Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
04.03.2000 - Lahti (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 91.0 98.5 254.5
2 Sven Hannawald Niemcy 91.0 95.0 241.5
3 Lasse Ottesen Norwegia 91.5 92.5 238.5
4 Martin Höllwarth Austria 87.0 96.5 236.5
5 Andreas Goldberger Austria 89.5 92.5 234.0
6 Andreas Widhölzl Austria 83.5 96.5 228.0
7 Ville Kantee Finlandia 86.0 92.5 227.5
8 Noriaki Kasai Japonia 83.5 94.0 227.0
9 Stefan Horngacher Austria 84.0 94.0 224.0
10 Masahiko Harada Japonia 91.5 85.5 222.0
11 Takanobu Okabe Japonia 85.0 90.5 221.5
12 Roar Ljoekelsoey Norwegia 85.0 89.5 220.5
13 Martin Schmitt Niemcy 86.5 88.0 217.0
14 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 84.5 90.5 216.5
15 Matti Hautamäki Finlandia 82.5 88.5 213.0
16 Jani Soininen Finlandia 85.5 86.0 211.5
  Risto Jussilainen Finlandia 84.0 87.5 211.5
18 Michael Uhrmann Niemcy 84.0 87.5 211.0
  Henning Stensrud Norwegia 85.0 85.5 211.0
20 Tami Kiuru Finlandia 85.5 85.5 210.5
21 Hideharu Miyahira Japonia 87.0 84.5 210.0
22 Wolfgang Loitzl Austria 81.5 88.5 209.5
  Adam Małysz Polska 81.5 89.0 209.5
24 Nicolas Dessum Francja 80.5 88.5 205.5
25 Sylvain Freiholz Szwajcaria 82.0 85.0 202.0
26 Ivan Lunardi Włochy 81.5 84.5 200.5
27 Hansjörg Jäkle Niemcy 80.5 85.0 197.5
  Dimitry Vassiliev Rosja 80.5 86.5 197.5
29 Reinhard Schwarzenberger Austria 80.5 83.5 194.0
30 Damjan Fras Słowenia 83.5 71.5 173.0
31 Havard Lie Norwegia 80.0   93.0
32 Kazuyoshi Funaki Japonia 80.0   92.5
  Gerd Siegmund Niemcy 80.0   92.5
34 Mika Laitinen Finlandia 79.5   92.0
35 Marco Steinauer Szwajcaria 79.5   91.5
36 Kazuki Nishishita Japonia 78.5   91.0
37 Wojciech Skupień Polska 78.5   89.5
38 Roberto Cecon Włochy 78.0   88.5
  Christof Duffner Niemcy 78.0   88.5
40 Jussi Hautamäki Finlandia 77.5   87.5
41 Alexander Herr Niemcy 77.5   86.0
42 Peter Zonta Słowenia 76.5   85.5
  Michal Dolezal Czechy 77.5   85.5
  Robert Mateja Polska 76.5   85.5
  Rolando Kaligaro Słowenia 76.0   85.5
46 Bine Norcic Słowenia 76.5   85.0
47 Bruno Reuteler Szwajcaria 73.5   79.5
48 Jakub Hlava Czechy 73.5   79.0
49 Heung Chul Choi Korea Pd. 72.0   76.5
50 Frank Löffler Niemcy 69.0   64.0

« Turniej Skandynawski 2000 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 2000

Turniej Skandynawski 2000

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich