Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sven Hannawald Niemcy 330  
2 Janne Ahonen Finlandia 300 -30
3 Ville Kantee Finlandia 210 -120
4 Andreas Goldberger Austria 195 -135
5 Martin Schmitt Niemcy 182 -148
6 Martin Höllwarth Austria 180 -150
7 Andreas Widhölzl Austria 130 -200
8 Lasse Ottesen Norwegia 122 -208
9 Noriaki Kasai Japonia 95 -235
10 Jani Soininen Finlandia 85 -245
11 Risto Jussilainen Finlandia 84 -246
12 Masahiko Harada Japonia 77 -253
13 Nicolas Dessum Francja 75 -255
14 Kazuyoshi Funaki Japonia 70 -260
15 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 65 -265
16 Hiroya Saito Japonia 58 -272
17 Stefan Horngacher Austria 49 -281
  Reinhard Schwarzenberger Austria 49 -281
19 Tami Kiuru Finlandia 47 -283
20 Adam Małysz Polska 45 -285
21 Roberto Cecon Włochy 40 -290
  Takanobu Okabe Japonia 40 -290
23 Michael Uhrmann Niemcy 37 -293
24 Matti Hautamäki Finlandia 36 -294
25 Roar Ljoekelsoey Norwegia 30 -300
26 Henning Stensrud Norwegia 29 -301
  Wolfgang Loitzl Austria 29 -301
28 Hideharu Miyahira Japonia 28 -302
29 Mika Laitinen Finlandia 22 -308
30 Kazuki Nishishita Japonia 20 -310
  Pekka Salminen Finlandia 20 -310
32 Frank Löffler Niemcy 18 -312
33 Hansjörg Jäkle Niemcy 17 -313
34 Damjan Fras Słowenia 10 -320
  Jakub Hlava Czechy 10 -320
36 Jussi Hautamäki Finlandia 8 -322
  Jakub Suchacek Czechy 8 -322
38 Michal Dolezal Czechy 7 -323
39 Sylvain Freiholz Szwajcaria 6 -324
40 Ivan Lunardi Włochy 5 -325
41 Dimitry Vassiliev Rosja 4 -326
  Alexander Herr Niemcy 4 -326
43 Morten Aagheim Norwegia 2 -328
  Tore S. Sneli Norwegia 2 -328
45 Emmanuel Chedal Francja 1 -329
Wyniki konkursów
04.03.2000 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
05.03.2000 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
10.03.2000 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
12.03.2000 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
08:45
FIS Cup Rasnov
12:00
FIS Cup Rasnov
13:00
FIS Cup Rasnov
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich