TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 20.01.2002, Zakopane K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1210  
2 Sven Hannawald Niemcy 1059 -151
3 Matti Hautamäki Finlandia 771 -439
4 Martin Höllwarth Austria 660 -550
5 Andreas Widhölzl Austria 615 -595
6 Martin Schmitt Niemcy 539 -671
7 Stephan Hocke Niemcy 482 -728
8 Simon Ammann Szwajcaria 402 -808
9 Risto Jussilainen Finlandia 386 -824
10 Andreas Goldberger Austria 380 -830
11 Martin Koch Austria 335 -875
12 Kazuyoshi Funaki Japonia 328 -882
13 Stefan Horngacher Austria 268 -942
14 Roberto Cecon Włochy 263 -947
15 Veli-Matti Lindström Finlandia 220 -990
16 Peter Zonta Słowenia 217 -993
17 Alan Alborn USA 203 -1007
18 Robert Kranjec Słowenia 179 -1031
19 Hideharu Miyahira Japonia 177 -1033
20 Valery Kobelev Rosja 176 -1034
21 Janne Ahonen Finlandia 151 -1059
22 Toni Nieminen Finlandia 142 -1068
  Christof Duffner Niemcy 142 -1068
24 Jakub Janda Czechy 141 -1069
25 Jussi Hautamäki Finlandia 133 -1077
26 Andreas Küttel Szwajcaria 126 -1084
27 Damjan Fras Słowenia 125 -1085
28 Primoz Peterka Słowenia 121 -1089
29 Georg Späth Niemcy 118 -1092
30 Noriaki Kasai Japonia 109 -1101
31 Hiroki Yamada Japonia 106 -1104
32 Tami Kiuru Finlandia 101 -1109
33 Michael Uhrmann Niemcy 100 -1110
34 Roar Ljoekelsoey Norwegia 91 -1119
35 Alexander Herr Niemcy 90 -1120
36 Wolfgang Loitzl Austria 82 -1128
37 Masahiko Harada Japonia 73 -1137
38 Ildar Fatchullin Rosja 67 -1143
39 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 66 -1144
40 Anders Bardal Norwegia 63 -1147
41 Nicolas Dessum Francja 61 -1149
42 Clint Jones USA 51 -1159
43 Robert Mateja Polska 50 -1160
44 Dirk Else Niemcy 46 -1164
45 Kazuya Yoshioka Japonia 43 -1167
46 Tomasz Pochwała Polska 38 -1172
47 Janne Happonen Finlandia 25 -1185
48 Janne Ylijärvi Finlandia 21 -1189
49 Michal Dolezal Czechy 20 -1190
50 Manuel Fettner Austria 19 -1191
51 Blaz Vrhovnik Słowenia 18 -1192
52 Lassi Huuskonen Finlandia 15 -1195
  Igor Medved Słowenia 15 -1195
54 Ville Kantee Finlandia 13 -1197
55 Lars Bystoel Norwegia 11 -1199
56 Kristoffer Jaafs Szwecja 9 -1201
57 Frank Löffler Niemcy 8 -1202
58 Tomisław Tajner Polska 7 -1203
59 Emmanuel Chedal Francja 6 -1204
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 6 -1204
  Stanislav Filimonov Kazachstan 6 -1204
62 Łukasz Kruczek Polska 5 -1205
  Pekka Salminen Finlandia 5 -1205
  Rok Benkovic Słowenia 5 -1205
65 Wojciech Skupień Polska 4 -1206
66 Jörg Ritzerfeld Niemcy 3 -1207
  Marcin Bachleda Polska 3 -1207
68 Stefan Kaiser Austria 2 -1208
  Remi Santiago Francja 2 -1208
70 Heung Chul Choi Korea Pd. 1 -1209
  Hansjörg Jäkle Niemcy 1 -1209
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2588  
2 Austria Austria 2361 -227
3 Finlandia Finlandia 1983 -605
4 Polska Polska 1317 -1271
5 Japonia Japonia 836 -1752
6 Słowenia Słowenia 680 -1908
7 Szwajcaria Szwajcaria 534 -2054
8 Włochy Włochy 263 -2325
9 USA USA 254 -2334
10 Rosja Rosja 243 -2345
11 Norwegia Norwegia 231 -2357
12 Czechy Czechy 161 -2427
13 Francja Francja 69 -2519
14 Szwecja Szwecja 9 -2579
15 Kazachstan Kazachstan 6 -2582
16 Korea Pd. Korea Pd. 1 -2587

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »