Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
08.09.2018 - Czajkowski (Rosja) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Japonia Japonia 974.8
2 Słowenia Słowenia 963.5
3 Norwegia Norwegia 942.6
4 Rosja Rosja 912.6
5 Austria Austria 907.0
6 Niemcy Niemcy 895.3
7 USA USA 651.0
8 Kazachstan Kazachstan 560.6
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Evgeniy Klimov Rosja 132.0 146.0 272.3
2 Yukiya Sato Japonia 128.0 142.0 261.7
3 Maren Lundby Norwegia 138.0 133.0 261.6
4 Jurij Tepes Słowenia 126.5 138.0 256.1
5 Dimitry Vassiliev Rosja 135.0 132.5 254.2
6 Junshiro Kobayashi Japonia 130.5 133.5 251.5
7 Pius Paschke Niemcy 126.5 136.5 247.4
8 Ema Klinec Słowenia 129.5 133.0 243.2
9 Jerneja Brecl Słowenia 124.0 140.0 242.3
10 Kevin Bickner USA 126.5 132.5 239.1
11 Jacqueline Seifriedsberger Austria 127.0 130.0 236.7
12 Anna Odine Stroem Norwegia 125.0 136.5 234.6
13 Sara Takanashi Japonia 124.5 134.0 233.2
14 Robin Pedersen Norwegia 129.0 122.0 230.7
15 Nozomi Maruyama Japonia 129.0 124.0 228.4
16 Markus Schiffner Austria 128.5 123.0 227.4
17 Robert Kranjec Słowenia 120.0 129.5 221.9
18 Andreas Wank Niemcy 121.0 129.0 221.7
19 Chiara Hoelzl Austria 121.0 127.0 221.6
20 Ulrich Wohlgenannt Austria 118.0 132.0 221.3
21 Juliane Seyfarth Niemcy 120.0 128.5 218.9
22 Aleksandra Barantceva Rosja 125.0 123.5 215.9
23 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 115.0 132.0 215.7
24 Pauline Hessler Niemcy 118.5 124.0 207.3
25 Sergey Tkachenko Kazachstan 107.0 126.0 188.9
26 Sofia Tikhonova Rosja 105.0 118.0 170.2
27 Sabirzhan Muminov Kazachstan 103.5 117.0 164.6
28 Tara Geraghty-Moats USA 96.5 117.0 150.5
29 Valentina Sderzhikova Kazachstan 103.0 105.0 140.7
30 Nita Englund USA 105.0 98.0 132.9
31 Decker Dean USA 97.0 107.5 128.5
32 Alina Tukhtaeva Kazachstan 87.5 78.0 66.4

« Letnia Grand Prix 2018 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2018

Letnia Grand Prix 2018

Kalendarium
Katharina Althaus
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich