Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 26.11.2005, St.Moritz K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wojciech Skupień Polska 250  
2 Mario Innauer Austria 200 -50
3 Christoph Strickner Austria 160 -90
4 Marco Steinauer Szwajcaria 140 -110
  Anze Damjan Słowenia 140 -110
6 Tobias Bogner Niemcy 125 -125
7 Kevin Horlacher Niemcy 100 -150
  Rafał ¦liż Polska 100 -150
9 Stefan Nyffeler Szwajcaria 98 -152
10 Matic Kramarsic Słowenia 95 -155
11 Yoshihiko Osanai Japonia 90 -160
12 Kenshiro Ito Japonia 80 -170
13 Thomas Thurnbichler Austria 77 -173
14 David Fallmann Austria 76 -174
  Rok Mandl Słowenia 76 -174
16 Luka Bardorfer Słowenia 71 -179
17 Vincent Lechner Austria 66 -184
18 Nicolas Fettner Austria 65 -185
19 Patrick Bodmer Niemcy 64 -186
  Christoph Lenz Austria 64 -186
21 Jan Tomazin Słowenia 60 -190
  Tomasz Pochwała Polska 60 -190
  Primoz Zupan Słowenia 60 -190
24 Robert Hrgota Słowenia 52 -198
  Stefan Rupp Niemcy 52 -198
  Stefan Innerwinkler Austria 52 -198
27 Markus Eggenhofer Austria 51 -199
28 Piotr Żyła Polska 45 -205
29 Shohei Tochimoto Japonia 40 -210
  Andraz Kern Słowenia 40 -210
  Johannes Peer Austria 40 -210
32 Nicholas Fairall USA 39 -211
33 Markus Lechner Austria 38 -212
34 Kenneth Gangnes Norwegia 36 -214
35 Trevor Morrice Kanada 33 -217
36 Petr Ermis Czechy 32 -218
37 Skyler Keate USA 30 -220
38 Andreas Strolz Austria 29 -221
  Jernej Kosnjek Słowenia 29 -221
  Michael Nagiller Austria 29 -221
41 Stefan Becker Austria 28 -222
42 Remi Santiago Francja 26 -224
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 26 -224
44 Benjamin Bourqui Francja 25 -225
45 Łukasz Rutkowski Polska 24 -226
  Naoya Toyama Japonia 24 -226
47 Sandro Steiner Szwajcaria 22 -228
  Peter Kurbus Słowenia 22 -228
  Alexey Korolev Kazachstan 22 -228
  Marek Michniak Polska 22 -228
  Ziga Pelko Słowenia 22 -228
  Paweł Urbański Polska 22 -228
53 Andreas Stjernen Norwegia 18 -232
  Gorazd Robnik Słowenia 18 -232
  Jiri Mazoch Czechy 18 -232
  Christian Perischa Austria 18 -232
57 David Unterberger Austria 17 -233
58 Marco Beltrame Włochy 16 -234
  Stefan Hula Polska 16 -234
60 Felix Schoft Niemcy 13 -237
  Pierre Emanuel Robe Francja 13 -237
62 Florian Lorenz Niemcy 12 -238
  Wojciech Tajner Polska 12 -238
  Uros Smolej Słowenia 12 -238
65 Tomas Slavik Czechy 11 -239
  Florian Knaus Austria 11 -239
  Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -239
68 Lukas Tschuschnig Austria 10 -240
69 Patrick Kaltenbach Niemcy 9 -241
  Rozle Zagar Słowenia 9 -241
  Florian Enders Niemcy 9 -241
  Christoph Menz Niemcy 9 -241
73 Pascal Bodmer Niemcy 8 -242
  Saso Trpin Słowenia 8 -242
  Hyung Ku Hyun Korea Pd. 8 -242
76 Sebastian Wider Niemcy 7 -243
  Tsubasa Chonan Japonia 7 -243
78 Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -244
  Yoann Morel Francja 6 -244
  Dimitri Afanasenko Białoru¶ 6 -244
81 Chris Francis USA 5 -245
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -245
  Roman Koudelka Czechy 5 -245
84 Samuel Burke USA 4 -246
85 Matija Druml Austria 3 -247
  Tomas Zmoray Słowacja 3 -247
87 Billy Chedal Francja 1 -249
  Remi Francais Szwajcaria 1 -249
  Evan Bliss USA 1 -249
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1034  
2 Słowenia Słowenia 714 -320
3 Polska Polska 551 -483
4 Niemcy Niemcy 408 -626
5 Szwajcaria Szwajcaria 261 -773
6 Japonia Japonia 241 -793
7 USA USA 84 -950
8 Norwegia Norwegia 80 -954
9 Francja Francja 71 -963
10 Czechy Czechy 66 -968
11 Kanada Kanada 33 -1001
12 Kazachstan Kazachstan 22 -1012
13 Ukraina Ukraina 17 -1017
14 Włochy Włochy 16 -1018
15 Korea Pd. Korea Pd. 8 -1026
16 Białoru¶ Białoru¶ 6 -1028
17 Słowacja Słowacja 3 -1031

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Kalendarium
Kamil Stoch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich