Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
22.09.2018 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Karl Geiger Niemcy 98.0 99.0 269.9
2 Piotr Żyła Polska 95.5 97.0 261.0
3 Evgeniy Klimov Rosja 95.5 98.0 256.8
4 Dawid Kubacki Polska 94.0 97.0 256.3
5 Vladimir Zografski Bułgaria 94.5 94.5 253.6
6 Ryoyu Kobayashi Japonia 93.5 97.0 253.0
7 Stefan Hula Polska 93.5 95.0 247.1
8 Roman Koudelka Czechy 91.5 95.0 246.8
9 Maciej Kot Polska 95.0 94.5 246.5
10 Jakub Wolny Polska 93.5 93.5 246.3
11 Pius Paschke Niemcy 91.5 94.0 246.1
12 Kamil Stoch Polska 91.0 95.5 243.7
13 Lukas Hlava Czechy 91.5 93.5 241.2
14 Taku Takeuchi Japonia 93.0 94.0 240.5
15 Shohei Tochimoto Japonia 92.0 92.5 237.1
16 Mikhail Nazarov Rosja 92.5 93.0 236.9
17 Markus Schiffner Austria 90.5 93.5 236.0
18 Manuel Fettner Austria 89.5 93.0 235.6
19 Andreas Kofler Austria 91.5 92.5 233.6
20 Dimitry Vassiliev Rosja 90.0 93.5 232.9
21 Andreas Wank Niemcy 89.5 92.0 232.6
22 Sergey Tkachenko Kazachstan 92.0 90.0 228.0
23 Mika Schwann Austria 86.5 89.5 226.0
24 Jan Hoerl Austria 91.5 87.5 223.1
25 Rok Tarman Słowenia 88.0 89.0 216.9
26 Ilmir Hazetdinov Rosja 86.5 84.0 210.2
27 Alex Insam Włochy 87.5 83.5 207.9
28 Viktor Polasek Czechy 93.5 DSQ 121.5
29 Julian Wienerroither Austria 92.0 DSQ 114.4
30 Anze Lanisek Słowenia 85.5 DSQ 105.6
31 Cestmir Kozisek Czechy 84.5   103.2
32 Sabirzhan Muminov Kazachstan 85.5   100.0
33 Yuken Iwasa Japonia 84.0   99.8
34 Davide Bresadola Włochy 83.0   98.1
35 Heung Chul Choi Korea Pd. 81.5   93.9
36 Sebastian Colloredo Włochy 77.5   84.3
37 Markus Rupitsch Austria DSQ   DSQ
38 Domen Prevc Słowenia DSQ   DSQ
39 Stephan Leyhe Niemcy DSQ   DSQ
40 Junshiro Kobayashi Japonia DSQ   DSQ
41 Yukiya Sato Japonia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2018 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2018

Letnia Grand Prix 2018

Kalendarium
Christian Ulmer
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (piątek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich