 -225
24 Elizaveta Mokhova Rosja 94 -226
25 Michelle Goebel Niemcy 90 -230
26 Qiurong Li Chiny 82 -238
27 Lexane Durand Poudret Francja 77 -243
28 Nina Lussi USA 76 -244
  Susanna Forsstroem Finlandia 76 -244
  Emma Rougeron Francja 76 -244
31 Noelia Vuerich Włochy 72 -248
32 Cara Larson USA 70 -250
33 Oceane Avocat Gros Francja 68 -252
  Pia Lilian Kuebler Niemcy 68 -252
35 Andreea Diana Trambitas Rumunia 59 -261
36 Josie Johnson USA 57 -263
37 Samantha Macuga USA 55 -265
38 Lia Boehme Niemcy 53 -267
39 Lilou Zepchi Francja 48 -272
40 Julia Tervahartiala Finlandia 46 -274
  Rachael Haerter USA 46 -274
42 Kamila Karpiel Polska 44 -276
43 Diana Toropchenova Rosja 43 -277
44 Emma Chervet Francja 42 -278
45 Natalia Słowik Polska 40 -280
  Martina Zanitzer Włochy 40 -280
47 Estella Hassrick USA 38 -282
  Macey Olden USA 38 -282
49 Pola Bełtowska Polska 36 -284
50 Asia Marcato Włochy 34 -286
  Vanessa Moharitsch Austria 34 -286
52 Kaede Narita Japonia 33 -287
53 Nora Midtsundstad Norwegia 32 -288
54 Paulina Cie¶lar Polska 27 -293
  Marie Liane Norwegia 27 -293
56 Sara Tajner Polska 25 -295
57 Katharina Ellmauer Austria 24 -296
58 Maria Daria Chindris Rumunia 23 -297
59 Tamara Mesikova Słowacja 21 -299
  Oriane Didier Francja 21 -299
61 Annemarii Bendi Estonia 20 -300
62 Justine Mengin Francja 19 -301
63 Guylim Park Korea Pd. 16 -304
64 Maela Didier Francja 15 -305
65 Astrid Norstedt Szwecja 12 -308
66 Sofia Mattila Finlandia 8 -312
  Sophie Kothbauer Austria 8 -312
68 Julia Aikia Finlandia 1 -319
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Chiny Chiny 1196  
2 Francja Francja 706 -490
3 Austria Austria 546 -650
4 USA USA 504 -692
5 Szwajcaria Szwajcaria 462 -734
6 Rosja Rosja 445 -751
7 Włochy Włochy 430 -766
8 Niemcy Niemcy 331 -865
9 Finlandia Finlandia 271 -925
10 Japonia Japonia 268 -928
11 Polska Polska 172 -1024
12 Rumunia Rumunia 82 -1114
13 Norwegia Norwegia 59 -1137
14 Słowacja Słowacja 21 -1175
15 Estonia Estonia 20 -1176
16 Korea Pd. Korea Pd. 16 -1180
17 Szwecja Szwecja 12 -1184

« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2021/2022

FIS Cup kobiet 2021/2022

Najbliższe zawody
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
03:00
CoC Zhangjiakou
12:00
CoC Zhangjiakou
13:00
CoC Zhangjiakou
15:30
P¦ Wisła
16:30
P¦ Wisła
17:15
P¦ K Lillehammer
18:15
P¦ K Lillehammer
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
10:45
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
11:15
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
15:00
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
17:30
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:37
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:05
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
jutro
17:20
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lillehammer, Norwegia
LIVE
jutro
17:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
jutro
19:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
jutro
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
jutro
19:40
TTV Prosto ze skoczni
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich