Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
24.08.2018 - Hakuba (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 131.5 128.0 279.8
2 Evgeniy Klimov Rosja 131.0 125.5 261.6
3 Daiki Ito Japonia 125.5 126.0 257.5
4 Taku Takeuchi Japonia 130.5 120.0 253.3
5 Dimitry Vassiliev Rosja 129.5 129.5 251.3
6 Daniel Huber Austria 127.0 129.0 250.9
7 Shohei Tochimoto Japonia 120.5 124.0 248.8
8 Killian Peier Szwajcaria 127.0 120.0 246.3
9 Jaka Hvala Słowenia 128.5 118.0 245.6
10 Yuken Iwasa Japonia 121.5 121.0 244.2
11 Martin Hamann Niemcy 126.5 125.5 240.7
12 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 127.0 119.5 239.2
13 Yukiya Sato Japonia 119.5 125.0 238.3
14 Jurij Tepes Słowenia 125.5 119.5 238.1
15 Cestmir Kozisek Czechy 127.5 115.5 231.9
16 Tomaz Naglic Słowenia 124.5 121.0 230.6
17 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 117.0 130.0 229.9
18 Naoki Nakamura Japonia 117.5 119.0 227.7
19 Kenshiro Ito Japonia 114.5 123.5 225.9
20 Lukas Hlava Czechy 128.0 110.5 221.5
21 Denis Kornilov Rosja 126.0 110.5 218.8
22 Gregor Deschwanden Szwajcaria 123.0 111.0 216.9
23 Kevin Bickner USA 126.0 112.5 215.0
24 Robert Kranjec Słowenia 125.0 110.0 211.3
25 Sergey Tkachenko Kazachstan 115.5 118.0 203.0
26 Manuel Poppinger Austria 114.0 113.5 199.5
27 Mikhail Nazarov Rosja 114.0 114.0 194.8
28 Seou Choi Korea Pd. 106.0 109.5 183.9
29 Martti Nomme Estonia 113.0 104.0 180.4
30 Sabirzhan Muminov Kazachstan 113.0 102.0 175.6
31 Tomofumi Naito Japonia 107.0   90.7
32 Andreas Alamommo Finlandia 110.0   89.1
33 Thomas Aasen Markeng Norwegia 109.5   88.5
34 Kento Sakuyama Japonia 105.5   87.5
35 Jan Hoerl Austria 107.5   86.5
36 Andrzej Stękała Polska 109.5   85.4
37 Krzysztof Biegun Polska 101.0   67.6
38 Ulrich Wohlgenannt Austria DSQ   DSQ
39 Antti Aalto Finlandia DSQ   DSQ
40 Andreas Wank Niemcy DSQ   DSQ
41 Junshiro Kobayashi Japonia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2018 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2018

Letnia Grand Prix 2018

Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (piątek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z określonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich