TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2018
Period 1
21.07.2018 17:30 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
22.07.2018 17:30 Wisła Polska HS-134 nocny
28.07.2018 17:00 Hinterzarten Niemcy HS-108
04.08.2018 18:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
11.08.2018 18:00 Courchevel Francja HS-135 nocny
24.08.2018 11:30 Hakuba Japonia HS-131 nocny
25.08.2018 11:30 Hakuba Japonia HS-131
Period 2
08.09.2018 12:00 Czajkowski Rosja HS-140 mix, nocny
09.09.2018 14:00 Czajkowski Rosja HS-140
22.09.2018 15:00 Rasnov Rumunia HS-97
23.09.2018 15:00 Rasnov Rumunia HS-97
30.09.2018 15:30 Hinzenbach Austria HS-90
03.10.2018 14:15 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Evgeniy Klimov Rosja 555  
2 Karl Geiger Niemcy 416 -139
3 Piotr Żyła Polska 382 -173
4 Kamil Stoch Polska 376 -179
5 Daniel Huber Austria 305 -250
6 Killian Peier Szwajcaria 299 -256
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 294 -261
8 Dawid Kubacki Polska 257 -298
9 Stefan Hula Polska 197 -358
10 Roman Koudelka Czechy 168 -387
11 Jakub Wolny Polska 166 -389
12 Dimitry Vassiliev Rosja 145 -410
13 Timi Zajc Słowenia 142 -413
14 Yukiya Sato Japonia 124 -431
15 Maciej Kot Polska 113 -442
16 Taku Takeuchi Japonia 110 -445
  Daiki Ito Japonia 110 -445
18 Andreas Wank Niemcy 107 -448
19 Junshiro Kobayashi Japonia 98 -457
20 Halvor Egner Granerud Norwegia 96 -459
21 Stefan Kraft Austria 94 -461
22 Shohei Tochimoto Japonia 88 -467
  Vladimir Zografski Bułgaria 88 -467
  Andreas Kofler Austria 88 -467
25 Clemens Aigner Austria 78 -477
26 Stephan Leyhe Niemcy 73 -482
27 Naoki Nakamura Japonia 71 -484
28 Gregor Deschwanden Szwajcaria 69 -486
29 Gregor Schlierenzauer Austria 66 -489
30 Robert Johansson Norwegia 64 -491
31 Jurij Tepes Słowenia 63 -492
32 Alex Insam Włochy 60 -495
33 Kevin Bickner USA 58 -497
34 Pius Paschke Niemcy 56 -499
35 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 51 -504
36 Lukas Hlava Czechy 49 -506
37 Manuel Fettner Austria 48 -507
  Anze Lanisek Słowenia 48 -507
39 Michael Hayboeck Austria 47 -508
40 Richard Freitag Niemcy 45 -510
  Jaka Hvala Słowenia 45 -510
42 Marius Lindvik Norwegia 44 -511
43 Yuken Iwasa Japonia 38 -517
44 Cestmir Kozisek Czechy 37 -518
  Martin Hamann Niemcy 37 -518
46 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 36 -519
47 Markus Eisenbichler Niemcy 35 -520
48 Mikhail Nazarov Rosja 32 -523
49 Tomaz Naglic Słowenia 29 -526
50 Simon Ammann Szwajcaria 27 -528
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 27 -528
52 Viktor Polasek Czechy 23 -532
53 Mika Schwann Austria 22 -533
54 David Siegel Niemcy 20 -535
  Jan Hoerl Austria 20 -535
56 Sergey Tkachenko Kazachstan 19 -536
  Markus Schiffner Austria 19 -536
58 Robert Kranjec Słowenia 18 -537
  Andreas Wellinger Niemcy 18 -537
  Denis Kornilov Rosja 18 -537
61 Anders Fannemel Norwegia 17 -538
62 Domen Prevc Słowenia 15 -540
63 Tomasz Pilch Polska 14 -541
64 Kenshiro Ito Japonia 12 -543
65 Przemysław Kantyka Polska 11 -544
66 Antti Aalto Finlandia 10 -545
67 Johann Andre Forfang Norwegia 9 -546
  Manuel Poppinger Austria 9 -546
69 Ilmir Hazetdinov Rosja 8 -547
70 Ulrich Wohlgenannt Austria 7 -548
71 Stefan Huber Austria 6 -549
  Rok Tarman Słowenia 6 -549
  Aleksander Zniszczoł Polska 6 -549
74 Bor Pavlovcic Słowenia 5 -550
75 Paul Brasme Francja 4 -551
  Seou Choi Korea Pd. 4 -551
77 Yumu Harada Japonia 3 -552
  Andrzej Stękała Polska 3 -552
79 Julian Wienerroither Austria 2 -553
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -553
  Martti Nomme Estonia 2 -553
  Markus Rupitsch Austria 2 -553
  Constantin Schmid Niemcy 2 -553
84 Sabirzhan Muminov Kazachstan 1 -554
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1925  
2 Japonia Japonia 1348 -577
3 Niemcy Niemcy 1234 -691
4 Austria Austria 1063 -862
5 Rosja Rosja 883 -1042
6 Słowenia Słowenia 796 -1129
7 Norwegia Norwegia 743 -1182
8 Szwajcaria Szwajcaria 495 -1430
9 Czechy Czechy 327 -1598
10 USA USA 108 -1817
11 Bułgaria Bułgaria 88 -1837
12 Włochy Włochy 60 -1865
13 Kanada Kanada 51 -1874
14 Kazachstan Kazachstan 45 -1880
15 Finlandia Finlandia 12 -1913
16 Korea Pd. Korea Pd. 4 -1921
  Francja Francja 4 -1921
18 Estonia Estonia 2 -1923
Wyniki konkursów
21.07.2018 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: Polska
22.07.2018 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
28.07.2018 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
04.08.2018 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzcy: Piotr Żyła (Polska) / Kamil Stoch (Polska)
11.08.2018 Courchevel Francja K-125
Zwycięzca: Evgeniy Klimov (Rosja)
24.08.2018 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
25.08.2018 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
08.09.2018 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzcy: Japonia
22.09.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
23.09.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
30.09.2018 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vladimir Struhar
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »