Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Lars Bystoel (Norwegia) |
133.5 |
135.0 |
275.8 |
2 |
Jure Sinkovec (Słowenia) |
128.0 |
134.5 |
272.0 |
3 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
133.0 |
130.0 |
271.9 |
4 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
128.0 |
132.5 |
270.4 |
5 |
Maciej Kot (Polska) |
130.0 |
130.0 |
268.0 |
6 |
Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia) |
130.5 |
129.5 |
266.5 |
7 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
129.0 |
132.5 |
264.7 |
8 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
130.5 |
128.0 |
264.3 |
|
Daniel Lackner (Austria) |
127.0 |
131.5 |
264.3 |
10 |
Martin Höllwarth (Austria) |
125.5 |
131.5 |
260.6 |
11 |
Balthasar Schneider (Austria) |
129.5 |
128.0 |
260.0 |
12 |
Roland Mueller (Austria) |
131.0 |
125.5 |
256.7 |
13 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
125.0 |
130.0 |
255.8 |
14 |
Nikolas Fettner (Austria) |
128.5 |
126.0 |
254.1 |
15 |
Lukas Hlava (Czechy) |
125.0 |
128.5 |
253.8 |
16 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
126.0 |
127.5 |
253.3 |
17 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
125.5 |
129.0 |
253.1 |
18 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
128.5 |
125.0 |
252.8 |
19 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
126.0 |
128.0 |
251.7 |
20 |
Georg Späth (Niemcy) |
126.0 |
126.0 |
251.1 |
21 |
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
128.0 |
124.0 |
249.6 |
22 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
124.0 |
126.5 |
248.4 |
23 |
Robert Mateja (Polska) |
127.0 |
123.0 |
247.5 |
24 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
128.5 |
124.0 |
247.0 |
|
Anssi Ylipulli (Finlandia) |
128.0 |
124.5 |
247.0 |
26 |
Stefan Kaiser (Austria) |
125.5 |
123.5 |
245.2 |
27 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
125.5 |
126.0 |
243.7 |
28 |
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
129.5 |
118.0 |
241.5 |
29 |
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
127.5 |
118.0 |
237.4 |
|
Olli Muotka (Finlandia) |
123.5 |
122.0 |
237.4 |
31 |
Nejc Frank (Słowenia) |
123.5 |
119.0 |
231.0 |
32 |
Carl Nordin (Szwecja) |
123.5 |
119.8 |
|
33 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
123.0 |
118.9 |
|
34 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
122.5 |
118.5 |
|
35 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
122.0 |
117.6 |
|
36 |
Gorazd Robnik (Słowenia) |
122.5 |
117.5 |
|
37 |
Primoz Zupan (Słowenia) |
122.0 |
117.1 |
|
38 |
Anze Damjan (Słowenia) |
122.0 |
116.1 |
|
39 |
Erik Simon (Niemcy) |
123.0 |
115.9 |
|
40 |
Dawid Kowal (Polska) |
121.0 |
115.8 |
|
|
Gregory Baxter (Kanada) |
121.0 |
115.8 |
|
42 |
Martin Plhal (Czechy) |
122.0 |
115.6 |
|
43 |
Martin Mesik (Słowacja) |
121.0 |
115.3 |
|
|
Jan Mazoch (Czechy) |
121.0 |
115.3 |
|
45 |
Rafał Śliż (Polska) |
121.0 |
114.3 |
|
46 |
Nicholas Fairall (USA) |
120.0 |
112.5 |
|
|
Isak Grimholm (Szwecja) |
120.0 |
112.5 |
|
48 |
Christopher Lamb (USA) |
119.5 |
111.6 |
|
49 |
Lukas Kuban (Czechy) |
119.0 |
110.7 |
|
50 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
120.0 |
110.0 |
|
51 |
Jakub Kot (Polska) |
118.5 |
109.8 |
|
52 |
Anders Johnson (USA) |
119.0 |
109.7 |
|
53 |
Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada) |
118.0 |
108.9 |
|
54 |
Julian Musiol (Niemcy) |
119.0 |
108.7 |
|
55 |
Stefan Read (Kanada) |
117.0 |
107.1 |
|
56 |
Tomisław Tajner (Polska) |
117.0 |
106.6 |
|
57 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
117.0 |
105.1 |
|
58 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
117.5 |
105.0 |
|
59 |
Vladimir Zogravski (Bułgaria) |
116.0 |
104.8 |
|
60 |
Andreas Stjernen (Norwegia) |
116.5 |
104.7 |
|
61 |
Grzegorz Miętus (Polska) |
116.5 |
104.2 |
|
62 |
Dawid Kubacki (Polska) |
117.0 |
104.1 |
|
63 |
Ivan Karaulov (Kazachstan) |
116.0 |
103.8 |
|
64 |
Tomasz Pochwała (Polska) |
115.0 |
103.0 |
|
65 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
115.0 |
102.0 |
|
|
Trevor Morrice (Kanada) |
115.0 |
102.0 |
|
67 |
Chil Gu Kang (Korea Pd.) |
114.0 |
100.2 |
|
68 |
Fredrik Balkasen (Szwecja) |
113.0 |
97.4 |
|
69 |
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki (Polska) |
112.0 |
96.6 |
|
|
Roman Trofimov (Rosja) |
112.0 |
96.6 |
|
71 |
Mojmir Nosal (Słowacja) |
112.0 |
96.1 |
|
72 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
112.5 |
95.5 |
|
73 |
Buck Bailey (USA) |
108.0 |
87.4 |
|
74 |
Evgeni Plekhov (Rosja) |
107.0 |
86.1 |
|
75 |
Ivan Chumyshev (Rosja) |
105.5 |
82.9 |
|
76 |
Szilvester Kozma (Rumunia) |
105.5 |
78.9 |
|
77 |
Tomas Zmoray (Słowacja) |
103.5 |
77.8 |
|
78 |
Andrei Balazs (Rumunia) |
101.0 |
73.8 |
|
79 |
Vladimir Rosko (Słowacja) |
100.5 |
73.4 |
|
80 |
Mihai Damian (Rumunia) |
100.0 |
72.0 |
|
81 |
Bogomil Pavlov (Bułgaria) |
95.5 |
62.4 |
|
82 |
Volodymyr Veredyuk (Ukraina) |
92.0 |
52.6 |
|
83 |
Remmus Tudor (Rumunia) |
89.0 |
50.7 |
W klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego na prowadzeniu mamy czterech Austriaków. Liderem cyklu jest Stefan Thurnbichler, który o ponad 100 punktów wyprzedza Balthasara Schneidera, Bastiana Kaltenboecka i Rolanda Muellera. Najwyżej z naszych skoczków sklasyfikowany jest Piotr Żyła - na 24 miejscu z dorobkiem 157 punktów.
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kont. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |