TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Widhölzl Austria 974.6  
2 Sven Hannawald Niemcy 927.0 -47.6
3 Hiroya Saito Japonia 910.5 -64.1
4 Noriaki Kasai Japonia 904.5 -70.1
5 Sylvain Freiholz Szwajcaria 895.9 -78.7
6 Roberto Cecon Włochy 894.9 -79.7
7 Hansjörg Jäkle Niemcy 889.2 -85.4
8 Kazuyoshi Funaki Japonia 879.5 -95.1
9 Janne Ahonen Finlandia 856.3 -118.3
10 Primoz Peterka Słowenia 844.2 -130.4
11 Jon Petter Sandaker Norwegia 842.2 -132.4
12 Martin Schmitt Niemcy 829.9 -144.7
13 Masahiko Harada Japonia 810.6 -164.0
14 Martin Höllwarth Austria 786.2 -188.4
15 Mika Laitinen Finlandia 785.7 -188.9
16 Bruno Reuteler Szwajcaria 766.8 -207.8
17 Jani Soininen Finlandia 734.2 -240.4
18 Stefan Horngacher Austria 731.7 -242.9
19 Nicolas Dessum Francja 724.9 -249.7
20 Alexander Herr Niemcy 712.1 -262.5
21 Takanobu Okabe Japonia 643.1 -331.5
22 Kristian Brenden Norwegia 636.4 -338.2
23 Akira Higashi Japonia 625.7 -348.9
24 Martin Zimmermann Austria 611.0 -363.6
25 Wolfgang Loitzl Austria 609.2 -365.4
26 Jerome Gay Francja 593.0 -381.6
27 Robert Mateja Polska 587.5 -387.1
28 Toni Nieminen Finlandia 584.8 -389.8
29 Sturle Holseter Norwegia 577.9 -396.7
30 Blaz Vrhovnik Słowenia 561.7 -412.9
31 Dieter Thoma Niemcy 551.4 -423.2
32 Ronny Hornschuh Niemcy 543.3 -431.3
33 Matti Hautamäki Finlandia 530.3 -444.3
34 Henning Stensrud Norwegia 505.8 -468.8
35 Jussi Hautamäki Finlandia 485.4 -489.2
36 Reinhard Schwarzenberger Austria 413.9 -560.7
37 Christof Duffner Niemcy 411.8 -562.8
38 Lasse Ottesen Norwegia 403.3 -571.3
39 Roar Ljoekelsoey Norwegia 402.1 -572.5
40 Andreas Goldberger Austria 389.8 -584.8
41 Ville Kantee Finlandia 384.8 -589.8
42 Kazuya Yoshioka Japonia 290.8 -683.8
43 Kazuki Nishishita Japonia 270.1 -704.5
44 Hideharu Miyahira Japonia 264.7 -709.9
  Jakub Jiroutek Czechy 264.7 -709.9
46 Ivan Lunardi Włochy 232.8 -741.8
47 Gerd Siegmund Niemcy 232.2 -742.4
48 Krystian Długopolski Polska 231.8 -742.8
49 Kimmo Savolainen Finlandia 217.8 -756.8
50 Pasi Kytoesaho Finlandia 207.8 -766.8
51 Alexandr Sinyavsky Białoru¶ 192.7 -781.9
52 Casey Colby USA 189.9 -784.7
53 Ingemar Mayr Austria 169.1 -805.5
54 Havard Lie Norwegia 168.6 -806.0
55 Jakub Suchacek Czechy 133.9 -840.7
56 Grega Lang Słowenia 110.6 -864.0
57 Robert Kranjec Słowenia 106.6 -868.0
58 Jan Zelencik Słowacja 104.4 -870.2
59 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 99.2 -875.4
60 Kazuhiro Nakamura Japonia 87.9 -886.7
61 Tero Koponen Finlandia 87.3 -887.3
62 Vladimir Rosko Słowacja 84.8 -889.8
63 Jakub Janda Czechy 79.9 -894.7
64 Jan Halvardsson Szwecja 76.0 -898.6
65 Pasi Huttunen Finlandia 72.3 -902.3
66 Marco Steinauer Szwajcaria 68.7 -905.9
67 Frode Haare Norwegia 59.5 -915.1
68 Stian Kvarstad Norwegia 52.5 -922.1
69 Rickard Froeier Szwecja 41.4 -933.2
70 Pekka Salminen Finlandia 37.5 -937.1
Wyniki konkursów
08.03.1998 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
11.03.1998 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
13.03.1998 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
15.03.1998 Oslo Norwegia K-112
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »