Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2020
Najbliższe zawody
21.11.2020, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 10.03.2000, Trondheim K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 240  
2 Sven Hannawald Niemcy 230 -10
3 Andreas Goldberger Austria 155 -85
4 Martin Höllwarth Austria 135 -105
5 Martin Schmitt Niemcy 132 -108
6 Ville Kantee Finlandia 130 -110
7 Lasse Ottesen Norwegia 106 -134
8 Andreas Widhölzl Austria 94 -146
9 Noriaki Kasai Japonia 81 -159
10 Masahiko Harada Japonia 77 -163
11 Risto Jussilainen Finlandia 73 -167
12 Jani Soininen Finlandia 61 -179
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 56 -184
14 Nicolas Dessum Francja 46 -194
15 Stefan Horngacher Austria 44 -196
16 Roberto Cecon Włochy 40 -200
17 Kazuyoshi Funaki Japonia 38 -202
18 Tami Kiuru Finlandia 35 -205
19 Matti Hautamäki Finlandia 33 -207
20 Hiroya Saitoh Japonia 32 -208
21 Reinhard Schwarzenberger Austria 31 -209
22 Roar Ljoekelsoey Norwegia 30 -210
23 Wolfgang Loitzl Austria 29 -211
24 Hideharu Miyahira Japonia 28 -212
25 Takanobu Okabe Japonia 24 -216
26 Adam Małysz Polska 23 -217
27 Pekka Salminen Finlandia 20 -220
28 Frank Löffler Niemcy 18 -222
29 Michael Uhrmann Niemcy 17 -223
30 Henning Stensrud Norwegia 16 -224
  Mika Laitinen Finlandia 16 -224
32 Kazuki Nishishita Japonia 12 -228
33 Jakub Hlava Czechy 10 -230
34 Jakub Suchacek Czechy 8 -232
  Jussi Hautamäki Finlandia 8 -232
36 Michal Dolezal Czechy 7 -233
  Hansjörg Jäkle Niemcy 7 -233
38 Sylvain Freiholz Szwajcaria 6 -234
39 Ivan Lunardi Włochy 5 -235
40 Dmitriy Vassiliev Rosja 4 -236
41 Damjan Fras Słowenia 3 -237
42 Morten Aagheim Norwegia 2 -238

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
21 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
22 listopada 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
27 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
14:30
P¦ Ruka
oficjalny trening
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich