Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2015/2016
29.12.2015 17:15 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2016 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 TCS
03.01.2016 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2016 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 1139.4  
2 Severin Freund Niemcy 1112.9 -26.5
3 Michael Hayboeck Austria 1081.6 -57.8
4 Kenneth Gangnes Norwegia 1073.5 -65.9
5 Stefan Kraft Austria 1036.2 -103.2
6 Johann Andre Forfang Norwegia 1035.5 -103.9
7 Noriaki Kasai Japonia 1013.2 -126.2
8 Anders Fannemel Norwegia 1010.1 -129.3
9 Richard Freitag Niemcy 1001.4 -138.0
10 Andreas Wank Niemcy 974.4 -165.0
11 Simon Ammann Szwajcaria 970.9 -168.5
12 Andreas Wellinger Niemcy 970.3 -169.1
13 Daiki Ito Japonia 967.3 -172.1
14 Roman Koudelka Czechy 963.1 -176.3
15 Andreas Stjernen Norwegia 945.1 -194.3
16 Vincent Descombes Sevoie Francja 944.5 -194.9
17 Domen Prevc Słowenia 938.5 -200.9
18 Manuel Fettner Austria 913.1 -226.3
19 Joachim Hauer Norwegia 825.3 -314.1
20 Stephan Leyhe Niemcy 807.4 -332.0
21 Jakub Janda Czechy 806.0 -333.4
22 Anze Lanisek Słowenia 801.3 -338.1
23 Kamil Stoch Polska 800.3 -339.1
24 Daniel Andre Tande Norwegia 793.5 -345.9
25 Stefan Hula Polska 766.4 -373.0
26 Taku Takeuchi Japonia 680.1 -459.3
27 Jan Matura Czechy 661.2 -478.2
28 Michael Neumayer Niemcy 656.2 -483.2
29 Lukas Hlava Czechy 649.6 -489.8
30 Kento Sakuyama Japonia 622.5 -516.9
31 Karl Geiger Niemcy 549.4 -590.0
32 Maciej Kot Polska 541.1 -598.3
33 Gregor Schlierenzauer Austria 439.4 -700.0
34 Manuel Poppinger Austria 438.9 -700.5
35 Dawid Kubacki Polska 421.4 -718.0
36 Ronan Lamy Chappuis Francja 415.5 -723.9
37 Shohei Tochimoto Japonia 400.0 -739.4
38 Denis Kornilov Rosja 391.5 -747.9
39 Pius Paschke Niemcy 331.8 -807.6
40 Tom Hilde Norwegia 329.3 -810.1
41 Evgeniy Klimov Rosja 326.4 -813.0
42 Robert Kranjec Słowenia 323.9 -815.5
43 Clemens Aigner Austria 304.6 -834.8
44 Jurij Tepes Słowenia 299.2 -840.2
45 Ville Larinto Finlandia 294.9 -844.5
46 Vladimir Zografski Bułgaria 277.7 -861.7
47 Gregor Deschwanden Szwajcaria 275.3 -864.1
48 Andreas Kofler Austria 229.2 -910.2
49 Philipp Aschenwald Austria 222.9 -916.5
50 David Siegel Niemcy 222.5 -916.9
51 Andrzej Stękała Polska 210.6 -928.8
52 Marinus Kraus Niemcy 204.7 -934.7
53 Elias Tollinger Austria 203.5 -935.9
54 Junshiro Kobayashi Japonia 203.4 -936.0
55 Halvor Egner Granerud Norwegia 200.8 -938.6
56 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200.6 -938.8
  Ilmir Hazetdinov Rosja 200.6 -938.8
58 Florian Altenburger Austria 198.5 -940.9
59 Markus Schiffner Austria 197.9 -941.5
60 Tilen Bartol Słowenia 179.3 -960.1
61 Nicholas Alexander USA 112.2 -1027.2
62 Sebastian Colloredo Włochy 110.7 -1028.7
63 Markus Eisenbichler Niemcy 108.2 -1031.2
64 Piotr Żyła Polska 100.1 -1039.3
65 Killian Peier Szwajcaria 96.6 -1042.8
66 Luca Egloff Szwajcaria 93.4 -1046.0
67 Michael Glasder USA 86.8 -1052.6
68 Anze Semenic Słowenia 63.5 -1075.9
Wyniki konkursów
29.12.2015 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
01.01.2016 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
03.01.2016 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
06.01.2016 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2019 (pi±tek)
10:30
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
11:45
CoC-k Notodden
konkurs ind.
11:45
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
13:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich