Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
01.01.2016 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Peter Prevc Słowenia 133.5 129.3
2 LL Severin Freund Niemcy 133.5 127.9
3 Kenneth Gangnes Norwegia 132.0 125.7
4 Anders Fannemel Norwegia 132.5 121.3
5 Richard Freitag Niemcy 130.0 120.7
6 Johann Andre Forfang Norwegia 128.0 117.6
7 Michael Hayboeck Austria 131.0 117.4
8 Roman Koudelka Czechy 129.0 117.1
9 Stefan Kraft Austria 128.5 115.3
10 Daiki Ito Japonia 130.0 114.9
11 Noriaki Kasai Japonia 126.5 114.8
12 Stephan Leyhe Niemcy 126.5 113.9
13 LL David Siegel Niemcy 128.5 112.3
14 Simon Ammann Szwajcaria 127.5 111.5
15 Andreas Wank Niemcy 126.5 110.2
16 Vincent Descombes Sevoie Francja 124.5 109.4
17 Kamil Stoch Polska 125.0 108.8
18 Andreas Stjernen Norwegia 125.0 108.2
19 Andreas Wellinger Niemcy 123.5 107.9
20 LL Stefan Hula Polska 125.0 107.1
21 LL Gregor Schlierenzauer Austria 124.5 106.4
22 Manuel Fettner Austria 123.5 105.7
23 Lukas Hlava Czechy 123.0 104.4
LL Anze Lanisek Słowenia 122.5 104.4
25 Domen Prevc Słowenia 122.0 104.1
26 Kento Sakuyama Japonia 122.0 100.6 (28)
27 Jakub Janda Czechy 121.0 100.3 (29)
Michael Neumayer Niemcy 120.0 100.3 (29)
29 Daniel Andre Tande Norwegia 118.5 97.9 (34)
30 Jan Matura Czechy 114.0 91.5 (44)
31 Dawid Kubacki Polska 122.0 103.9 (26)
32 Karl Geiger Niemcy 121.0 101.1 (27)
33 Pius Paschke Niemcy 121.0 100.3 (29)
34 Ronan Lamy Chappuis Francja 120.5 98.5 (32)
35 Robert Kranjec Słowenia 121.0 98.2 (33)
36 Maciej Kot Polska 118.5 97.4 (35)
Halvor Egner Granerud Norwegia 120.5 97.4 (35)
38 Shohei Tochimoto Japonia 119.5 96.8 (37)
39 Killian Peier Szwajcaria 119.5 96.6 (38)
40 Taku Takeuchi Japonia 118.0 96.5 (39)
Joachim Hauer Norwegia 118.0 96.5 (39)
42 Manuel Poppinger Austria 119.5 96.2 (41)
43 Evgeniy Klimov Rosja 117.0 94.8 (42)
44 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 116.5 93.3 (43)
45 Denis Kornilov Rosja 115.5 90.1
46 Vladimir Zografski Bułgaria 114.5 89.8
47 Marinus Kraus Niemcy 118.0 89.2
48 Ville Larinto Finlandia 113.5 86.6
49 Gregor Deschwanden Szwajcaria 110.5 82.8
50 Jurij Tepes Słowenia 112.5 DSQ
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Peter Prevc Słowenia 133.5 129.3
2 Kenneth Gangnes Norwegia 132.0 125.7
3 Anders Fannemel Norwegia 132.5 121.3
4 Richard Freitag Niemcy 130.0 120.7
5 Johann Andre Forfang Norwegia 128.0 117.6
6 Michael Hayboeck Austria 131.0 117.4
7 Roman Koudelka Czechy 129.0 117.1
8 Stefan Kraft Austria 128.5 115.3
9 Daiki Ito Japonia 130.0 114.9
10 Noriaki Kasai Japonia 126.5 114.8
11 Stephan Leyhe Niemcy 126.5 113.9
12 Simon Ammann Szwajcaria 127.5 111.5
13 Andreas Wank Niemcy 126.5 110.2
14 Vincent Descombes Sevoie Francja 124.5 109.4
15 Kamil Stoch Polska 125.0 108.8
16 Andreas Stjernen Norwegia 125.0 108.2
17 Andreas Wellinger Niemcy 123.5 107.9
18 Manuel Fettner Austria 123.5 105.7
19 Lukas Hlava Czechy 123.0 104.4
20 Domen Prevc Słowenia 122.0 104.1
21 Kento Sakuyama Japonia 122.0 100.6
22 Jakub Janda Czechy 121.0 100.3
  Michael Neumayer Niemcy 120.0 100.3
24 Daniel Andre Tande Norwegia 118.5 97.9
25 Jan Matura Czechy 114.0 91.5
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Severin Freund Niemcy 133.5 127.9
2 David Siegel Niemcy 128.5 112.3
3 Stefan Hula Polska 125.0 107.1
4 Gregor Schlierenzauer Austria 124.5 106.4
5 Anze Lanisek Słowenia 122.5 104.4
6 Dawid Kubacki Polska 122.0 103.9
7 Karl Geiger Niemcy 121.0 101.1
8 Pius Paschke Niemcy 121.0 100.3
9 Ronan Lamy Chappuis Francja 120.5 98.5
10 Robert Kranjec Słowenia 121.0 98.2
11 Halvor Egner Granerud Norwegia 120.5 97.4
  Maciej Kot Polska 118.5 97.4
13 Shohei Tochimoto Japonia 119.5 96.8
14 Killian Peier Szwajcaria 119.5 96.6
15 Joachim Hauer Norwegia 118.0 96.5
  Taku Takeuchi Japonia 118.0 96.5
17 Manuel Poppinger Austria 119.5 96.2
18 Evgeniy Klimov Rosja 117.0 94.8
19 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 116.5 93.3
20 Denis Kornilov Rosja 115.5 90.1
21 Vladimir Zografski Bułgaria 114.5 89.8
22 Marinus Kraus Niemcy 118.0 89.2
23 Ville Larinto Finlandia 113.5 86.6
24 Gregor Deschwanden Szwajcaria 110.5 82.8
25 Jurij Tepes Słowenia 112.5 DSQ

« Turniej Czterech Skoczni 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2015/2016

Turniej Czterech Skoczni 2015/2016

Kalendarium
Andreas Kofler
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich