BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
29.11.2020, godz. 15:30
Ruka HS-142
04.01.2007 - Innsbruck (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Anders Jacobsen Norwegia 129.0 132.7
2 Thomas Morgenstern Austria 128.5 129.8
3 Arttu Lappi Finlandia 125.5 126.4
4 Simon Ammann Szwajcaria 125.5 125.4
5 Janne Ahonen Finlandia 125.5 124.9
6 Adam Małysz Polska 124.0 122.2
7 LL Martin Höllwarth Austria 123.0 120.4
8 Manuel Fettner Austria 123.5 119.8
9 Andreas Küttel Szwajcaria 122.0 118.6
10 Dmitriy Vassiliev Rosja 122.0 117.6
11 Andreas Kofler Austria 121.0 116.8
12 Gregor Schlierenzauer Austria 122.0 115.1
13 Martin Schmitt Niemcy 121.0 114.8
14 Andreas Widhölzl Austria 120.0 114.0
15 Kamil Stoch Polska 120.0 113.5
16 LL Roar Ljoekelsoey Norwegia 119.0 112.2
17 Jakub Janda Czechy 119.5 111.6
18 Denis Kornilov Rosja 118.5 111.3
19 Martin Koch Austria 119.0 110.7
20 Anders Bardal Norwegia 118.5 110.3
21 Mario Innauer Austria 117.5 109.5
22 Veli-Matti Lindström Finlandia 118.5 109.3
23 LL Noriaki Kasai Japonia 117.0 108.6
24 LL Sebastian Colloredo Włochy 117.5 107.5
25 Matti Hautamäki Finlandia 116.5 106.2
Harri Olli Finlandia 116.5 106.2
LL Dimitry Ipatov Rosja 116.5 106.2
28 Wolfgang Loitzl Austria 115.0 105.0 (29)
29 Jörg Ritzerfeld Niemcy 115.5 104.4 (30)
Michael Uhrmann Niemcy 115.5 104.4 (30)
31 David Lazzaroni Francja 116.5 105.7 (28)
32 Jernej Damjan Słowenia 115.5 104.4 (30)
33 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 115.0 103.5
34 Arthur Pauli Austria 113.5 100.8
35 Janne Happonen Finlandia 113.0 99.9
36 Tom Hilde Norwegia 113.5 99.3
Felix Schoft Niemcy 113.5 99.3
38 Balthasar Schneider Austria 112.5 99.0
39 Nikolay Karpenko Kazachstan 112.5 98.5
40 Robert Kranjec Słowenia 112.0 98.1
41 Daiki Ito Japonia 112.0 97.1
42 Primoz Pikl Słowenia 110.0 93.0
43 Vincent Descombes Sevoie Francja 109.5 91.6
44 Florian Liegl Austria 109.0 90.7
45 Rafał ¦liż Polska 108.0 88.4
46 Jan Matura Czechy 107.5 87.0
47 Stefan Thurnbichler Austria 106.5 86.7
48 Jussi Hautamäki Finlandia 105.5 84.9
49 Maximilian Mechler Niemcy 105.0 83.0
50 Christian Ulmer Niemcy 104.5 81.1
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Anders Jacobsen Norwegia 129.0 132.7
2 Thomas Morgenstern Austria 128.5 129.8
3 Arttu Lappi Finlandia 125.5 126.4
4 Simon Ammann Szwajcaria 125.5 125.4
5 Janne Ahonen Finlandia 125.5 124.9
6 Adam Małysz Polska 124.0 122.2
7 Manuel Fettner Austria 123.5 119.8
8 Andreas Küttel Szwajcaria 122.0 118.6
9 Dmitriy Vassiliev Rosja 122.0 117.6
10 Andreas Kofler Austria 121.0 116.8
11 Gregor Schlierenzauer Austria 122.0 115.1
12 Martin Schmitt Niemcy 121.0 114.8
13 Andreas Widhölzl Austria 120.0 114.0
14 Kamil Stoch Polska 120.0 113.5
15 Jakub Janda Czechy 119.5 111.6
16 Denis Kornilov Rosja 118.5 111.3
17 Martin Koch Austria 119.0 110.7
18 Anders Bardal Norwegia 118.5 110.3
19 Mario Innauer Austria 117.5 109.5
20 Veli-Matti Lindström Finlandia 118.5 109.3
21 Matti Hautamäki Finlandia 116.5 106.2
  Harri Olli Finlandia 116.5 106.2
23 Wolfgang Loitzl Austria 115.0 105.0
24 Michael Uhrmann Niemcy 115.5 104.4
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 115.5 104.4
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Martin Höllwarth Austria 123.0 120.4
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 119.0 112.2
3 Noriaki Kasai Japonia 117.0 108.6
4 Sebastian Colloredo Włochy 117.5 107.5
5 Dimitry Ipatov Rosja 116.5 106.2
6 David Lazzaroni Francja 116.5 105.7
7 Jernej Damjan Słowenia 115.5 104.4
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 115.0 103.5
9 Arthur Pauli Austria 113.5 100.8
10 Janne Happonen Finlandia 113.0 99.9
11 Felix Schoft Niemcy 113.5 99.3
  Tom Hilde Norwegia 113.5 99.3
13 Balthasar Schneider Austria 112.5 99.0
14 Nikolay Karpenko Kazachstan 112.5 98.5
15 Robert Kranjec Słowenia 112.0 98.1
16 Daiki Ito Japonia 112.0 97.1
17 Primoz Pikl Słowenia 110.0 93.0
18 Vincent Descombes Sevoie Francja 109.5 91.6
19 Florian Liegl Austria 109.0 90.7
20 Rafał ¦liż Polska 108.0 88.4
21 Jan Matura Czechy 107.5 87.0
22 Stefan Thurnbichler Austria 106.5 86.7
23 Jussi Hautamäki Finlandia 105.5 84.9
24 Maximilian Mechler Niemcy 105.0 83.0
25 Christian Ulmer Niemcy 104.5 81.1

« Turniej Czterech Skoczni 2006/2007 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Najbliższe zawody
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
5 grudnia 2020 (sobota)
15:15
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
16:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
6 grudnia 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:00
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
06:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
11:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
14:55
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
15:25
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | HS 142, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
dzisiaj
17:15
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
21:40
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
00:37
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich