TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 13.01.2018, Tauplitz/Bad Mitterndorf K-200
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Stjernen Norwegia 100  
2 Daniel Andre Tande Norwegia 80 -20
3 Simon Ammann Szwajcaria 60 -40
4 Robert Johansson Norwegia 50 -50
5 Noriaki Kasai Japonia 45 -55
6 Peter Prevc Słowenia 40 -60
7 Clemens Aigner Austria 36 -64
8 Anze Semenic Słowenia 32 -68
9 Stefan Kraft Austria 29 -71
10 Markus Eisenbichler Niemcy 26 -74
11 Domen Prevc Słowenia 24 -76
12 Michael Hayboeck Austria 22 -78
13 Cestmir Kozisek Czechy 20 -80
14 Stefan Hula Polska 18 -82
15 Andreas Wellinger Niemcy 16 -84
16 Anders Fannemel Norwegia 15 -85
17 Piotr Żyła Polska 14 -86
18 Tilen Bartol Słowenia 13 -87
19 Manuel Poppinger Austria 12 -88
20 Stephan Leyhe Niemcy 11 -89
21 Kamil Stoch Polska 10 -90
22 Taku Takeuchi Japonia 9 -91
23 Maciej Kot Polska 8 -92
24 Kevin Bickner USA 7 -93
25 Halvor Egner Granerud Norwegia 6 -94
26 Vladimir Zografski Bułgaria 5 -95
27 Pius Paschke Niemcy 4 -96
28 Ryoyu Kobayashi Japonia 3 -97
29 Jernej Damjan Słowenia 2 -98
30 Johann Andre Forfang Norwegia 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 252  
2 Słowenia Słowenia 111 -141
3 Austria Austria 99 -153
4 Szwajcaria Szwajcaria 60 -192
5 Japonia Japonia 57 -195
  Niemcy Niemcy 57 -195
7 Polska Polska 50 -202
8 Czechy Czechy 20 -232
9 USA USA 7 -245
10 Bułgaria Bułgaria 5 -247

« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata w lotach 2017/2018

Puchar ¦wiata w lotach 2017/2018

Kalendarium
Jeroen Nikkel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »