Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 05.09.2021, Ljubno HS-94
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Julia Muehlbacher Austria 373  
2 Hannah Wiegele Austria 285 -88
3 Qingyue Peng Chiny 269 -104
4 Bing Dong Chiny 245 -128
5 Sina Arnet Szwajcaria 236 -137
6 Birun Shao Chiny 231 -142
7 Mariia Iakovleva Rosja 200 -173
8 Julia Clair Francja 180 -193
9 Josephin Laue Niemcy 174 -199
10 Liangyao Wang Chiny 169 -204
11 Josephine Pagnier Francja 160 -213
12 Camilla Henni Comazzi Włochy 158 -215
13 Martina Ambrosi Włochy 153 -220
14 Jenny Rautionaho Finlandia 140 -233
  Yuka Seto Japonia 140 -233
16 Ping Zeng Chiny 131 -242
17 Michelle Goebel Niemcy 129 -244
18 Emely Torazza Szwajcaria 125 -248
19 Annika Belshaw USA 124 -249
  Xueyao Li Chiny 124 -249
21 Xiaotong Ni Chiny 121 -252
22 Anastasiia Subbotina Rosja 108 -265
23 Pia Lilian Kuebler Niemcy 105 -268
24 Qiurong Li Chiny 103 -270
25 Rea Kindlimann Szwajcaria 101 -272
26 Nika Kriznar Słowenia 100 -273
27 Kurumi Ichinohe Japonia 95 -278
28 Elizaveta Mokhova Rosja 94 -279
29 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 92 -281
30 Nika Prevc Słowenia 90 -283
31 Spela Rogelj Słowenia 80 -293
32 Lexane Durand Poudret Francja 77 -296
33 Emma Rougeron Francja 76 -297
  Nina Lussi USA 76 -297
  Susanna Forsstroem Finlandia 76 -297
36 Noelia Vuerich Włochy 73 -300
37 Cara Larson USA 70 -303
38 Oceane Avocat Gros Francja 68 -305
39 Veronika Jencova Czechy 61 -312
40 Tinkara Komar Słowenia 60 -313
  Jerneja Brecl Słowenia 60 -313
42 Andreea Diana Trambitas Rumunia 59 -314
43 Josie Johnson USA 57 -316
44 Lia Boehme Niemcy 56 -317
45 Samantha Macuga USA 55 -318
46 Lilou Zepchi Francja 48 -325
  Vanessa Moharitsch Austria 48 -325
48 Julia Tervahartiala Finlandia 46 -327
  Rachael Haerter USA 46 -327
50 Taja Bodlaj Słowenia 45 -328
51 Kamila Karpiel Polska 44 -329
52 Diana Toropchenova Rosja 43 -330
53 Emma Chervet Francja 42 -331
  Asia Marcato Włochy 42 -331
55 Katharina Ellmauer Austria 41 -332
56 Martina Zanitzer Włochy 40 -333
  Natalia Słowik Polska 40 -333
58 Macey Olden USA 38 -335
  Estella Hassrick USA 38 -335
60 Nika Vetrih Słowenia 37 -336
61 Jerica Jesenko Słowenia 36 -337
  Pola Bełtowska Polska 36 -337
  Katra Komar Słowenia 36 -337
64 Kaede Narita Japonia 33 -340
65 Nora Midtsundstad Norwegia 32 -341
  Katja Markuta Słowenia 32 -341
67 Ursa Vidmar Słowenia 31 -342
  Ana Jereb Słowenia 31 -342
69 Marie Liane Norwegia 27 -346
  Paulina Cie¶lar Polska 27 -346
71 Sara Tajner Polska 25 -348
72 Maria Daria Chindris Rumunia 23 -350
73 Lara Logar Słowenia 21 -352
  Tamara Mesikova Słowacja 21 -352
  Oriane Didier Francja 21 -352
76 Annemarii Bendi Estonia 20 -353
77 Justine Mengin Francja 19 -354
78 Anezka Indrackova Czechy 18 -355
79 Sophie Kothbauer Austria 16 -357
  Guylim Park Korea Pd. 16 -357
81 Maela Didier Francja 15 -358
82 Maja Kovacic Słowenia 14 -359
83 Astrid Norstedt Szwecja 12 -361
84 Nika Krasovic Słowenia 9 -364
85 Sofia Mattila Finlandia 8 -365
86 Julia Aikia Finlandia 1 -372
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Chiny Chiny 1393  
2 Słowenia Słowenia 774 -619
3 Austria Austria 763 -630
4 Francja Francja 706 -687
5 USA USA 504 -889
6 Włochy Włochy 466 -927
7 Niemcy Niemcy 464 -929
8 Szwajcaria Szwajcaria 462 -931
9 Rosja Rosja 445 -948
10 Finlandia Finlandia 271 -1122
11 Japonia Japonia 268 -1125
12 Polska Polska 172 -1221
13 Rumunia Rumunia 82 -1311
14 Czechy Czechy 79 -1314
15 Norwegia Norwegia 59 -1334
16 Słowacja Słowacja 21 -1372
17 Estonia Estonia 20 -1373
18 Korea Pd. Korea Pd. 16 -1377
19 Szwecja Szwecja 12 -1381

« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2021/2022

FIS Cup kobiet 2021/2022

Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich