TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
23.03.2019, godz. 10:00
Planica HS-240
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 12.01.2019, Zakopane HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Luca Egloff Szwajcaria 396  
2 Fabian Seidl Niemcy 336 -60
3 Justin Nietzel Niemcy 316 -80
4 Stefan Rainer Austria 236 -160
5 Maximilian Lienher Austria 227 -169
6 Markus Rupitsch Austria 224 -172
7 Maximilian Steiner Austria 204 -192
8 Ren Nikaido Japonia 200 -196
9 Jan Hoerl Austria 165 -231
10 Hiroaki Watanabe Japonia 160 -236
11 Johannes Schubert Niemcy 159 -237
12 Dominik Maylaender Niemcy 156 -240
13 Markus Schiffner Austria 135 -261
14 Clemens Leitner Austria 134 -262
15 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -266
16 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -267
17 Kacper Juroszek Polska 126 -270
18 Naoki Nakamura Japonia 125 -271
19 Casey Larson USA 120 -276
20 Julian Wienerroither Austria 114 -282
21 Philipp Raimund Niemcy 112 -284
22 Thomas Hofer Austria 110 -286
23 Elias Tollinger Austria 109 -287
24 Joakim Aune Norwegia 105 -291
25 Matthew Soukup Kanada 100 -296
  Claudio Moerth Austria 100 -296
27 Zak Mogel Słowenia 96 -300
28 Mika Schwann Austria 92 -304
29 Stefan Huber Austria 90 -306
30 Paul Winter Niemcy 85 -311
31 Andrew Urlaub USA 81 -315
32 Dusan Dolezel Czechy 77 -319
33 Federico Cecon Włochy 76 -320
34 Francesco Cecon Włochy 74 -322
35 Martti Nomme Estonia 72 -324
36 David Haagen Austria 66 -330
37 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -332
  Guang Yang Chiny 64 -332
39 Luca Roth Niemcy 63 -333
40 Greyson Scharffs USA 62 -334
  Shinnosuke Fujita Japonia 62 -334
  Oscar P. Westerheim Norwegia 62 -334
43 Patrick Gasienica USA 57 -339
44 Lovro Vodusek Słowenia 56 -340
45 Przemysław Kantyka Polska 54 -342
46 Tim Fuchs Niemcy 52 -344
47 Kevin Maltsev Estonia 51 -345
  Hunor Farkas Rumunia 51 -345
  Thomas Lackner Austria 51 -345
50 Julian Hahn Niemcy 48 -348
51 Yevgen Marusyak Ukraina 47 -349
52 Nigel Lauchlan Kanada 46 -350
  Yukiya Sato Japonia 46 -350
  Tomas Vancura Czechy 46 -350
55 Lukas Wagner Niemcy 45 -351
56 Andraz Pograjc Słowenia 44 -352
57 Jan Bombek Słowenia 42 -354
58 Anders Ladehaug Norwegia 40 -356
  Mateusz Gruszka Polska 40 -356
60 Krzysztof Biegun Polska 39 -357
  Julian Wackernell Austria 39 -357
  Florian Molnar Węgry 39 -357
63 Sam Bolton Wielka Brytania 38 -358
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 38 -358
  Decker Dean USA 38 -358
66 Vojtech Stursa Czechy 36 -360
67 Mattia Galiani Włochy 35 -361
68 Gabriel Karlen Szwajcaria 34 -362
69 Tjas Grilc Słowenia 33 -363
  Hunter Gibson USA 33 -363
71 Cedrik Weigel Niemcy 32 -364
  Peter Resinger Austria 32 -364
  Adrian Sell Niemcy 32 -364
74 Chao Li Chiny 31 -365
  Janni Reisenauer Austria 31 -365
76 Jernej Presecnik Słowenia 30 -366
  Shun Oi Japonia 30 -366
78 Jaka Hvala Słowenia 29 -367
  Kacper Stosel Polska 29 -367
80 Jingtao Hu Chiny 28 -368
81 Niko Kytoesaho Finlandia 26 -370
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -370
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 26 -370
  Cene Prevc Słowenia 26 -370
85 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 25 -371
  Zhe Chen Chiny 25 -371
87 Nathaniel Mah Kanada 24 -372
  Anton Schluetter Niemcy 24 -372
89 Robert Lock Wielka Brytania 23 -373
90 Sebastian Rombach Niemcy 22 -374
91 Damian Skupień Polska 21 -375
92 Matevz Samec Słowenia 20 -376
  Benedikt Holub Czechy 20 -376
94 Stephane Tremblay Kanada 19 -377
  Mark Hafnar Słowenia 19 -377
  Richard Haukedal Norwegia 19 -377
  Henri Kavilo Finlandia 19 -377
98 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -378
  Nathan Mattoon USA 18 -378
  Adam Niżnik Polska 18 -378
101 Lucas Gasienica USA 17 -379
102 Guozheng Li Chiny 16 -380
  Gabriele Zambelli Włochy 16 -380
  Tomasz Pilch Polska 16 -380
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 16 -380
106 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 15 -381
  Aljaz Osterc Słowenia 15 -381
108 Sander Vossan Eriksen Norwegia 13 -383
  Mico Ahonen Finlandia 13 -383
110 Kiril Kotik Rosja 12 -384
  Radek Selcer Czechy 12 -384
112 Noah Rolseth Kanada 11 -385
  Andreas Alamommo Finlandia 11 -385
114 Miha Kveder Słowenia 10 -386
  Noah Valtiner Austria 10 -386
  Jonne Veteläinen Finlandia 10 -386
117 Axel Maylaender Niemcy 9 -387
  Christian Roeste Solberg Norwegia 9 -387
119 Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -388
120 Joergen Madsen Norwegia 7 -389
  Luka Robnik Słowenia 7 -389
  Kaito Nishimori Japonia 7 -389
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 -389
124 Andrii Vaskul Ukraina 5 -391
  Ernest Prislic Słowenia 5 -391
  Yuken Iwasa Japonia 5 -391
  Frantisek Holik Czechy 5 -391
  Szymon Jojko Polska 5 -391
129 Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 -392
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 4 -392
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -392
  Giovanni Bresadola Włochy 4 -392
133 Andreas Varsi Breivik Norwegia 3 -393
  Sota Kudo Japonia 3 -393
  Sebastian Kellerman Czechy 3 -393
  Lovro Kos Słowenia 3 -393
  Kalle Heikkinen Finlandia 3 -393
138 Bartosz Czyż Polska 2 -394
139 Łukasz Bukowski Polska 1 -395
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -395
  Andrei Feldorean Rumunia 1 -395
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 -395
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2233  
2 Niemcy Niemcy 1491 -742
3 Japonia Japonia 638 -1595
4 Szwajcaria Szwajcaria 586 -1647
5 Norwegia Norwegia 504 -1729
6 Słowenia Słowenia 435 -1798
7 USA USA 426 -1807
8 Polska Polska 351 -1882
9 Włochy Włochy 205 -2028
10 Kanada Kanada 200 -2033
11 Czechy Czechy 199 -2034
12 Chiny Chiny 164 -2069
13 Estonia Estonia 123 -2110
14 Finlandia Finlandia 83 -2150
15 Ukraina Ukraina 67 -2166
16 Wielka Brytania Wielka Brytania 61 -2172
17 Rumunia Rumunia 56 -2177
18 Węgry Węgry 39 -2194
19 Korea Pd. Korea Pd. 26 -2207
20 Rosja Rosja 12 -2221
21 Turcja Turcja 4 -2229

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Robert Johansson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
13:00
CoC Czajkowski
seria próbna
14:00
CoC Czajkowski
konkurs ind.
24 marca 2019 (niedziela)
05:15
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
06:30
CoC Czajkowski
seria próbna
07:30
CoC Czajkowski
konkurs ind.
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kot zdobędzie mał± kryształow± kulę?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Domen Prevc
Timi Zajc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »