Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Kalendarz zawodów - Turniej Skandynawski 2008
03.03.2008 Kupio Finlandia HS-127 K-120 NT
04.03.2008 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT, nocny
07.03.2008 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT, nocny
09.03.2008 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 897.6  
2 Tom Hilde Norwegia 878.5 -19.1
3 Janne Happonen Finlandia 876.8 -20.8
4 Janne Ahonen Finlandia 855.5 -42.1
5 Anders Bardal Norwegia 854.0 -43.6
6 Thomas Morgenstern Austria 842.2 -55.4
7 Andreas Kofler Austria 823.1 -74.5
8 Adam Małysz Polska 820.2 -77.4
9 Anders Jacobsen Norwegia 818.7 -78.9
10 Martin Koch Austria 804.8 -92.8
11 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 769.6 -128.0
12 Michael Neumayer Niemcy 754.5 -143.1
13 Emmanuel Chedal Francja 730.1 -167.5
14 Matti Hautamäki Finlandia 729.6 -168.0
15 Michael Uhrmann Niemcy 729.5 -168.1
16 Wolfgang Loitzl Austria 728.1 -169.5
17 Shohei Tochimoto Japonia 718.6 -179.0
18 Lars Bystoel Norwegia 685.0 -212.6
19 Taku Takeuchi Japonia 674.4 -223.2
20 Simon Ammann Szwajcaria 671.3 -226.3
21 Andreas Küttel Szwajcaria 659.4 -238.2
22 Jussi Hautamäki Finlandia 655.3 -242.3
23 Manuel Fettner Austria 627.6 -270.0
24 Martin Schmitt Niemcy 621.2 -276.4
25 Georg Späth Niemcy 603.4 -294.2
26 Radik Zhaparov Kazachstan 588.3 -309.3
27 David Lazzaroni Francja 555.5 -342.1
28 Arthur Pauli Austria 545.6 -352.0
29 Roman Koudelka Czechy 526.9 -370.7
30 Robert Kranjec Słowenia 498.4 -399.2
31 Noriaki Kasai Japonia 478.8 -418.8
32 Daiki Ito Japonia 475.3 -422.3
33 Sebastian Colloredo Włochy 471.8 -425.8
34 Jernej Damjan Słowenia 450.3 -447.3
35 Antonin Hajek Czechy 446.3 -451.3
36 Kamil Stoch Polska 446.0 -451.6
37 Johan Erikson Szwecja 437.7 -459.9
38 Denis Kornilov Rosja 376.4 -521.2
39 Primoz Peterka Słowenia 371.3 -526.3
40 Andreas Aren Szwecja 318.6 -579.0
41 Nikolay Karpenko Kazachstan 305.7 -591.9
42 Vincent Descombes Sevoie Francja 297.7 -599.9
43 Guido Landert Szwajcaria 295.2 -602.4
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 287.3 -610.3
45 Fumihisa Yumoto Japonia 256.8 -640.8
46 Jure Sinkovec Słowenia 175.5 -722.1
47 Dimitry Vassiliev Rosja 172.4 -725.2
48 Volodymyr Boshchuk Ukraina 170.1 -727.5
49 Piotr Żyła Polska 168.1 -729.5
50 Kenneth Gangnes Norwegia 162.4 -735.2
51 Andreas Wank Niemcy 161.5 -736.1
52 Tami Kiuru Finlandia 159.8 -737.8
53 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 142.8 -754.8
54 Oleksander Lazarovych Ukraina 141.6 -756.0
55 Jan Matura Czechy 140.6 -757.0
56 Sigurd Pettersen Norwegia 102.2 -795.4
57 Jakub Janda Czechy 99.9 -797.7
58 Ilja Rosliakov Rosja 95.8 -801.8
59 Borek Sedlak Czechy 88.3 -809.3
60 Jurij Tepes Słowenia 84.1 -813.5
61 Heung Chul Choi Korea Pd. 76.7 -820.9
62 Maciej Kot Polska 74.6 -823.0
63 Roar Ljoekelsoey Norwegia 64.4 -833.2
64 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 31.0 -866.6
Wyniki konkursów
03.03.2008 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
04.03.2008 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
07.03.2008 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
09.03.2008 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich