Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 03:00
Zhangjiakou/Pekin HS-106
CoC K
04.01.2006 - Innsbruck (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Thomas Morgenstern Austria 130.0 134.5
2 Andreas Küttel Szwajcaria 127.5 131.5
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 128.0 131.4
4 Noriaki Kasai Japonia 128.0 129.9
5 Lars Bystoel Norwegia 127.0 129.1
6 Rok Benkovic Słowenia 126.0 127.8
7 LL Matti Hautamäki Finlandia 126.5 127.2
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 126.0 126.3
9 Andreas Kofler Austria 125.0 125.0
10 Wolfgang Loitzl Austria 124.0 122.7
Janne Ahonen Finlandia 124.0 122.7
12 LL Georg Späth Niemcy 124.5 122.1
13 Takanobu Okabe Japonia 123.5 121.8
Sebastian Colloredo Włochy 123.5 121.8
LL Jakub Janda Czechy 123.5 121.8
16 Andreas Widhölzl Austria 123.5 121.3
17 Rafał ¦liż Polska 122.0 117.6
18 Martin Koch Austria 122.0 117.1
19 Primoz Peterka Słowenia 121.5 116.7
LL Michael Möllinger Szwajcaria 121.5 116.7
21 Henning Stensrud Norwegia 121.5 116.2
22 LL Robert Kranjec Słowenia 121.5 115.2
23 Michael Neumayer Niemcy 121.0 114.8
24 Dmitriy Vassiliev Rosja 121.0 114.3
25 Anders Bardal Norwegia 119.5 113.1 (26)
26 Denis Kornilov Rosja 118.5 111.3 (30)
27 Simon Ammann Szwajcaria 118.0 109.4 (33)
28 Michael Uhrmann Niemcy 118.0 108.4 (36)
29 Reinhard Schwarzenberger Austria 116.0 105.8 (39)
30 Antonin Hajek Czechy 115.0 103.5 (41)
31 Tami Kiuru Finlandia 120.0 113.5 (25)
32 Janne Happonen Finlandia 119.5 113.1 (26)
33 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 120.0 113.0 (28)
34 Andrea Morassi Włochy 119.5 112.1 (29)
35 Alexander Herr Niemcy 119.0 111.2 (31)
36 Joonas Ikonen Finlandia 118.5 110.3 (32)
37 Robert Mateja Polska 118.0 108.9 (34)
38 Emmanuel Chedal Francja 117.0 108.6 (35)
39 Daiki Ito Japonia 117.5 108.0 (37)
40 Martin Mesik Słowacja 117.0 107.1 (38)
41 Kamil Stoch Polska 116.0 105.3 (40)
42 Roland Mueller Austria 114.0 102.2
43 Stefan Read Kanada 112.5 97.5
44 Mathias Hafele Austria 109.5 93.1
45 Manuel Fettner Austria 111.0 89.8
Maximilian Mechler Niemcy 108.5 89.8
47 Stefan Hula Polska 107.5 89.0
48 Bastian Kaltenböck Austria 107.5 88.0
49 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 107.0 86.1
50 Stefan Thurnbichler Austria 106.0 84.3
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 130.0 134.5
2 Andreas Küttel Szwajcaria 127.5 131.5
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 128.0 131.4
4 Noriaki Kasai Japonia 128.0 129.9
5 Lars Bystoel Norwegia 127.0 129.1
6 Rok Benkovic Słowenia 126.0 127.8
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 126.0 126.3
8 Andreas Kofler Austria 125.0 125.0
9 Janne Ahonen Finlandia 124.0 122.7
  Wolfgang Loitzl Austria 124.0 122.7
11 Takanobu Okabe Japonia 123.5 121.8
  Sebastian Colloredo Włochy 123.5 121.8
13 Andreas Widhölzl Austria 123.5 121.3
14 Rafał ¦liż Polska 122.0 117.6
15 Martin Koch Austria 122.0 117.1
16 Primoz Peterka Słowenia 121.5 116.7
17 Henning Stensrud Norwegia 121.5 116.2
18 Michael Neumayer Niemcy 121.0 114.8
19 Dmitriy Vassiliev Rosja 121.0 114.3
20 Anders Bardal Norwegia 119.5 113.1
21 Denis Kornilov Rosja 118.5 111.3
22 Simon Ammann Szwajcaria 118.0 109.4
23 Michael Uhrmann Niemcy 118.0 108.4
24 Reinhard Schwarzenberger Austria 116.0 105.8
25 Antonin Hajek Czechy 115.0 103.5
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Matti Hautamäki Finlandia 126.5 127.2
2 Georg Späth Niemcy 124.5 122.1
3 Jakub Janda Czechy 123.5 121.8
4 Michael Möllinger Szwajcaria 121.5 116.7
5 Robert Kranjec Słowenia 121.5 115.2
6 Tami Kiuru Finlandia 120.0 113.5
7 Janne Happonen Finlandia 119.5 113.1
8 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 120.0 113.0
9 Andrea Morassi Włochy 119.5 112.1
10 Alexander Herr Niemcy 119.0 111.2
11 Joonas Ikonen Finlandia 118.5 110.3
12 Robert Mateja Polska 118.0 108.9
13 Emmanuel Chedal Francja 117.0 108.6
14 Daiki Ito Japonia 117.5 108.0
15 Martin Mesik Słowacja 117.0 107.1
16 Kamil Stoch Polska 116.0 105.3
17 Roland Mueller Austria 114.0 102.2
18 Stefan Read Kanada 112.5 97.5
19 Mathias Hafele Austria 109.5 93.1
20 Maximilian Mechler Niemcy 108.5 89.8
  Manuel Fettner Austria 111.0 89.8
22 Stefan Hula Polska 107.5 89.0
23 Bastian Kaltenböck Austria 107.5 88.0
24 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 107.0 86.1
25 Stefan Thurnbichler Austria 106.0 84.3

« Turniej Czterech Skoczni 2005/2006 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2005/2006

Turniej Czterech Skoczni 2005/2006

Najbliższe zawody
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
03:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
15:30
P¦ Wisła
seria próbna
16:30
P¦ Wisła
konkurs druż.
17:15
P¦ K Lillehammer
seria próbna
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
01:29
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
07:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
18:30
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
1.12.2021
00:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
1.12.2021
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
1.12.2021
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich