Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
29.12.2021 - Oberstdorf (Niemcy) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Robert Johansson Norwegia 135.5 152.2
2 Halvor Egner Granerud Norwegia 132.0 147.6
3 Karl Geiger Niemcy 131.5 145.7
4 Marius Lindvik Norwegia 129.5 144.7
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 128.5 143.6
6 Lovro Kos Słowenia 126.5 143.1
7 Daniel Huber Austria 129.0 137.3
8 Gregor Deschwanden Szwajcaria 129.0 136.3
9 Stephan Leyhe Niemcy 124.5 134.0
10 Markus Eisenbichler Niemcy 129.5 133.8
11 Peter Prevc Słowenia 128.0 133.7
LL Junshiro Kobayashi Japonia 127.0 133.7
13 Pius Paschke Niemcy 123.0 131.2
14 Evgenii Klimov Rosja 122.0 128.6
15 Killian Peier Szwajcaria 121.5 127.9
LL Simon Ammann Szwajcaria 123.0 127.9
17 LL Stefan Kraft Austria 126.5 127.8
Daniel Tschofenig Austria 122.0 127.8
19 LL Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 126.5 127.7
20 Cene Prevc Słowenia 122.0 127.2
21 LL Philipp Aschenwald Austria 121.0 126.4
22 Yukiya Sato Japonia 117.0 124.8
23 Naoki Nakamura Japonia 121.5 123.6 (26)
Jan Hoerl Austria 121.0 123.6 (26)
25 Daniel Andre Tande Norwegia 121.5 122.6 (29)
26 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 120.0 121.5 (31)
27 Dawid Kubacki Polska 111.5 116.3 (35)
28 Anze Lanisek Słowenia 116.0 115.0 (38)
29 Roman Trofimov Rosja 115.5 109.6 (41)
30 Johann Andre Forfang Norwegia 110.5 105.9 (45)
31 Constantin Schmid Niemcy 118.5 124.6 (23)
32 Jakub Wolny Polska 118.0 124.0 (24)
33 Paweł W±sek Polska 121.5 123.8 (25)
34 Daiki Ito Japonia 120.0 123.4 (28)
35 Ulrich Wohlgenannt Austria 121.5 122.1 (30)
36 Ziga Jelar Słowenia 121.0 119.2 (32)
37 Fredrik Villumstad Norwegia 117.0 119.1 (33)
38 Piotr Żyła Polska 114.0 116.5 (34)
39 Manuel Fettner Austria 114.5 115.2 (36)
40 Danil Sadreev Rosja 116.5 115.1 (37)
41 Kamil Stoch Polska 118.0 114.0 (39)
42 Artti Aigro Estonia 112.0 109.7 (40)
43 Niko Kytosaho Finlandia 113.0 109.3 (42)
44 Antti Aalto Finlandia 116.5 108.6 (43)
45 Viktor Polasek Czechy 113.5 107.3 (44)
46 Keiichi Sato Japonia 109.5 104.7
47 Ilya Mankov Rosja 111.5 103.7
48 Giovanni Bresadola Włochy 111.0 102.1
49 Vladimir Zografski Bułgaria 102.5 90.1
50 Severin Freund Niemcy 124.5 DSQ
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Robert Johansson Norwegia 135.5 152.2
2 Halvor Egner Granerud Norwegia 132.0 147.6
3 Karl Geiger Niemcy 131.5 145.7
4 Marius Lindvik Norwegia 129.5 144.7
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 128.5 143.6
6 Lovro Kos Słowenia 126.5 143.1
7 Daniel Huber Austria 129.0 137.3
8 Gregor Deschwanden Szwajcaria 129.0 136.3
9 Stephan Leyhe Niemcy 124.5 134.0
10 Markus Eisenbichler Niemcy 129.5 133.8
11 Peter Prevc Słowenia 128.0 133.7
12 Pius Paschke Niemcy 123.0 131.2
13 Evgenii Klimov Rosja 122.0 128.6
14 Killian Peier Szwajcaria 121.5 127.9
15 Daniel Tschofenig Austria 122.0 127.8
16 Cene Prevc Słowenia 122.0 127.2
17 Yukiya Sato Japonia 117.0 124.8
18 Jan Hoerl Austria 121.0 123.6
  Naoki Nakamura Japonia 121.5 123.6
20 Daniel Andre Tande Norwegia 121.5 122.6
21 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 120.0 121.5
22 Dawid Kubacki Polska 111.5 116.3
23 Anze Lanisek Słowenia 116.0 115.0
24 Roman Trofimov Rosja 115.5 109.6
25 Johann Andre Forfang Norwegia 110.5 105.9
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Junshiro Kobayashi Japonia 127.0 133.7
2 Simon Ammann Szwajcaria 123.0 127.9
3 Stefan Kraft Austria 126.5 127.8
4 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 126.5 127.7
5 Philipp Aschenwald Austria 121.0 126.4
6 Constantin Schmid Niemcy 118.5 124.6
7 Jakub Wolny Polska 118.0 124.0
8 Paweł W±sek Polska 121.5 123.8
9 Daiki Ito Japonia 120.0 123.4
10 Ulrich Wohlgenannt Austria 121.5 122.1
11 Ziga Jelar Słowenia 121.0 119.2
12 Fredrik Villumstad Norwegia 117.0 119.1
13 Piotr Żyła Polska 114.0 116.5
14 Manuel Fettner Austria 114.5 115.2
15 Danil Sadreev Rosja 116.5 115.1
16 Kamil Stoch Polska 118.0 114.0
17 Artti Aigro Estonia 112.0 109.7
18 Niko Kytosaho Finlandia 113.0 109.3
19 Antti Aalto Finlandia 116.5 108.6
20 Viktor Polasek Czechy 113.5 107.3
21 Keiichi Sato Japonia 109.5 104.7
22 Ilya Mankov Rosja 111.5 103.7
23 Giovanni Bresadola Włochy 111.0 102.1
24 Vladimir Zografski Bułgaria 102.5 90.1
25 Severin Freund Niemcy 124.5 DSQ

« Turniej Czterech Skoczni 2021/2022 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2021/2022

Turniej Czterech Skoczni 2021/2022

Kalendarium
Daniel-Andre Forfang
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Agata Stare (1998)
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich