TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 26.01.2000, Hakuba K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Martin Schmitt Niemcy 1269  
2 Andreas Widhölzl Austria 962 -307
3 Janne Ahonen Finlandia 836 -433
4 Andreas Goldberger Austria 647 -622
5 Jani Soininen Finlandia 574 -695
6 Ville Kantee Finlandia 566 -703
7 Risto Jussilainen Finlandia 516 -753
8 Sven Hannawald Niemcy 443 -826
9 Stefan Horngacher Austria 424 -845
10 Hideharu Miyahira Japonia 416 -853
11 Masahiko Harada Japonia 356 -913
12 Noriaki Kasai Japonia 286 -983
13 Kazuyoshi Funaki Japonia 275 -994
14 Matti Hautamäki Finlandia 262 -1007
15 Lasse Ottesen Norwegia 254 -1015
16 Peter Zonta Słowenia 234 -1035
17 Jussi Hautamäki Finlandia 222 -1047
18 Mika Laitinen Finlandia 206 -1063
19 Michal Dolezal Czechy 205 -1064
20 Michael Uhrmann Niemcy 188 -1081
21 Roar Ljoekelsoey Norwegia 165 -1104
22 Wolfgang Loitzl Austria 162 -1107
23 Hansjörg Jäkle Niemcy 160 -1109
24 Hiroya Saito Japonia 152 -1117
25 Nicolas Dessum Francja 130 -1139
26 Roberto Cecon Włochy 112 -1157
27 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 104 -1165
  Gerd Siegmund Niemcy 104 -1165
29 Alexander Herr Niemcy 99 -1170
30 Kazuki Nishishita Japonia 98 -1171
31 Frank Löffler Niemcy 67 -1202
32 Adam Małysz Polska 61 -1208
33 Pekka Salminen Finlandia 60 -1209
34 Martin Höllwarth Austria 56 -1213
35 Marco Steinauer Szwajcaria 49 -1220
  Reinhard Schwarzenberger Austria 49 -1220
37 Jerome Gay Francja 45 -1224
  Dimitry Vassiliev Rosja 45 -1224
39 Robert Mateja Polska 43 -1226
40 Simon Ammann Szwajcaria 41 -1228
41 Morten Aagheim Norwegia 40 -1229
42 Martin Koch Austria 37 -1232
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 37 -1232
44 Wojciech Skupień Polska 33 -1236
45 Sylvain Freiholz Szwajcaria 29 -1240
46 Damjan Fras Słowenia 26 -1243
47 Henning Stensrud Norwegia 25 -1244
  Christof Duffner Niemcy 25 -1244
49 Ivan Lunardi Włochy 24 -1245
50 Bine Norcic Słowenia 23 -1246
  Bernhard Metzler Austria 23 -1246
52 Heung Chul Choi Korea Pd. 22 -1247
53 Blaz Vrhovnik Słowenia 21 -1248
54 Kazuya Yoshioka Japonia 20 -1249
  Bruno Reuteler Szwajcaria 20 -1249
56 Ronny Hornschuh Niemcy 19 -1250
57 Łukasz Kruczek Polska 18 -1251
58 Yuta Watase Japonia 16 -1253
59 Tami Kiuru Finlandia 15 -1254
60 Alan Alborn USA 14 -1255
61 Thomas Hörl Austria 13 -1256
  Primoz Peterka Słowenia 13 -1256
63 Jakub Hlava Czechy 12 -1257
64 Takanobu Okabe Japonia 10 -1259
65 Jaroslav Sakala Czechy 9 -1260
66 Jakub Janda Czechy 8 -1261
67 Jakub Suchacek Czechy 6 -1263
  Jon Petter Sandaker Norwegia 6 -1263
69 Fabian Ebenhoch Austria 2 -1267
70 Kazuhiro Nakamura Japonia 1 -1268
  Espen Bredesen Norwegia 1 -1268
  Reinhard Eberl Austria 1 -1268
  Wilhelm Brenna Norwegia 1 -1268
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 3257  
2 Austria Austria 2376 -881
3 Niemcy Niemcy 2374 -883
4 Japonia Japonia 1630 -1627
5 Norwegia Norwegia 596 -2661
6 Słowenia Słowenia 354 -2903
7 Czechy Czechy 240 -3017
8 Francja Francja 175 -3082
9 Polska Polska 155 -3102
10 Szwajcaria Szwajcaria 139 -3118
11 Włochy Włochy 136 -3121
12 Rosja Rosja 45 -3212
13 Korea Pd. Korea Pd. 22 -3235
14 USA USA 14 -3243

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »