TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
Klasyfikacja po konkursie: 26.11.2005, St.Moritz K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wojciech Skupień Polska 250  
2 Mario Innauer Austria 200 -50
3 Christoph Strickner Austria 160 -90
4 Anze Damjan Słowenia 140 -110
  Marco Steinauer Szwajcaria 140 -110
6 Tobias Bogner Niemcy 125 -125
7 Rafał ¦liż Polska 100 -150
  Kevin Horlacher Niemcy 100 -150
9 Stefan Nyffeler Szwajcaria 98 -152
10 Matic Kramarsic Słowenia 95 -155
11 Yoshihiko Osanai Japonia 90 -160
12 Kenshiro Ito Japonia 80 -170
13 Thomas Thurnbichler Austria 77 -173
14 Rok Mandl Słowenia 76 -174
  David Fallmann Austria 76 -174
16 Luka Bardorfer Słowenia 71 -179
17 Vincent Lechner Austria 66 -184
18 Nicolas Fettner Austria 65 -185
19 Christoph Lenz Austria 64 -186
  Patrick Bodmer Niemcy 64 -186
21 Tomasz Pochwała Polska 60 -190
  Primoz Zupan Słowenia 60 -190
  Jan Tomazin Słowenia 60 -190
24 Stefan Rupp Niemcy 52 -198
  Stefan Innerwinkler Austria 52 -198
  Robert Hrgota Słowenia 52 -198
27 Markus Eggenhofer Austria 51 -199
28 Piotr Żyła Polska 45 -205
29 Shohei Tochimoto Japonia 40 -210
  Andraz Kern Słowenia 40 -210
  Johannes Peer Austria 40 -210
32 Nicholas Fairall USA 39 -211
33 Markus Lechner Austria 38 -212
34 Kenneth Gangnes Norwegia 36 -214
35 Trevor Morrice Kanada 33 -217
36 Petr Ermis Czechy 32 -218
37 Skyler Keate USA 30 -220
38 Michael Nagiller Austria 29 -221
  Andreas Strolz Austria 29 -221
  Jernej Kosnjek Słowenia 29 -221
41 Stefan Becker Austria 28 -222
42 Remi Santiago Francja 26 -224
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 26 -224
44 Benjamin Bourqui Francja 25 -225
45 Łukasz Rutkowski Polska 24 -226
  Naoya Toyama Japonia 24 -226
47 Ziga Pelko Słowenia 22 -228
  Paweł Urbański Polska 22 -228
  Sandro Steiner Szwajcaria 22 -228
  Peter Kurbus Słowenia 22 -228
  Alexey Korolev Kazachstan 22 -228
  Marek Michniak Polska 22 -228
53 Christian Perischa Austria 18 -232
  Andreas Stjernen Norwegia 18 -232
  Gorazd Robnik Słowenia 18 -232
  Jiri Mazoch Czechy 18 -232
57 David Unterberger Austria 17 -233
58 Marco Beltrame Włochy 16 -234
  Stefan Hula Polska 16 -234
60 Felix Schoft Niemcy 13 -237
  Pierre Emanuel Robe Francja 13 -237
62 Uros Smolej Słowenia 12 -238
  Florian Lorenz Niemcy 12 -238
  Wojciech Tajner Polska 12 -238
65 Florian Knaus Austria 11 -239
  Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -239
  Tomas Slavik Czechy 11 -239
68 Lukas Tschuschnig Austria 10 -240
69 Florian Enders Niemcy 9 -241
  Christoph Menz Niemcy 9 -241
  Patrick Kaltenbach Niemcy 9 -241
  Rozle Zagar Słowenia 9 -241
73 Saso Trpin Słowenia 8 -242
  Hyung Ku Hyun Korea Pd. 8 -242
  Pascal Bodmer Niemcy 8 -242
76 Tsubasa Chonan Japonia 7 -243
  Sebastian Wider Niemcy 7 -243
78 Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -244
  Dimitri Afanasenko Białoru¶ 6 -244
  Yoann Morel Francja 6 -244
81 Chris Francis USA 5 -245
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -245
  Roman Koudelka Czechy 5 -245
84 Samuel Burke USA 4 -246
85 Tomas Zmoray Słowacja 3 -247
  Matija Druml Austria 3 -247
87 Evan Bliss USA 1 -249
  Billy Chedal Francja 1 -249
  Remi Francais Szwajcaria 1 -249
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1034  
2 Słowenia Słowenia 714 -320
3 Polska Polska 551 -483
4 Niemcy Niemcy 408 -626
5 Szwajcaria Szwajcaria 261 -773
6 Japonia Japonia 241 -793
7 USA USA 84 -950
8 Norwegia Norwegia 80 -954
9 Francja Francja 71 -963
10 Czechy Czechy 66 -968
11 Kanada Kanada 33 -1001
12 Kazachstan Kazachstan 22 -1012
13 Ukraina Ukraina 17 -1017
14 Włochy Włochy 16 -1018
15 Korea Pd. Korea Pd. 8 -1026
16 Białoru¶ Białoru¶ 6 -1028
17 Słowacja Słowacja 3 -1031

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »