Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 04.09.2021, Ljubno HS-94
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Julia Muehlbacher Austria 344  
2 Bing Dong Chiny 245 -99
3 Sina Arnet Szwajcaria 236 -108
4 Birun Shao Chiny 223 -121
5 Hannah Wiegele Austria 205 -139
6 Mariia Iakovleva Rosja 200 -144
7 Julia Clair Francja 180 -164
8 Qingyue Peng Chiny 169 -175
  Liangyao Wang Chiny 169 -175
10 Josephine Pagnier Francja 160 -184
11 Camilla Henni Comazzi Włochy 148 -196
12 Martina Ambrosi Włochy 146 -198
13 Josephin Laue Niemcy 142 -202
14 Jenny Rautionaho Finlandia 140 -204
  Yuka Seto Japonia 140 -204
16 Ping Zeng Chiny 131 -213
17 Emely Torazza Szwajcaria 125 -219
18 Annika Belshaw USA 124 -220
  Xueyao Li Chiny 124 -220
20 Xiaotong Ni Chiny 121 -223
21 Anastasiia Subbotina Rosja 108 -236
22 Michelle Goebel Niemcy 103 -241
23 Rea Kindlimann Szwajcaria 101 -243
24 Nika Kriznar Słowenia 100 -244
25 Kurumi Ichinohe Japonia 95 -249
26 Elizaveta Mokhova Rosja 94 -250
27 Qiurong Li Chiny 90 -254
28 Pia Lilian Kuebler Niemcy 83 -261
29 Spela Rogelj Słowenia 80 -264
30 Lexane Durand Poudret Francja 77 -267
31 Emma Rougeron Francja 76 -268
  Nina Lussi USA 76 -268
  Susanna Forsstroem Finlandia 76 -268
34 Noelia Vuerich Włochy 72 -272
35 Cara Larson USA 70 -274
36 Oceane Avocat Gros Francja 68 -276
37 Jerneja Brecl Słowenia 60 -284
38 Andreea Diana Trambitas Rumunia 59 -285
39 Josie Johnson USA 57 -287
40 Samantha Macuga USA 55 -289
41 Lia Boehme Niemcy 53 -291
42 Lilou Zepchi Francja 48 -296
43 Julia Tervahartiala Finlandia 46 -298
  Rachael Haerter USA 46 -298
45 Kamila Karpiel Polska 44 -300
46 Diana Toropchenova Rosja 43 -301
47 Emma Chervet Francja 42 -302
48 Martina Zanitzer Włochy 40 -304
  Nika Prevc Słowenia 40 -304
  Asia Marcato Włochy 40 -304
  Natalia Słowik Polska 40 -304
52 Macey Olden USA 38 -306
  Estella Hassrick USA 38 -306
54 Pola Bełtowska Polska 36 -308
  Katra Komar Słowenia 36 -308
56 Vanessa Moharitsch Austria 34 -310
57 Kaede Narita Japonia 33 -311
58 Nora Midtsundstad Norwegia 32 -312
  Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 32 -312
60 Taja Bodlaj Słowenia 29 -315
  Katharina Ellmauer Austria 29 -315
62 Marie Liane Norwegia 27 -317
  Paulina Cie¶lar Polska 27 -317
64 Nika Vetrih Słowenia 26 -318
65 Sara Tajner Polska 25 -319
66 Maria Daria Chindris Rumunia 23 -321
67 Tamara Mesikova Słowacja 21 -323
  Oriane Didier Francja 21 -323
69 Tinkara Komar Słowenia 20 -324
  Annemarii Bendi Estonia 20 -324
71 Justine Mengin Francja 19 -325
72 Guylim Park Korea Pd. 16 -328
  Veronika Jencova Czechy 16 -328
74 Maela Didier Francja 15 -329
75 Katja Markuta Słowenia 14 -330
76 Astrid Norstedt Szwecja 12 -332
  Lara Logar Słowenia 12 -332
78 Ana Jereb Słowenia 11 -333
79 Maja Kovacic Słowenia 10 -334
  Sophie Kothbauer Austria 10 -334
81 Sofia Mattila Finlandia 8 -336
82 Ursa Vidmar Słowenia 7 -337
83 Nika Krasovic Słowenia 4 -340
84 Anezka Indrackova Czechy 3 -341
85 Julia Aikia Finlandia 1 -343
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Chiny Chiny 1272  
2 Francja Francja 706 -566
3 Austria Austria 622 -650
4 USA USA 504 -768
5 Słowenia Słowenia 481 -791
6 Szwajcaria Szwajcaria 462 -810
7 Włochy Włochy 446 -826
8 Rosja Rosja 445 -827
9 Niemcy Niemcy 381 -891
10 Finlandia Finlandia 271 -1001
11 Japonia Japonia 268 -1004
12 Polska Polska 172 -1100
13 Rumunia Rumunia 82 -1190
14 Norwegia Norwegia 59 -1213
15 Słowacja Słowacja 21 -1251
16 Estonia Estonia 20 -1252
17 Czechy Czechy 19 -1253
18 Korea Pd. Korea Pd. 16 -1256
19 Szwecja Szwecja 12 -1260

« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2021/2022

FIS Cup kobiet 2021/2022

Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich