Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 785.6  
2 Kristian Brenden Norwegia 757.6 -28.0
3 Andreas Widhölzl Austria 738.9 -46.7
4 Janne Ahonen Finlandia 737.0 -48.6
5 Adam Małysz Polska 701.8 -83.8
6 Primoz Peterka Słowenia 683.5 -102.1
7 Bruno Reuteler Szwajcaria 682.3 -103.3
8 Havard Lie Norwegia 669.6 -116.0
9 Simen Berntzen Norwegia 656.3 -129.3
10 Dieter Thoma Niemcy 647.9 -137.7
11 Noriaki Kasai Japonia 576.0 -209.6
12 Jani Soininen Finlandia 575.7 -209.9
13 Masahiko Harada Japonia 568.2 -217.4
14 Akira Higashi Japonia 562.5 -223.1
15 Ville Kantee Finlandia 557.3 -228.3
16 Sylvain Freiholz Szwajcaria 553.8 -231.8
17 Didier Mollard Francja 548.8 -236.8
18 Robert Mateja Polska 546.3 -239.3
19 Hiroya Saito Japonia 543.9 -241.7
20 Martin Höllwarth Austria 543.3 -242.3
21 Christof Duffner Niemcy 531.1 -254.5
22 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 519.3 -266.3
23 Kenji Suda Japonia 513.7 -271.9
24 Roar Ljoekelsoey Norwegia 505.9 -279.7
25 Takanobu Okabe Japonia 499.5 -286.1
26 Lasse Ottesen Norwegia 499.1 -286.5
  Nicolas Dessum Francja 499.1 -286.5
28 Marco Steinauer Szwajcaria 496.7 -288.9
29 Frantisek Jez Czechy 472.0 -313.6
30 Pasi Kytoesaho Finlandia 436.7 -348.9
31 Espen Bredesen Norwegia 433.0 -352.6
32 Hansjörg Jäkle Niemcy 429.7 -355.9
33 Kent Johanssen Norwegia 424.3 -361.3
34 Robert Meglic Słowenia 417.1 -368.5
35 Jussi Hautamäki Finlandia 396.6 -389.0
36 Lucas Chevalier-Girod Francja 375.7 -409.9
37 Ralf Gebstedt Niemcy 355.3 -430.3
38 Wilhelm Brenna Norwegia 352.5 -433.1
39 Robert Krenek Czechy 333.2 -452.4
40 Kimmo Savolainen Finlandia 303.5 -482.1
41 Reinhard Schwarzenberger Austria 294.0 -491.6
42 Kazuya Yoshioka Japonia 284.1 -501.5
43 Peter Zonta Słowenia 282.3 -503.3
44 Roberto Cecon Włochy 279.6 -506.0
45 Jakub Suchacek Czechy 267.0 -518.6
46 Stefan Horngacher Austria 260.4 -525.2
47 Jakub Janda Czechy 257.0 -528.6
48 Tero Koponen Finlandia 249.6 -536.0
49 Jerome Gay Francja 218.5 -567.1
50 Gerd Siegmund Niemcy 215.8 -569.8
51 Ronny Hornschuh Niemcy 214.5 -571.1
52 Tomas Goder Czechy 181.1 -604.5
53 Wojciech Skupień Polska 176.9 -608.7
54 Urban Franc Słowenia 122.1 -663.5
55 Sven Hannawald Niemcy 103.6 -682.0
56 Sarno Gostisa Słowenia 100.4 -685.2
57 Marian Bielcik Słowacja 96.9 -688.7
58 Tomas Goder Czechosłowacja 89.6 -696.0
59 Sturle Holseter Norwegia 83.9 -701.7
60 Jani Mattila Finlandia 76.2 -709.4
61 Valery Kobelev Rosja 48.5 -737.1
62 Fredrik Johansson Szwecja 35.6 -750.0
63 Johan Munters Szwecja 31.1 -754.5
  Rickard Froeier Szwecja 31.1 -754.5
65 Patrik Kaela Szwecja 27.0 -758.6
66 Mattias Bylund Szwecja 24.3 -761.3
67 Johan Nilsson Szwecja 21.1 -764.5
68 Jonas Westberg Szwecja 16.2 -769.4
69 Łukasz Kruczek Polska 15.8 -769.8
Wyniki konkursów
09.03.1997 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
12.03.1997 Kuopio Finlandia K-95
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
13.03.1997 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
16.03.1997 Oslo Norwegia K-112
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
14:00
P¦ Niżny Tagił
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
15:30
P¦ Niżny Tagił
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich